Srdce na dlani – vánoční koncert Marthy a Teny Elefteriadu
Banner

Srdce na dlani – vánoční koncert Marthy a Teny Elefteriadu

Email Tisk

Vánoční koncert Marthy a Teny Elefteriadu se uskuteční 3. prosince od 19 hodin v Klubu LÁVKA. Letošní rok je pro Marthu rokem jubilejním a nejlepší způsob oslavy je pro ni dát vám na poli muziky, spolu se svou sestrou Tenou, to nejlepší.

"S vděkem a úctou k těm, kteří nás po celou dobu na našich koncertech provázejí... Těšíme se na vás", Martha a Tena. Vánoční koncert Marthy a Teny bude průřezem jejich dosavadní umělecké a profesionální hudební kariéry. Doprovodí je skupina "Professor" pod vedením Richarda Markuzziho.

Hosty budou - Vladimír Strnad (klavír; doprovází Marthu v recitálu Balady, šansony, blues), skupina ARIONAS (Martha, Stanislav Barek, kytara, a Shahab Tolouie, kytara, zpěv). Příjemým překvapením letos bude vokální skupina mladých mužů, se slibným názvem "Ten men", pod vedením Marka Rajnocha.

Sestry Martha a Tena Elefteriadu již po desetiletí obohacují zdejší kulturu svou neutuchající hudební energií. Písně v jejich podání mají stále odpich, švih a eleganci, stejně jako jejich hudební doprovod skupiny Professor.

Přitažlivá je na jejich projevu upřímnost, jíž navodí pocit, že jste právě přítomni něčemu neopakovatelnému. Silný emotivní náboj, vřelé spojení s publikem, profesionální výkon a podmanivé sladění jejich hlasů, zazní tento večer opět naplno.

srdce na dlaniSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Vačice, která se nesmála

vacice ktera se nesmala 200Tak se mi splnilo jedno přání. Po přečtení knížky Návštěva malé smrti od Kitty Crowther jsem si přála přečíst nějaké další knížky z nakladatelství Baobab a je to t...

Divadlo

Nestvůra Adolf Eichman na prknech Činoheráku. Ostravská Aréna přiveze do Ústí špičkové divadlo

Slyseni perex
Činoherní studio čeká na konci března divadelní událost. Dne 30. března zde bude hostovat Komorní scéna Aréna Ostrava se svou ceněnou inscenací Slyšení. Hra dramatika Tomáše Vůjtka, autora veršované dramatizace činoheráckého Malého princ...

Film

Příliš tenká hranice mezi padoušstvím a hrdinstvím

zadusni obet perexZuří první světová válka. Rakouské impérium se pomalu, ale jistě blíží k svému konci. Komisař Mondl přijíždí z Vídně do malého českého městečka, aby vypátral pachatele vraždy mladého důstojníka, kterou místní četníci považují za...