Benefiční koncert na podporu handicapované Jasmínky Tomkové
Banner

Benefiční koncert na podporu handicapované Jasmínky Tomkové

Email Tisk

Jannis Moras  Banda13.3.2018 se v brněnském hudebním klubu Melodka uskuteční benefiční koncert, na němž zahrají kapely Jannis Moras & Banda, Kupodivu a Tranzan. Začátek je ve 20 hodin a vstupné činí 200 Kč. Veškerý výtěžek ze vstupného půjde po zaplacení nezbytných koncertních nákladů devítileté Jasmínce Tomkové.

 

Koncert zahájí kapela Tranzan s písněmi o životě, smrti a o tom, co je mezi tím, dále vystoupí kapela Kupodivu s originálním jazz-pop-indie a vše ukončí Jannis Moras & Banda s vlastní řeckou písničkářskou tvorbou,“ uvedl hlavní organizátor akce a manažer kapely Jannis Moras & Banda, Alexis Moras.

Jasmínka Tomková je obdivuhodně veselá, pozitivní a houževnatá dívenka, která se ze všech svých dostupných sil snaží překonat omezení, která jí způsobila vážná nehoda. Letos v lednu to byly právě čtyři roky, co se změnil život tehdy pětileté holčičky. Společně s její sestrou ji na přechodu srazilo rychle jedoucí auto. Navzdory dlouhé době, kterou strávila v kómatu, se však její duše a mysl nevzdává a všechny udivuje svým pozitivním přístupem, se kterým vše zvládá. I přes neposlušnost těla, která jí neumožňuje normální pohyb ani komunikaci, je schopna stále se učit, rozvíjet a radovat se z mnoha drobností.

 

Jasmínka Tomková

 

Rodina hledá další možnosti, jak zlepšit její život, momentálně například chybí zařízení na nakládání elektrického vozíku do auta, jehož cena se pohybuje okolo částky 10 000 Kč, nebo terénní kočárek, který stojí 30 000 Kč.Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

V lese visí anděl – povedená norská skládanka

Andel perexNěkdo tvrdí, že severské detektivky jsou v Česku na ústupu, ale já se s tímto tvrzením neztotožňuji a dále s radostí objevuji nové a nové autory. Jako třeba Samuela Bjørka a jeho prvotinu s děsivým námětem Anděl visí v lese.

...

Divadlo

Festival Bazaar představuje nové světy středoevropských nezávislých scén

bazaa200Ve dnech 18. – 20. března 2016 proběhne v Alfredu ve dvoře, ve Studiu ALTA a divadle PONEC v Praze mezinárodní festival současného tanečního a pohybového divadla BAZAAR. Přehlídka uvede exkluzivní večerní představení významných osobností nezávislých sc...

Film

Nicolas Cage se vrací na plátna kin jako Ghost Rider. A návrat je to zbytečný.
ImageNicolas Cage je zvláštní patron. Za svou kariéru prošel neuvěřitelnými zvraty a z držitele Oscara (dnes se to zdá neuvěřitelné) se stal dost možná tím nejvysmívanějším mužem celého Hollywoodu. Pomalu, ale jistě, může přebrat...