Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA rozšiřuje PR servis pro Malostranskou besedu
Banner

Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA rozšiřuje PR servis pro Malostranskou besedu

Email Tisk

Specialista v oblasti Public Relations Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA rozšiřuje spolupráci s pražskou Malostranskou besedou. Po tříleté práci pro Galerii Malostranské besedy a dvouleté spolupráci na Letní scéně se nyní stává oficiálním poskytovatelem PR a tiskového servisu celé Malostranské besedy.

„Tomáš Kopečný nám již řadu let zajišťuje PR komunikaci pro výstavy pořádané v Galerii Malostranské besedy. Od začátku je to velmi příjemná a úspěšná spolupráce, která je založená na obrovské profesionalitě, spolehlivosti a vzájemné důvěře. Proto jí nyní s velkou radostí rozšiřujeme a svěřujeme do jeho rukou PR servis celé Malostranské besedy,“ vysvětluje umělecký ředitel Malostranské besedy David Hanzlík.

tz text2

„Spolupráci s Malostranskou besedou jsme zahájili úspěšnou participací při projektu Vikýře PLAY. Posléze jsme pokračovali výstavou Jana Saudka Odhalení…, letním programem Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově, realizací PR aktivit pro vernisáž fotografa Antonína Kratochvíla či výstavu Malá z rybárny. Velmi si ceníme nově rozšířené spolupráce, bereme ji jako ocenění naší dosavadní práce a těšíme se na nové výzvy, které nám přinese spojení s celou kulturní produkcí Malostranské besedy,“ uvádí Tomáš Kopečný.

Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA poskytuje PR a tiskový servis významným klientům z oblasti kultury. V současnosti pracuje například pro čtyřnásobného držitele World Press Photo fotografa Antonína Kratochvíla, RockOperu Praha, Hudební festival Antonína Dvořáka v Příbrami a skladatele Jakuba Zahradníka. V oblasti zdravotnictví a neziskového sektoru zajišťuje tiskový servis přednímu českému plastickému chirurgovi MUDr. Ondřeji Měšťákovi a obecně prospěšné organizace Život dětem.

tz text1

Zdroj foto: Tomáš Kopečný – TOPART MEDIANejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 38

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Přirozená cesta ke zdraví: Léčivé obklady a zábaly

lecive obklady 200Máte dost chemie a potřebujete zmírnit bolesti nejrůznějšího původu? Mladá fronta vydala knihu ideální pro vaše potřeby - Léčivé obklady a zábaly nejen z bylinek a tvarohu. Přírodní medicína zabírá často mnohem lépe, než kupa prášků ...

Divadlo

Slam poetry exhibice vol.8

slam poetry report200První letošní pražská exhibice se uskutečnila ve čtvrtek 7. února, již tradičně v Rock Café. Osm slamerů, finálový rozstřel a značně vypjaté emoce. Letošní start do soubojů básníků se rozhodně povedl, vydali ale...

Film

Skoro úplně mezi lvy

200fSkoro úplně vymyšlený film vznikl v rukou mladých lidí, kteří ještě neztratili víru, že filmy mohou změnit svět. A svět opravdu pomaličku mění, alespoň ten filmařský. Mladý snímek byl zařazen mezi ostatní profesionální české filmy a bude se ucházet o cenu Č...