Nebe a Mirai: objevy posledních let míří do M-klubu
Banner

Nebe a Mirai: objevy posledních let míří do M-klubu

Email Tisk

Stále více populárnější kapely Nebe a Mirai se vydaly na společné koncertní turné, se kterým zavítají také do meziříčského M-klubu a zahájí tak druhou polovinu sezóny. Nebe se vrací, Mirai si v tomto složení střihnou premiéru. Nejen mladí posluchači si zde v sobotu 9. ledna přijdou na své. Sklepením budou totiž znít hity jako Vteřina, Než se rozední či Dítě robotí, které zná z rádií skoro každý.

 

 

Kapela Nebe začala rok 2015 velmi slibně vyprodaným klubovým turné se skupinou Jelen. Neusnula však na vavřínech a tvrdě začala pracovat na svém dalším posunu, přes nový producentský tým až po svěží outfit.

nebe29

Frontman této havířovské pětice, Petr Harazim letos získal cenu OSA pro Nejúspěšnějšího mladého autora v oblasti populární hudby a dokazuje, že jim právem patří místo v programech předních tuzemských festivalů a akcí. Na rok 2016 avizuje kapela novou desku, ze které se aktuálně v českém éteru pohybuje singl Pláštěnky a ten se svým úspěchem řadí vedle jejich největších hitů Vteřina, Než se rozední či Padáky.

NEBE


Kromě Nebe se svého partu chopí také objev posledních měsíců a předskokani letošního velkého halového turné skupiny Kryštof, kapela Mirai. Jejich debutový singl Dítě robotí vyletěl na přední příčky hitparád raketovou rychlostí a doposud brázdí rádiové vlny vedle nejaktuálnější skladby Cesta z města. Mirai povstali na základech nepřehlédnutelných Dolls In the Factory, jež se v M-klubu svého času představili. V současné době pracují pánové Mirai Navrátil, Michal Stulík a Šimon Bílý na debutovém albu, které plánují vydat na začátku roku 2016 a než se tak stane, představí svou tvorbu právě v M-klubu.

nebe9


Vstupenky na dvojkoncert kapel Nebe a Mirai jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz .Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

LUKÁŠ LOUŽECKÝ


šéfredaktor

    32 let, ve znamení Štír. Je z Prahy a zaměstnán prozatím v Datartu na Službách zákazníkům. V rámci své amatérské žurnalistické kariéry má za sebou psaní a fotografování pro několik webů – zejména hudebních a literárních. Namátkou zmíníme ireport.cz, vaseliteratura.cz nebo cbdb.cz. Na šéfredaktorskou pozici nastoupil počátkem roku 2018 a doufá, že tento web povede k ještě větším úspěchům, než má prozatím za sebou.

    Pro Kulturu 21 píše již několik let. “Na práci pro Kulturu 21 mě baví především to, že je tento web tak všestranný. Můžu psát o knížkách, výstavách i třeba hudbě. Navíc je v něm přátelské prostředí."

    Ve volném čase se vedle psaní a fotografování věnuje zejména své rodině – manželce a téměř tříletému synovi. Je téměř abstinent, ale občas si dá skleničku vína. Odnaučený kuřák se závislostí na brambůrkách.

    Životní motto:

    Užívej života než ti uteče.

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Partneři

Hledat

Mimísek 35

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Jižní louka Astrid Lindgrenové vyšla poprvé česky

Když se řekne Astrid Lindgrenová, určitě každého napadne: veselé příběhy pro děti. Tak vyznívá většina autorčiných knížek – od Dětí z Bullerbynu po Lottu z Rošťácké uličky. Málo se ví, že tato švédská autorka psala i příběhy smutné, až ponur...

Divadlo

Mezinárodní festival DIVADLO přiveze do Plzně inscenace předních evropských režisérů

plzen divadlo fadunito 200Kirill Serebrennikov z Ruska, Kornél Mundruczó z Maďarska, Krystian Lupa a Krzysztof Garbaczewski z Polska, Rastislav Ballek ze Slovenska... to jsou jména předních evropských režisérů, jejichž inscenace představí česk...

Film

Česká filmová a televizní akademie bude nadále oceňovat filmaře soškou Českého lva

cesky lev perex21. ročník výročních cen České filmové a televizní akademie (ČFTA) se uskuteční pod známým názvem Český lev. ČFTA, která letos poprvé udílení výročních cen českým filmařům organizuje sama, může s potěšením oznámit, že po několikaměsíční...