Koncerty na podporu Jiřího Drahoše dnes doslova zaplaví republiku

Koncerty na podporu Jiřího Drahoše dnes doslova zaplaví republiku

Email Tisk

I volby prezidenta mohou mít velkou spojitost s kulturní scénou. Jestliže jste příznivci pana profesora Jiřího Drahoše, určitě vyrazte právě dnes na jednu z akcí na jeho podporu.

Jiří Drahoš

Koncerty a jiné formy podpůrných událostí se konají po celé České republice. Jednou z těch největších je samozřejmě ta pražská, která se uskuteční v Lucerna Music Baru. Můžete na ní potkat celou řadu populárních zpěváků, zpěvaček, skupin a dalších populárních osobností. Vystoupí zde Ondřej Brzobohatý, Mig 21, Ester Kočičková, Leona Machálková, Petr Janda a Marta Jandová, Top Dream Company, Matěj Ruppert, Martha Issová, Jan Tuna, Vavřinec Hradílek, Lejla Abassová, Alena Činčerová, Michal Ambrož a Hudba Praha, Barbora Šampalíková, Tereza Kostková nebo Gabriela Goldová. Celým večerem bude provázet Ondřej Lechnýř. Vstup na tuto akci je zdarma a začátek je ve 20 hodin.

Rozhodně se ovšem nejedná o jedinou zajímavou akci. V brněnské Staré pekárně vystoupí Justin Lavash, v libereckém Bedna klubu zase můžete zajít na Jarret a slovem zde potěší Michal Horáček, v olomoucké čajovně Kratochvíle vás pobaví Tomáš Matonoha, v plzeňské Papírně to bude zase Cermaque a podporu zde vyjádří celá řada osobností v čele s Evou Drahošovou, Markem Hilšerem, Josefem Bernardem nebo Michalem Jančaříkem.

Vypsali jsme zde pouze zlomek z celkového počtu všech kulturních i společenských akcí. Většina koncertů sdílí grafickou podobu s podtitulem "Společně to dáme“.

Další dobrovolnické akce v úterý, středu i čtvrtek pak kromě koncertů zahrnují například:

- Běh pro Jiřího Drahoše v různých městech
- Rozdávání letáků – dobrovolnické kontaktní kampaně
- A virtuální události, například Nakresli svého prezidenta nebo Videohlas pro Jiřího Drahoše

Více informací naleznete na následujících odkazech:

Facebook odkaz
www.spolecnetodame.czSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

Arch of Hell: „Pokud si chcete pořádně zablbnout, zapařit nebo i zaběhat, jsme pro vás ta správná volba!“

arch of hell 200Jednou z českých kapel vystupujících na festivalu Made of Metal jsou brněnští Arch of Hell. Vystoupí zde v sobotu od půl čtvrté odpoledne. Jak se těší a na co se můžete těšit, to prozradila Tereza Nesvatbová.<...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (24)


Literatura

V pražských Nuslích byla otevřena Ransdorfova knihovna


ransdorf knihovna 200Nedávno zahájily svou činnost Vzdělávací centrum a knihovna loni zesnulého politika KSČM Miloslava Ransdorfa. Veřejnosti bude postupně ke studiu zpřístupněno na 50 000 svazků, které za svůj život shromáždil.

Divadlo

Letní Letnou čeká víkend plný premiér

letniletna 200Předpremiéra sólového představení jedné z předních osobností novocirkusové scény Daniela Gulka, česká premiéra adorované inscenace Edgar’s Echo, pestrá přehlídka domácích souborů a umělců, večer věnovaný nastupující generaci artistů či předs...

Film

Reportérka

repor 200Reportérka (2015)  je nová televizní minisérie České televize, která se od 1.února 2015 vysílala v České televizi na Čt1 vždy od 20 hodin. Tři díly daly nahlédnou do prostředí novinářské profese. Jednotlivé díly líčí pokaždé zajímavý příběh podle skute...