Nebe a Mirai: objevy posledních let míří do M-klubu

Email Tisk

Stále více populárnější kapely Nebe a Mirai se vydaly na společné koncertní turné, se kterým zavítají také do meziříčského M-klubu a zahájí tak druhou polovinu sezóny. Nebe se vrací, Mirai si v tomto složení střihnou premiéru. Nejen mladí posluchači si zde v sobotu 9. ledna přijdou na své. Sklepením budou totiž znít hity jako Vteřina, Než se rozední či Dítě robotí, které zná z rádií skoro každý.

 

 

Kapela Nebe začala rok 2015 velmi slibně vyprodaným klubovým turné se skupinou Jelen. Neusnula však na vavřínech a tvrdě začala pracovat na svém dalším posunu, přes nový producentský tým až po svěží outfit.

nebe29

Frontman této havířovské pětice, Petr Harazim letos získal cenu OSA pro Nejúspěšnějšího mladého autora v oblasti populární hudby a dokazuje, že jim právem patří místo v programech předních tuzemských festivalů a akcí. Na rok 2016 avizuje kapela novou desku, ze které se aktuálně v českém éteru pohybuje singl Pláštěnky a ten se svým úspěchem řadí vedle jejich největších hitů Vteřina, Než se rozední či Padáky.

NEBE


Kromě Nebe se svého partu chopí také objev posledních měsíců a předskokani letošního velkého halového turné skupiny Kryštof, kapela Mirai. Jejich debutový singl Dítě robotí vyletěl na přední příčky hitparád raketovou rychlostí a doposud brázdí rádiové vlny vedle nejaktuálnější skladby Cesta z města. Mirai povstali na základech nepřehlédnutelných Dolls In the Factory, jež se v M-klubu svého času představili. V současné době pracují pánové Mirai Navrátil, Michal Stulík a Šimon Bílý na debutovém albu, které plánují vydat na začátku roku 2016 a než se tak stane, představí svou tvorbu právě v M-klubu.

nebe9


Vstupenky na dvojkoncert kapel Nebe a Mirai jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz .Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner

Přihlášení

K21 se představuje

IRENA AMBROŽOVÁ


redaktorka ve věku kolem třiceti let :-)

    Pochází z Prahy, kde strávila celý svůj život, kromě půlročního studia v Litvě a několika měsíčního toulání se Asií.

    Vystudovala Provoz a řízení letecké dopravy na ČVUT a Enviromental Engineering na ČZU. Pracuje jako dispečer v letecké dopravě.

    Pro K21 píše od léta 2014, před tím pracovala jako redaktorka a korektorka pro Studentpoint.cz, též přispívala do Informuji.cz, Info-Koktejl, CityBee a dalších. Na K21 má ráda příjemnou atmosféru podobně naladěných lidí  a možnost se dostat k zajímavým knižním a filmovým titulům.

    Mezi koníčky Ireny patří: literatura, letectví, cestování, tvůrčí psaní (je spoluautorkou dvou almanachů Odemykání), sport (zejména běh – členka běžeckého oddílu SK Svěrák, aktivně se účastní běžeckých závodů všech délek  a profilů, od krátkých krosů až po silniční maratony), běhá i Spartan race, ráda trávím čas v horách a nepohrdne dobrým pivem a vínem.

    A Ireny motto? „Daleká ať cesta má! Marné volání“

Banner

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 26

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Slavná britská spisovatelka Wendy Holden poprvé v Praze

Wendy-Holden200Rádi bychom Vás informovali o návštěvě britské spisovatelky Wendy Holdenové, která přijede představit do České republiky 3.-5.10. 2016.

...

Divadlo

HAMLET tento týden opět na Helfenburku

hamlet 200Studentská umělecká skupina OLDstars z pražských Vršovic se letos potřetí vrací na středověkou hradní zříceninu Helfenburk u Bavorova. Po reprízách uvedených na podzim v Národním památníku na Vítkově tak opět představí v termínu ...

Film

Film s oblíbenou hereckou dvojicí Šafránková – Abrhám vstupuje do střižny

prijde letos jezisek 200Autorka a režisérka Lenka Kny dotočila v prvním dubnovém týdnu novou romantickou komedii Přijde letos Ježíšek? V hlavních úlohách se po dlouhých letech jako partneři sešli dva z nejoblíbe...