Koncerty na podporu Jiřího Drahoše dnes doslova zaplaví republiku

Koncerty na podporu Jiřího Drahoše dnes doslova zaplaví republiku

Email Tisk

I volby prezidenta mohou mít velkou spojitost s kulturní scénou. Jestliže jste příznivci pana profesora Jiřího Drahoše, určitě vyrazte právě dnes na jednu z akcí na jeho podporu.

Jiří Drahoš

Koncerty a jiné formy podpůrných událostí se konají po celé České republice. Jednou z těch největších je samozřejmě ta pražská, která se uskuteční v Lucerna Music Baru. Můžete na ní potkat celou řadu populárních zpěváků, zpěvaček, skupin a dalších populárních osobností. Vystoupí zde Ondřej Brzobohatý, Mig 21, Ester Kočičková, Leona Machálková, Petr Janda a Marta Jandová, Top Dream Company, Matěj Ruppert, Martha Issová, Jan Tuna, Vavřinec Hradílek, Lejla Abassová, Alena Činčerová, Michal Ambrož a Hudba Praha, Barbora Šampalíková, Tereza Kostková nebo Gabriela Goldová. Celým večerem bude provázet Ondřej Lechnýř. Vstup na tuto akci je zdarma a začátek je ve 20 hodin.

Rozhodně se ovšem nejedná o jedinou zajímavou akci. V brněnské Staré pekárně vystoupí Justin Lavash, v libereckém Bedna klubu zase můžete zajít na Jarret a slovem zde potěší Michal Horáček, v olomoucké čajovně Kratochvíle vás pobaví Tomáš Matonoha, v plzeňské Papírně to bude zase Cermaque a podporu zde vyjádří celá řada osobností v čele s Evou Drahošovou, Markem Hilšerem, Josefem Bernardem nebo Michalem Jančaříkem.

Vypsali jsme zde pouze zlomek z celkového počtu všech kulturních i společenských akcí. Většina koncertů sdílí grafickou podobu s podtitulem "Společně to dáme“.

Další dobrovolnické akce v úterý, středu i čtvrtek pak kromě koncertů zahrnují například:

- Běh pro Jiřího Drahoše v různých městech
- Rozdávání letáků – dobrovolnické kontaktní kampaně
- A virtuální události, například Nakresli svého prezidenta nebo Videohlas pro Jiřího Drahoše

Více informací naleznete na následujících odkazech:

Facebook odkaz
www.spolecnetodame.czSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (8)


Literatura

Číňan: politický thriller o pomstě, která přetrvala generace

altNový thriller legendy švédské krimi Henninga Mankella Číňan vydalo koncem loňského roku brněnské nakladatelství Host. Přestože ho zařadilo do edice Krimi román, nevyplatí se ke knize přistupovat jako k typické severské detektivce. ...

Divadlo

Sbor Dejvického divadla přinesl do Zlína hru Kakadu

kakadu 200Zlín ožil již 20. ročníkem mezinárodního kulturního festivalu Setkání/Stretnutie a měl tu čest přivítat i část sboru Dejvického divadla. Ti nám předvedli hru Kakadu, která nám v obrazech a útržcích ze života mladé autistické ženy reflektuje svět.

Film

Bláznivé nebo geniální? Oldřich Kaiser a Jiří Lábus stříhají jednu rolu za druhou...

pension lola kaiser labusPension Lola (1993) je padesátiminutový televizní film dvou komiků, který působí trochu jako rarita. Oldřich Kaiser a Jiří Lábus v něm obsadili úplně všechny postavy ...