Nebe a Mirai: objevy posledních let míří do M-klubu
Banner

Nebe a Mirai: objevy posledních let míří do M-klubu

Email Tisk

Stále více populárnější kapely Nebe a Mirai se vydaly na společné koncertní turné, se kterým zavítají také do meziříčského M-klubu a zahájí tak druhou polovinu sezóny. Nebe se vrací, Mirai si v tomto složení střihnou premiéru. Nejen mladí posluchači si zde v sobotu 9. ledna přijdou na své. Sklepením budou totiž znít hity jako Vteřina, Než se rozední či Dítě robotí, které zná z rádií skoro každý.

 

 

Kapela Nebe začala rok 2015 velmi slibně vyprodaným klubovým turné se skupinou Jelen. Neusnula však na vavřínech a tvrdě začala pracovat na svém dalším posunu, přes nový producentský tým až po svěží outfit.

nebe29

Frontman této havířovské pětice, Petr Harazim letos získal cenu OSA pro Nejúspěšnějšího mladého autora v oblasti populární hudby a dokazuje, že jim právem patří místo v programech předních tuzemských festivalů a akcí. Na rok 2016 avizuje kapela novou desku, ze které se aktuálně v českém éteru pohybuje singl Pláštěnky a ten se svým úspěchem řadí vedle jejich největších hitů Vteřina, Než se rozední či Padáky.

NEBE


Kromě Nebe se svého partu chopí také objev posledních měsíců a předskokani letošního velkého halového turné skupiny Kryštof, kapela Mirai. Jejich debutový singl Dítě robotí vyletěl na přední příčky hitparád raketovou rychlostí a doposud brázdí rádiové vlny vedle nejaktuálnější skladby Cesta z města. Mirai povstali na základech nepřehlédnutelných Dolls In the Factory, jež se v M-klubu svého času představili. V současné době pracují pánové Mirai Navrátil, Michal Stulík a Šimon Bílý na debutovém albu, které plánují vydat na začátku roku 2016 a než se tak stane, představí svou tvorbu právě v M-klubu.

nebe9


Vstupenky na dvojkoncert kapel Nebe a Mirai jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz .Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Pěstujte doma Zdravé pokojové rostliny

zdrave pokojove rostliny 200V nakladatelství Esence vyšla další velmi praktická a pěkně uspořádaná kniha malého formátu, tentokrát věnovaná všem milovníkům pokojových rostlin.

 

 

...

Divadlo

Nekonečno snů Michala Nesvedy

nekonecno snu200Bez mučení přiznávám, že jsem v neděli vstupovala do Vinohradského divadla v Praze poněkud skepticky. První, čeho si ovšem k mému velkému překvapení všímám, je velké množství lidí, které se tu ten den sešlo. Hmatatelné napětí prostupuje ...

Film

Jiřího Menzela léta rozmarná i hořká

menzelobalka perexObčas se i mezi režiséry vyskytne takový, který zatouží svým divákům sdělit, co všechno prožil a jak se kdy zachoval, zpravidla s výraznou tendencí hájit svá někdejší rozhodnutí a počiny. Tak si počínali pánové Jiří Weiss, Otakar Vá...