Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA rozšiřuje PR servis pro Malostranskou besedu

Email Tisk

Specialista v oblasti Public Relations Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA rozšiřuje spolupráci s pražskou Malostranskou besedou. Po tříleté práci pro Galerii Malostranské besedy a dvouleté spolupráci na Letní scéně se nyní stává oficiálním poskytovatelem PR a tiskového servisu celé Malostranské besedy.

„Tomáš Kopečný nám již řadu let zajišťuje PR komunikaci pro výstavy pořádané v Galerii Malostranské besedy. Od začátku je to velmi příjemná a úspěšná spolupráce, která je založená na obrovské profesionalitě, spolehlivosti a vzájemné důvěře. Proto jí nyní s velkou radostí rozšiřujeme a svěřujeme do jeho rukou PR servis celé Malostranské besedy,“ vysvětluje umělecký ředitel Malostranské besedy David Hanzlík.

tz text2

„Spolupráci s Malostranskou besedou jsme zahájili úspěšnou participací při projektu Vikýře PLAY. Posléze jsme pokračovali výstavou Jana Saudka Odhalení…, letním programem Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově, realizací PR aktivit pro vernisáž fotografa Antonína Kratochvíla či výstavu Malá z rybárny. Velmi si ceníme nově rozšířené spolupráce, bereme ji jako ocenění naší dosavadní práce a těšíme se na nové výzvy, které nám přinese spojení s celou kulturní produkcí Malostranské besedy,“ uvádí Tomáš Kopečný.

Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA poskytuje PR a tiskový servis významným klientům z oblasti kultury. V současnosti pracuje například pro čtyřnásobného držitele World Press Photo fotografa Antonína Kratochvíla, RockOperu Praha, Hudební festival Antonína Dvořáka v Příbrami a skladatele Jakuba Zahradníka. V oblasti zdravotnictví a neziskového sektoru zajišťuje tiskový servis přednímu českému plastickému chirurgovi MUDr. Ondřeji Měšťákovi a obecně prospěšné organizace Život dětem.

tz text1

Zdroj foto: Tomáš Kopečný – TOPART MEDIANejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 27

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Publikace věnující se olympijským hrám je na světě

kniha londyn 2012Olympiáda v Londýně skončila teprve nedávno, přesto ve velmi krátké době vychází publikace, která se právě jí věnuje. Její slavnostní křest se uskutečnil v pražském knihkupectví Neoluxor a zúčastnili...

Divadlo

Pražské Divadlo Kolowrat ovládne shakespearovské divadlo v originále

prague shakespeare festivalVýjimečnou příležitost setkat se v originální angličtině s inscenacemi Williama Shakespeara a jeho postavami budou mít čeští diváci od 21. září do 3. listopadu na scéně Národního divadla v divadl...

Film

Podzimní schéma České televize klepe na dveře

ctv 200Zatímco letní měsíce slouží k provětrání archivu a na obrazovkách se objevuje jeden evergreenový seriál a film za druhým, bývá září startovní čarou pro nové televizní projekty. Česká televize se rozhodla v boji o diváky s konkurenčními te...