PODZIMNÍ VYSÍLACÍ SCHÉMA FTV PRIMA – II. ČÁST
Banner

PODZIMNÍ VYSÍLACÍ SCHÉMA FTV PRIMA – II. ČÁST

Email Tisk

POŘADY

Každý všední večer bude již desátou sezonu vysílán pořad Prostřeno!. Pořadem, ve kterém bylo za dobu jeho existence navařeno již 15 000 jídel, budou stále provázet Jana Boušková a Václav Vydra. Výhra 50 000 korun zůstává a na diváky je připraveno i několik speciálů – grilovací týden nebo mikulášské Prostřeno!, kde budou vařit rodiče a jejich děti.
Pondělní pozdní večer bude patřit TOP STAR magazínu, který bude Iva Kubelková moderovat z nového studia architekta Jaroslava Holoty. Po tomto lifestylovém pořadu bude následovat oblíbená improvizační show Partička s osvědčenou partou Suchánek, Genzer, Sokol, Chmela a Čurko.
V úterý bude po Svatbách v Benátkách následovat publicistický pořad Očima Josefa Klímy. Natáčení nových dílů již samozřejmě probíhá, Josef Klíma teď dokončuje reportáž o jednom učiteli, který byl odsouzen za pedofilii na základě velmi nevěrohodných důkazů.

 


Diváci oblíbené ostré talkshow Show Jana Krause si budou muset zvyknout na nový vysílací čas, a to každou středu od 21.35.
To, že poklidný den se může změnit v den jedinečný, vám ukáže pořad Překvápko!. Pořad, díky kterému budete moci české celebrity vidět v jim netradičních povoláních, jako například číšníka nebo kadeřníka, budou moderovat Martin Dejdar a Andrea Kerestešová. Tuto novinku budete moci vidět jednou za čtrnáct dní ve čtvrtek po skončení Svateb v Benátkách. Ve vysílacím schématu se bude střídat s pořadem staronovým Kdo je kdo?. Už dle názvu vám možná jeden pořad připomene a když se ještě doplní, že moderátorem bude Petr Vondráček a hadači Alice Bendová, Dana Morávková, Bob Klepl a Martin Zounar, tak je jasné, že v mnohém bude navazovat na cenami TýTý ověnčené Hádej, kdo jsem.
Pokud v sobotu nebude vysílán film, budou diváci moci zhlédnout další novinku, Muži proti ženám. Moderátory a zároveň kapitány týmů budou Tereza Kostková a Dalibor Gondík, kteří povedou to své pohlaví k výhře ve věčném boji mužů a žen.
Obávaný šéf Zdeněk Pohlreich se bude na obrazovkách objevovat každou neděli v pořadu Teď vaří šéf!, ve kterém nahlédneme do prostředí jeho vlastní restaurace. A po odvysílání seriálu Vinaři bude zbytek nedělního večera patřit TGM: Talkshow Geni a Míši. Moderátoři Michal Suchánek a Jiří Genzer a režisér Ondřej Sokol, který se bude moci kdykoliv objevit na obrazovce, a netradiční hosté slibují, že to bude opravdu „talkshow 21. století“.

Prima podzim

PRIMA COOL

Novinkou tohoto „cool“ kanálu bude seriál o životě Leonarda da Vinciho, Da Vinciho démoni. Oblíbená legenda z 19. století znovu ožije v seriálu Ospalá díra – voják, který byl roku 1871 zabit, se probudí stejně jako jeho velký nepřítel, o dvě stě let později. Vraždy a další tajemství tak na sebe nenechají čekat. Třetí řadu seriálu Spartakus: Válka ztracených a osmou a poslední řadu Dextera doplní seriálové klasiky Simpsonovi a Teorie velkého třesku. Na Coolu se bude vysílat samozřejmě i Top Gear a fotbaloví fanoušci se už nyní mohou těšit na LIGU MISTRŮ UEFA.

PRIMA LOVE

Oblíbený kanál, jehož cílovou skupinou jsou především ženy mezi 15 až 44 lety, ale zároveň více než třetinu diváků tvoří muži. Romantické, komediální i dramatické seriály, filmy, reality show. To vše představuje druhý nejmladší člen PRIMA rodiny, Prima LOVE.
Každou středu ve 20.15 budou diváci moci sledovat druhou řadu seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté, kde jsou hlavní role svěřeny Johnny Lee Millerovi a Lucy Liu. To, jak se bude vyvíjet vztah mezi Castlem a Beckettovou ukáže šestá série detektivního seriálu Castle na zabití. V prvních třech epizodách se ve vedlejší roli federální vyšetřovatelky představí „primářka Cuddyová z Dr. House“ Lisa Edelstein. Jubilní desátá řada seriálu Chirurgové nabídne další pohled do pracovních i osobních životů chirurgů z nemocnice na kraji Seattlu.  
V reprízách se vrátí oblíbené seriály jako Chůva k pohledání, Přátelé pro 21. století - Jak jsem poznal vaši matku nebo legendární Sex ve městě. I na Prima LOVE bude filmový podzim bohatý, mezi ty největší filmové lahůdky budou patřit např. Titanic nebo Milý Johne.

PRIMA ZOOM
Největším trhákem tohoto podzimu na kanále Prima ZOOM bude bezpochyby třídílný seriál v režii Petra Horkého Století Miroslava Zikmunda. Tato rozšířená verze snímku Století Miroslava Zikmunda, který bude mít premiéru 4. září ukáže materiály, které se do filmu nevešly, a diváci tak budou moci hlouběji nahlédnout do výjimečného života tohoto slavného cestovatele. Cyklus Druhá světová válka: Za zavřenými dveřmi odhalí další tajemství tohoto celosvětového konfliktu, současnost bude zkoumat dokument Letecké nehody: Přísně tajné. Příznivci všeho tajemného by si neměli nechat ujít již čtvrtou řadu cyklu Vetřelci dávnověku IV, cestovatelé zase čtyřdílnou dokumentární mini sérii Po stopách Marca Pola. Sobotní večery se ponesou ve znamení přírody, a to díky seriálům Přírodní vesmír a Přírodní mikrosvěty.Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Richard Štefánek: „Je to o tom někoho potěšit, navzájem si dát něco hezkého.“

STEFANEK SLONI 200V listopadu se na nás přes paní Ivetu Autratovou (autorku naší grafiky) obrátil pan Richard Štefánek, čtyřicetiletý muž z Děčína, s prosbou o pomoc. Představil nám jeho zájem – věc, kterou dělá z lásky k přítelkyni. Jedná se o sbí...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Jsme v češtině doma?

academia jsme v cestine domaČasto užijeme slova nebo celé fráze, jejichž významu snad ještě porozumíme, ale jejich původ zůstává zatemněný. Jindy si nejsme jisti, jak to které slovo, sousloví či větné spojení vlastně psát, nejsme si j...

Divadlo

Pražská divadla v březnu: emoce, napětí i dojetí

divadlobrezen1 perexNabídka v početných pražských divadlech je při plné sezóně skutečně rozmanitá. Přinášíme tipy, kam se vypravit za nejblizším zážitkem. Divadlo Disk láká na své absolventské Letovisko plné ironické drásavosti, Divadlo Rokoko zve ...

Film

Světoběžný dokumentarista Joris Ivens

ivens 200Akademie múzických umění vydala již několik zasvěcených monografií věnovaných světově uznávaným filmařům, najmě dokumentaristům (nalezneme tu jména jako Jean-Luc Godard, Chris Marker, Karel Vachek, Jan Němec). Nyní přibyl svazek pojednávající o Joris...