Nebe a Mirai: objevy posledních let míří do M-klubu

Nebe a Mirai: objevy posledních let míří do M-klubu

Email Tisk

Stále více populárnější kapely Nebe a Mirai se vydaly na společné koncertní turné, se kterým zavítají také do meziříčského M-klubu a zahájí tak druhou polovinu sezóny. Nebe se vrací, Mirai si v tomto složení střihnou premiéru. Nejen mladí posluchači si zde v sobotu 9. ledna přijdou na své. Sklepením budou totiž znít hity jako Vteřina, Než se rozední či Dítě robotí, které zná z rádií skoro každý.

 

 

Kapela Nebe začala rok 2015 velmi slibně vyprodaným klubovým turné se skupinou Jelen. Neusnula však na vavřínech a tvrdě začala pracovat na svém dalším posunu, přes nový producentský tým až po svěží outfit.

nebe29

Frontman této havířovské pětice, Petr Harazim letos získal cenu OSA pro Nejúspěšnějšího mladého autora v oblasti populární hudby a dokazuje, že jim právem patří místo v programech předních tuzemských festivalů a akcí. Na rok 2016 avizuje kapela novou desku, ze které se aktuálně v českém éteru pohybuje singl Pláštěnky a ten se svým úspěchem řadí vedle jejich největších hitů Vteřina, Než se rozední či Padáky.

NEBE


Kromě Nebe se svého partu chopí také objev posledních měsíců a předskokani letošního velkého halového turné skupiny Kryštof, kapela Mirai. Jejich debutový singl Dítě robotí vyletěl na přední příčky hitparád raketovou rychlostí a doposud brázdí rádiové vlny vedle nejaktuálnější skladby Cesta z města. Mirai povstali na základech nepřehlédnutelných Dolls In the Factory, jež se v M-klubu svého času představili. V současné době pracují pánové Mirai Navrátil, Michal Stulík a Šimon Bílý na debutovém albu, které plánují vydat na začátku roku 2016 a než se tak stane, představí svou tvorbu právě v M-klubu.

nebe9


Vstupenky na dvojkoncert kapel Nebe a Mirai jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz .Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 28

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Ukázka z knihy Soumrak v říši slevových karet

200litSpisovatel David Hájek po novele Cestou do pekla chci potkat anděla vydává druhou knihu s názvem Soumrak v říši slevových karet, která začíná v okamžiku, kdy se hlavní hr...

Divadlo

Zapište si do diáře: Palm Off Fest 2017 proběhne v říjnu

palmovka200Druhý ročník setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest, který proběhne od 20. do 31. října 2017, bude hledat odpovědi na otázky: jak se daří demokracii v postkomunistických zemích a jaké je současné postavení zemí Visegrádu v rámci EU. Festival,...

Film

Časopis Film.sk oslavuje pätnásť rokov

Film sk 200Mesačník o filmovom dianí na Slovensku Film.sk, ktorý vydáva Slovenský filmový ústav si tento rok pripomína pätnásť rokov od svojho vzniku. Jeho novembrové číslo je tematicky zamerané na výročie časopisu a približuje ho v prem...