Firma Česká hračka se letos poprvé představí na 15. ročníku festivalu Sázavafest

Firma Česká hračka se letos poprvé představí na 15. ročníku festivalu Sázavafest

Email Tisk

Na jubilejním 15. ročníku hudebního festivalu s názvem ,,Sázavafest” ve Světlé nad Sázavou se  v tomto roce bude také prezentovat firma Česká hračka. Festival se tradičně koná první srpnový víkend v malebném lesoparku Zámku Světlá nad Sázavou.

Během tří dnů se návštěvníci mohou těšit na vystoupení českých i zahraničních kapel, které se představí na čtyřech pódiích. Milovníci rocku jistě dorazí na novou ROCK N' MORE STAGE, si například poslechnout kapelu ŠKWOR. Naopak příznivci rapu se nemohou dočkat na vystoupení zajímavého hudebního uskupení s názvem ATMO music. Festival nabízí skutečně pestrou škálu hudebních uskupení, resp. žánrů (pop, rock, hip hop, ska, drum and bass, punk a mnoho dalších). Festivalovým dárkem od organizátorů je ve čtvrtek dne 30. srpna 2015 VSTUP ZDARMA a vystoupení legendární drum and bassové hudební skupiny KOSHEEN spolu s pop-rockovou kapelou ALPHAVILLE, a to v sobotu dne 01. srpna 2015. Součástí festivalu je i zajímavý doprovodný program ve FAMILY & FUN ZONE (skákací hrad, malování na obličej, herní konzole, XBOX ONE+, LEGO hry apod.). I letos se můžete bavit s projektem NA STOJÁKA.


,,Na Sázavafest se velice těšíme, protože na podobné akci jsme se s Českou hračkou ještě neprezentovali. V dnešní době nejsou hudební festivaly jen záležitostí pro ,,mladé”, ale také se stávají oblíbeným způsobem trávení dovolené pro rodiny s dětmi. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro účast na Sázavafestu, jednoho z největších českých festivalů”, vysvětluje pan Petr Heinzl, jednatel firmy Česká hračka.

Sazavafest Hracka


Stánek České hračky nabídne účastníkům festivalu sortiment českých hraček od vybraných firem z České republiky. Základem nabídky budou tradiční a prověřené plechové hračky firmy KOVAP. Návštěvníci festivalu si tedy budou moci koupit oblíbený traktor nebo berušku na klíč, které jsou velmi populární napříč generacemi. Zároveň se návštěvníci mohou těšit na výběr plastových hraček od známe firmy SMĚR. Pro nejmenší budou připraveny výrobky od firmy DETOA Albrechtice a pro větší zákazníky dřevěné káči nebo joja od manželů Jirsových z Orlických hor. Tvořivé děti a jejich rodiče jistě zaujme možnost vyhrát s hlavolamy od firmy MALÝ GÉNIUS nebo si vyberou z nabídky kreativních sad od firmy KRASOHLED z Jizerských hor.


Více informací o programu festivalu naleznete na www.sazavafest.cz


KDY: 30. července - 01. srpna 2015
KDE: Zámek Světlá nad Sázavou - areál lesoparku (Zámecká 1, 582 91 Světlá nad Sázavou)


www.ceska-hracka.cz


Zdroj Foto: https://www.facebook.com/Ceskahracka


 

Rozhovor

Božská Markéta Krajčovičová: „Příprava složitých dortů zabere i desítky hodin.“

bozska marketa200Markétu Krajčovičovou mohou diváci Prima Love vídávat každý pondělní večer v pořadu Božské dorty od Markéty. Jaká byla její cesta na obrazovku? Jak dlouho připravuje jeden dort? A má ...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Je libo argentinskou literaturu? Přečtěte si knihu Tohle je moře

Tohle je more 200Tohle je moře je třetím román argentinské prozaičky a novinářky Mariany Enriquezové a pokud vás láká přečíst si něco jiného, určitě byste po něm měli sáhnout.

 

...

Divadlo

420PEOPLE / Ann Van den Broek - Phrasing the Pain - premiéra

phra 200Poprvé ve své historii chystá prestižní soubor současného tance 420PEOPLE premiéru 'šitou na míru' přímo od choreografky zvenčí. Inovátorka Ann Van den Broek, mimo jiné držitelka nejprestižnější holandské taneční ceny Zwaan 2008 za choreografii Co(te...

Film

KVIFF Distribution zahájí filmovou sezonu 2017 novinkou Jima Jarmusche


paterson 200Ve čtvrtek 5. ledna vstoupí do českých kin novinka „krále nezávislého amerického filmu“ Jima Jarmusche. Komorní poetické drama Paterson, ve kterém Jarmusch dále rozvíjí témata svých nejzásadnějších děl 90. let 20. století, bylo poprvé před...