Koncerty na podporu Jiřího Drahoše dnes doslova zaplaví republiku

Koncerty na podporu Jiřího Drahoše dnes doslova zaplaví republiku

Email Tisk

I volby prezidenta mohou mít velkou spojitost s kulturní scénou. Jestliže jste příznivci pana profesora Jiřího Drahoše, určitě vyrazte právě dnes na jednu z akcí na jeho podporu.

Jiří Drahoš

Koncerty a jiné formy podpůrných událostí se konají po celé České republice. Jednou z těch největších je samozřejmě ta pražská, která se uskuteční v Lucerna Music Baru. Můžete na ní potkat celou řadu populárních zpěváků, zpěvaček, skupin a dalších populárních osobností. Vystoupí zde Ondřej Brzobohatý, Mig 21, Ester Kočičková, Leona Machálková, Petr Janda a Marta Jandová, Top Dream Company, Matěj Ruppert, Martha Issová, Jan Tuna, Vavřinec Hradílek, Lejla Abassová, Alena Činčerová, Michal Ambrož a Hudba Praha, Barbora Šampalíková, Tereza Kostková nebo Gabriela Goldová. Celým večerem bude provázet Ondřej Lechnýř. Vstup na tuto akci je zdarma a začátek je ve 20 hodin.

Rozhodně se ovšem nejedná o jedinou zajímavou akci. V brněnské Staré pekárně vystoupí Justin Lavash, v libereckém Bedna klubu zase můžete zajít na Jarret a slovem zde potěší Michal Horáček, v olomoucké čajovně Kratochvíle vás pobaví Tomáš Matonoha, v plzeňské Papírně to bude zase Cermaque a podporu zde vyjádří celá řada osobností v čele s Evou Drahošovou, Markem Hilšerem, Josefem Bernardem nebo Michalem Jančaříkem.

Vypsali jsme zde pouze zlomek z celkového počtu všech kulturních i společenských akcí. Většina koncertů sdílí grafickou podobu s podtitulem "Společně to dáme“.

Další dobrovolnické akce v úterý, středu i čtvrtek pak kromě koncertů zahrnují například:

- Běh pro Jiřího Drahoše v různých městech
- Rozdávání letáků – dobrovolnické kontaktní kampaně
- A virtuální události, například Nakresli svého prezidenta nebo Videohlas pro Jiřího Drahoše

Více informací naleznete na následujících odkazech:

Facebook odkaz
www.spolecnetodame.czSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

PETR HORKÝ: V ŠEDESÁTI BYCH CHTĚL VYPADAT JAKO PAN ZIKMUND V PĚTADEVADESÁTI

HORKY PEREXPetr Horký, režisér a dokumentarista, cestovatel a publicista, toho zažil tolik, že jednou on sám bude „výborným materiálem“ pro filmaře. Zatím je to ale on sám, kdo připravil dokument o výjimečném M...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (17)


Literatura

Prvotřídní blázni maj potíže s kázní

Blazni perexTento název nese druhá kniha nezbedných básniček pro děti od komika Lukáše Pavláska, který v ní dětskýma očima popisuje a zobrazuje okolní svět.

...

Divadlo

ImproEvents Prague - Daniel Lepkoff a Wendy Houstoun

altTřetí ročník mezinárodního festivalu taneční a divadelní improvizace ImproEvents Prague proběhne od 28. května – 8. června 2012 ve Studiu ALTA v Praze. Hosty letošního ročníku jsou americký tanečník, choreograf a improvi...

Film

Živý lidský terč a lá Van Damme

altFilm Živý terč si v roce 1993 vysloužil velké ovace na poli akčních filmů. Tento napůl lyrický a umělecky sestříhaný příběh nám ukazuje, že jeden člověk dokáže změnit co se děje. Jen na to musí být dost velký frajer. Hned na začátku filmu honí...