Oslavte čtvrtstoletí hudebních cen Žebřík v plzeňském Depu2015

Oslavte čtvrtstoletí hudebních cen Žebřík v plzeňském Depu2015

Email Tisk

2235354 1477762 bannery vanoce 360 360V letošním roce se uskuteční jubilejní 25. ročník hudebních cen Žebřík, které pořádá nejnavštěvovanější hudební portál Ireport.cz. Plzeňské Depo2015 přivítá Olympic, Michala Hrůzu nebo Lenny.


Vzhledem ke kulatému výročí se můžete těšit na smetánku české hudební scény, která přijede popřát Jardovi Hudcovi a celému Žebříku. Hlavní gratulanti v čele s Petrem Jandou už mají za sebou o pár let více, ale přesto si z nízkého věku hudebních cen nebudou dělat legraci.

V programu se opět povedlo spojit stálice české hudební scény s nadějnými interprety současnosti. Vedle již zmiňovaných legend Olympic si poslechnete Michala Hrůzu, Lenny, Wohnouty nebo Honzu Křížka, který se v nedávné době vydal na sólovou dráhu. Na jeho debutovém albu jsou poznat zkušenosti nasbírané z let působení v Blue Effectu.

denik-zebrik denik-630

Samozřejmostí je i dvojice zkušených moderátorů v podobě matadora Tomáše Hanáka a půvabné herečky Jitky Schneiderové. Na této slavnostní události určitě potkáte i řadu dalších osobností, ale i velkou část redakce pořádajícího hudebního magazínu.

Vedle běžných vstupenek si můžete zakoupit i exklusivní VIP Pass, který obsahuje:

- Vstup na slavnostní večer s přístupem do zvýšeného VIP sektoru v hale
- Bezplatná konzumace ve VIP lounge s účinkujícími umělci (pivo, víno, nealko)
- Parkování v areálu místa konání

Facebooková událost Žebříku
Webové stránky ŽebříkuSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

„Jsem z těch tkalců, co pracují současně na více stavech,“ prozrazuje na sebe spisovatelka Martina Drijverová

altPo dlouhých čtrnácti letech se Albatros vrátil ke knize Domov pro Marťany. Už její první vydání se vleklo neuvěřitelných 8 let. Nakladatelé, jako kdyby se této knížky báli. Veřejnost odborná ji vřele přijala – získala pět lit...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Tajná večeře s „racčím masem“

tajna vecere 200Znáte takové ty knihy, o ktercýh někdo vypráví a vy si říkáte, jak něco tak šíleného může někdo číst? Tak Tajná večeře od Raphaeal Montese je přesně jedna z nich!

 

...

Divadlo

Martin Sobotka - herec, který chodí poctivě na konkurzy!

sobotka perexMartina Sobotku mohou diváci vidět v Divadle Kalich v představení Tajemství. Chcete-li se dozvědět, jaké jsou jeho koníčky, prázdninové plány, jak vnímá roli dabingu či jak se cítí coby otec, přečtěte si násl...

Film

NEPOZNANÉ KOLUMBIJSKÉ TROPY: PAF představí u nás neznámou kolumbijskou animaci

paf 20013. ročník Přehlídky animovaného filmu proběhne od čtvrtka 4. prosince do neděle 7. prosince v Olomouci. Svým návštěvníkům nabídne celkem sedm programových sekcí věnovaných animaci, připravených vždy specialisty na danou oblast.  Mezi...