Srdce na dlani – vánoční koncert Marthy a Teny Elefteriadu

Srdce na dlani – vánoční koncert Marthy a Teny Elefteriadu

Email Tisk

Vánoční koncert Marthy a Teny Elefteriadu se uskuteční 3. prosince od 19 hodin v Klubu LÁVKA. Letošní rok je pro Marthu rokem jubilejním a nejlepší způsob oslavy je pro ni dát vám na poli muziky, spolu se svou sestrou Tenou, to nejlepší.

"S vděkem a úctou k těm, kteří nás po celou dobu na našich koncertech provázejí... Těšíme se na vás", Martha a Tena. Vánoční koncert Marthy a Teny bude průřezem jejich dosavadní umělecké a profesionální hudební kariéry. Doprovodí je skupina "Professor" pod vedením Richarda Markuzziho.

Hosty budou - Vladimír Strnad (klavír; doprovází Marthu v recitálu Balady, šansony, blues), skupina ARIONAS (Martha, Stanislav Barek, kytara, a Shahab Tolouie, kytara, zpěv). Příjemým překvapením letos bude vokální skupina mladých mužů, se slibným názvem "Ten men", pod vedením Marka Rajnocha.

Sestry Martha a Tena Elefteriadu již po desetiletí obohacují zdejší kulturu svou neutuchající hudební energií. Písně v jejich podání mají stále odpich, švih a eleganci, stejně jako jejich hudební doprovod skupiny Professor.

Přitažlivá je na jejich projevu upřímnost, jíž navodí pocit, že jste právě přítomni něčemu neopakovatelnému. Silný emotivní náboj, vřelé spojení s publikem, profesionální výkon a podmanivé sladění jejich hlasů, zazní tento večer opět naplno.

srdce na dlaniSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

O výstavách v Asii i exotickém jídle s Tomášem Řízkem

rizek deti perexVýtvarník Tomáš Řízek se vloni na podzim téměř odstěhoval do Asie. Vystavoval tam své obrazy a ilustrace, podnikl několik výtvarných dílen a přenášek. Tak jsme se ho zeptali, jak jeho asijské putování dopadlo. 

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (17)


Literatura

Tejpování jako svépomoc při bolestech?

TEJPOVANI PEREXV češtině se objevily dva nové výrazy: tejpování a tejpy. Tejpy jsou elastické lepicí pásky, které se lepí na kůži, kde při správném nalepení pomáhají tlumit bolest, podpořit látkovou výměnu a prokrvení dané...

Divadlo

Listopad ukáže prezidenta USA bez kalhot!

listopad200Myslíte si, že politika může být jen nudná a dokáže člověka jenom rozčílit? A co takhle sám prezident Spojených států amerických? Velevážená a celosvětově uznávaná osoba nemusí být jen taková, jakou ji známe z televize. Ve hře Listopad

Film

Vydejte se Všemi směry

altJaká cesta vede k reportáži? Jak dlouho trvá její příprava a co všechno se musí obětovat? Zřejmě si málokdo z nás dokáže představit, kolik práce stojí za stránkovým článkem v novinách či časopise. O tom, jak trnitá cesta vede k dobře pos...