Poletíme? zahrají poprvé v Paláci Akropolis
Banner

Poletíme? zahrají poprvé v Paláci Akropolis

Email Tisk

foto2Jedna z nejzábavnějších českých kapel, která vyprodává kluby po celé republice, poprvé zavítá do pražského Paláce Akropolis, a to 10. března 2018.Z Poletíme? se za poslední dva roky stává fenomén. O kapelu, která bezpečně a jistě letí k pomyslné špičce české hudební scény, je takový zájem, že na jejich koncertech bývá všude plno. Loni dvakrát za sebou vyprodali brněnskou Flédu. Na podzimní koncert v pražském Rock Café nebyly lístky už měsíc dopředu, a tak se narychlo přidal druhý koncert v Malostranské Besedě, který se obratem také vyprodal. V létě 2017 hostovali na turné s Divokým Billem a slavili opravdu velký úspěch. K tomu všemu letos chystají novou desku!

Na koncert v Akropoli se moc těšíme. Nikdy jsme tu samostatný koncert nedělali. Bude to zároveň náš dosud největší pražský samostatný koncert a věříme, že bude opět plno a užijeme si s lidmi pořádnou party“, říká frontman kapely Rudolf Brančovský a dodává „momentálně trávíme čas ve studiu, kde točíme novou desku, takže na koncertě zazní i nové songy. Zahrajeme samozřejmě i starší věci jako je Lokomotiva, Autistický bratr, Holky pitomý a podobně. Takže nechte starosti doma a vyrazte za námi! Všechny vás srdečně zveme, bude to jízda!

Poletíme foto1


Poletíme? mají zkrátka dobře našlápnuto. A není divu. Umí odlehčenou formou vyprávět o složitých a smutných věcech tak, že jejich koncerty dýchají barevnou náladou, svižnou rytmikou a tanečními kreacemi publika. I vy se budete smát, výskat, tančit nebo vám přeběhne mráz po zádech, když v písni pojmenují váš problém. Kladou totiž důraz na vtipné, poetické a přímočaré texty.

S nimi se rozhodně nudit nebudete, už jen pro to netradiční nástrojové obsazení, se kterým kapela zvládá výtečně punk stejně jako jazz. Kapela dokáže strhnout publikum jak v komorním klubu, tak na hlavní scéně největších tuzemských festivalů.Kapelníkem, zpěvákem, textařem a zásadní osobností kapely je charismatický výtvarník Rudolf Brančovský. Umělcův netrénovaný hlas stojí na podiu stejně sebejistě, jako starý kapitán dávné plachetnice pevně rozhodnutý obeplout svět. Jeho posádku pak tvoří sedm mořských vlků, kteří přesně vědí, co mají dělat, aby bláznivá plavba dopadla dobře.

Přes fakt, že lodě plují na vodě, se posádka nevzdává naděje, že jednou s touto plachetnicí opravdu poletí!

10. 3. od 19:00 v Paláci Akropolis Vstupenky jsou v síti GOOUT (https://goout.net/cs/listky/poletime/phvb/) Lístek stojí 290,- vč. poplatků.Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Hledáme do týmu...

PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat


Literatura

Něco pro geeky: Teorie velkého třesku a filozofie

teorie velkeho tresku200Nedávno vyšla knížka pro všechny milovníky amerického seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory) zaměřená na filozofii. Čtenáři se nemusejí bát nějakých nepochopitelných teorií, hned v úvodu je jim přísaháno n...

Divadlo

Jitka Smutná, Veronika Gajerová a další herci vystoupí na Autorském soirée v Divadle Rokoko

rokoko200V sobotu 8. října od 21 hodin se bude v Divadle Rokoko konat Autorské soirée, na kterém vystoupí Jitka Smutná, Veronika Gajerová, Hanuš Bor, Tomáš Novotný a další herci Městských divadel pražských s ukázkou svých autorských projektů.

Film

Prestižní soutěž Jameson Done in 60 Seconds v režii Jameson whiskey je zpět!

altV letošním roce proběhne již druhý ročník soutěže Jameson Done In 60 Seconds v rámci Jameson Empire Awards, která je určena pro všechny fanoušky filmu.

 

...