Srdce na dlani – vánoční koncert Marthy a Teny Elefteriadu

Srdce na dlani – vánoční koncert Marthy a Teny Elefteriadu

Email Tisk

Vánoční koncert Marthy a Teny Elefteriadu se uskuteční 3. prosince od 19 hodin v Klubu LÁVKA. Letošní rok je pro Marthu rokem jubilejním a nejlepší způsob oslavy je pro ni dát vám na poli muziky, spolu se svou sestrou Tenou, to nejlepší.

"S vděkem a úctou k těm, kteří nás po celou dobu na našich koncertech provázejí... Těšíme se na vás", Martha a Tena. Vánoční koncert Marthy a Teny bude průřezem jejich dosavadní umělecké a profesionální hudební kariéry. Doprovodí je skupina "Professor" pod vedením Richarda Markuzziho.

Hosty budou - Vladimír Strnad (klavír; doprovází Marthu v recitálu Balady, šansony, blues), skupina ARIONAS (Martha, Stanislav Barek, kytara, a Shahab Tolouie, kytara, zpěv). Příjemým překvapením letos bude vokální skupina mladých mužů, se slibným názvem "Ten men", pod vedením Marka Rajnocha.

Sestry Martha a Tena Elefteriadu již po desetiletí obohacují zdejší kulturu svou neutuchající hudební energií. Písně v jejich podání mají stále odpich, švih a eleganci, stejně jako jejich hudební doprovod skupiny Professor.

Přitažlivá je na jejich projevu upřímnost, jíž navodí pocit, že jste právě přítomni něčemu neopakovatelnému. Silný emotivní náboj, vřelé spojení s publikem, profesionální výkon a podmanivé sladění jejich hlasů, zazní tento večer opět naplno.

srdce na dlaniSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (4)


Literatura

Pieter De Buysser: Řezači kamene

Rezaci kamene 200Bohaté politické a hluboce lidské dobrodružství, které se odehrává v srdci Evropy na konci 21. století. Berlín, malý plácek uprostřed města, na který nemá vláda kvůli byrokratické kličce žádný vliv.

...

Divadlo

Ostravský divadelní bestseller DONAHA! (Hole dupy) se dočká 100. reprízy!

donaha200Premiéru komediálního muzikálu DONAHA! (Hole dupy) uvedlo Národní divadlo moravskoslezské dne 16. června roku 2011. Přestože inscenaci navštívilo již přes 60 000 diváků, webové stránky i pokladny předprodeje neustále hlásí vyprodáno! Muzikál se dne 19....

Film

Anthropoid vstupuje do českých kin

anth 200Jeden z nejočekávanějších titulů letošní roku, koprodukční snímek Anthropoid režiséra Seana Ellise již zná datum české premiéry. Do domácích kin ho distribuční společnost Falcon uvede 28. září 2016.

...