Poletíme? zahrají poprvé v Paláci Akropolis

Poletíme? zahrají poprvé v Paláci Akropolis

Email Tisk

foto2Jedna z nejzábavnějších českých kapel, která vyprodává kluby po celé republice, poprvé zavítá do pražského Paláce Akropolis, a to 10. března 2018.Z Poletíme? se za poslední dva roky stává fenomén. O kapelu, která bezpečně a jistě letí k pomyslné špičce české hudební scény, je takový zájem, že na jejich koncertech bývá všude plno. Loni dvakrát za sebou vyprodali brněnskou Flédu. Na podzimní koncert v pražském Rock Café nebyly lístky už měsíc dopředu, a tak se narychlo přidal druhý koncert v Malostranské Besedě, který se obratem také vyprodal. V létě 2017 hostovali na turné s Divokým Billem a slavili opravdu velký úspěch. K tomu všemu letos chystají novou desku!

Na koncert v Akropoli se moc těšíme. Nikdy jsme tu samostatný koncert nedělali. Bude to zároveň náš dosud největší pražský samostatný koncert a věříme, že bude opět plno a užijeme si s lidmi pořádnou party“, říká frontman kapely Rudolf Brančovský a dodává „momentálně trávíme čas ve studiu, kde točíme novou desku, takže na koncertě zazní i nové songy. Zahrajeme samozřejmě i starší věci jako je Lokomotiva, Autistický bratr, Holky pitomý a podobně. Takže nechte starosti doma a vyrazte za námi! Všechny vás srdečně zveme, bude to jízda!

Poletíme foto1


Poletíme? mají zkrátka dobře našlápnuto. A není divu. Umí odlehčenou formou vyprávět o složitých a smutných věcech tak, že jejich koncerty dýchají barevnou náladou, svižnou rytmikou a tanečními kreacemi publika. I vy se budete smát, výskat, tančit nebo vám přeběhne mráz po zádech, když v písni pojmenují váš problém. Kladou totiž důraz na vtipné, poetické a přímočaré texty.

S nimi se rozhodně nudit nebudete, už jen pro to netradiční nástrojové obsazení, se kterým kapela zvládá výtečně punk stejně jako jazz. Kapela dokáže strhnout publikum jak v komorním klubu, tak na hlavní scéně největších tuzemských festivalů.Kapelníkem, zpěvákem, textařem a zásadní osobností kapely je charismatický výtvarník Rudolf Brančovský. Umělcův netrénovaný hlas stojí na podiu stejně sebejistě, jako starý kapitán dávné plachetnice pevně rozhodnutý obeplout svět. Jeho posádku pak tvoří sedm mořských vlků, kteří přesně vědí, co mají dělat, aby bláznivá plavba dopadla dobře.

Přes fakt, že lodě plují na vodě, se posádka nevzdává naděje, že jednou s touto plachetnicí opravdu poletí!

10. 3. od 19:00 v Paláci Akropolis Vstupenky jsou v síti GOOUT (https://goout.net/cs/listky/poletime/phvb/) Lístek stojí 290,- vč. poplatků.Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Partneři

Hledat

Mimísek 38

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Pražský Smíchov ožije literaturou

altVíte, co si představit pod pojmem „Noc literatury“? Co takhle třeba patnáct evropských autorů a jejich novější díla různých žánrů čtená českými herci a známými osobnostmi v krásných i zajímavých lokalitách rozsetých po Praze 5? První Noc ...

Divadlo

Listopadová D21

divadlo 21Divadlo D21 má v posledních dnech skutečně napilno. Blíží se premiéra Gulliverových cest, listopadový program je nabitý a stále roste obliba tohoto koutku divadelní kultury známého i jako divadlo Malé Vinoh...

Film

Přátelský podvod aneb Mystifikace (nejen) v české literatuře 20. století

mys 200Historická sebereflexe českého národa o sobě samém mnohdy vycházela z podvržených podkladů, tvářících se přitom naprosto seriózně a důvěryhodně, ba státotvorně. Tak tomu bylo v případě Hájkovy kroniky, při sporech kolem Rukopisů. A stejná slova lze vztáhno...