Večer plný bubáků a strašidel zažijete jen na Slezskoostravském hradě!

Večer plný bubáků a strašidel zažijete jen na Slezskoostravském hradě!

Email Tisk

Ve dnech 26. – 27. srpna se uskuteční dvoudenní akce pro rodiny s dětmi – Strašidelná noc na hradě. Návštěvníci Slezskoostravského hradu tak mohou na konci prázdnin opět prokázat svou odvahu a statečnost.

V tyto strašidelné dny bude hrad celý večer plný tajemných a různých strašidelných bytostí, které se návštěvníky budou pokoušet vystrašit a alespoň trošku nahnat strach. Celý hrad bude strašidelně nasvícen a nazdoben.

Na základě velkého zájmu o akci ani letos nebudou organizované prohlídky. Na akci se tak dostane každý, kdo na Slezskoostravský hrad přijde. Program jsme upravili tak, aby návštěvníci procházeli plynule a nevznikaly fronty.

Program bude doplňovat dobový jarmark s občerstvením a drobnými předměty, např. čarodějnické a strašidelné paruky, klobouky, upíří zuby, čertovské rohy a mnoho dalšího. Děti potěší strašidelné malování na obličej a promítání pohádek ve velkém sále.

V rámci Strašidelné noci bude také v  pátek  26. 8.  ukončena soutěž „Víte, kde spí v létě čerti a které kytky mají rádi“, která probíhala během prázdnin.

Z důvodu přípravy akce bude Slezskoostravský hrad pro veřejnost otevřen v pátek 26. 8. do 12:00 hod. a v sobotu 27. 8. bude otevřeno jenom nádvoří hradu 9:00-17:00 hod.
(v sobotu vstup na nádvoří zdarma).

Program probíhá: 19:30 – 22:00 hod.
Otevírací doba hradu: 17:00 - 22:30 hod.
Cena vstupného:
Vstup do celého hradu včetně prohlídky 50,- Kč/osoba
Děti do 6 let zdarma
Platí VIP karta 2016

Změna programu vyhrazena.Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Nová deska kapely KOFE-IN je tady!


200rozJan Kunze spolu se svou kapelou jsou opět středem zájmu, jelikož jim vychází po dvou plackách nová deska. K této příležitosti připravili i klip ke skladbě s názvem Moje dobré nebe. O desce, klipu a dalších věcech vám teď poreferuje frontman sám.

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Příběhy Staré dámy – výprava za nejslavnějším cyklistickým závodem

Stara dama perexAutor Tomáš Macek napsal velmi poutavé dílo, které mapuje kompletní historii Tour de France, nebo-li Staré dámy. Tento závod, který je každé léto hojně sledován po celém světě se dočkal u nás vydání této knihy, která určitě nadchne každé...

Divadlo

ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ

Uhlavni pratele 200Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství... aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.

 

...

Film

Jaromír Hanzlík převezme v Karlových Varech cenu za umělecký přínos

HanzlíkJaromír Hanzlík oslavil v únoru již své sedmdesáté narozeniny a jako významnou osobnost českého herectví jej připomene i letošní karlovarský filmový festival, pořádaný již po třiapadesáté -  a opět na rozhraní června a července. Hanzl...