Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA rozšiřuje PR servis pro Malostranskou besedu
Banner

Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA rozšiřuje PR servis pro Malostranskou besedu

Email Tisk

Specialista v oblasti Public Relations Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA rozšiřuje spolupráci s pražskou Malostranskou besedou. Po tříleté práci pro Galerii Malostranské besedy a dvouleté spolupráci na Letní scéně se nyní stává oficiálním poskytovatelem PR a tiskového servisu celé Malostranské besedy.

„Tomáš Kopečný nám již řadu let zajišťuje PR komunikaci pro výstavy pořádané v Galerii Malostranské besedy. Od začátku je to velmi příjemná a úspěšná spolupráce, která je založená na obrovské profesionalitě, spolehlivosti a vzájemné důvěře. Proto jí nyní s velkou radostí rozšiřujeme a svěřujeme do jeho rukou PR servis celé Malostranské besedy,“ vysvětluje umělecký ředitel Malostranské besedy David Hanzlík.

tz text2

„Spolupráci s Malostranskou besedou jsme zahájili úspěšnou participací při projektu Vikýře PLAY. Posléze jsme pokračovali výstavou Jana Saudka Odhalení…, letním programem Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově, realizací PR aktivit pro vernisáž fotografa Antonína Kratochvíla či výstavu Malá z rybárny. Velmi si ceníme nově rozšířené spolupráce, bereme ji jako ocenění naší dosavadní práce a těšíme se na nové výzvy, které nám přinese spojení s celou kulturní produkcí Malostranské besedy,“ uvádí Tomáš Kopečný.

Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA poskytuje PR a tiskový servis významným klientům z oblasti kultury. V současnosti pracuje například pro čtyřnásobného držitele World Press Photo fotografa Antonína Kratochvíla, RockOperu Praha, Hudební festival Antonína Dvořáka v Příbrami a skladatele Jakuba Zahradníka. V oblasti zdravotnictví a neziskového sektoru zajišťuje tiskový servis přednímu českému plastickému chirurgovi MUDr. Ondřeji Měšťákovi a obecně prospěšné organizace Život dětem.

tz text1

Zdroj foto: Tomáš Kopečný – TOPART MEDIANejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Coco Chanel poodhalená

coco 200Módní značka proslulá elegancí, jednoduchostí, důrazem na perfektní vypracování, používáním kvalitních materiálů, pohodlností. Kdo by neznal „malé černé“ nebo parfém s číslem 5! Coco Chanel, značka, mýtus. Ale hlavně ona sama, výjimečná žena.

Divadlo

Třeskutý duel vlašáku a mungo klíčků v Divadle Kalich

zenazapultemperexKoloniály se smíšeným zbožím nejsou jen tak obyčejné obchody. Nejen za pultem, ale také před pultem mezi regály s různorodým artiklem se denně odehrávají podivuhodné lidské i potravinové příběhy. Proto není divu, ...

Film

Závodničtí Rivalové rozduní nejen váš DVD přehrávač

rivalove perexV loňském roce vzniklo poměrně dost filmů, které jednoznačně velebili běžní diváci, fanoušci i odborníci. Jedním z nich je také drama z prostředí Formule 1 s názvem Rivalové. To se sice v osca...