Kapela LadyPraga koncertem v pražském klubu U staré paní zahájí Experimentální tour 2018
Banner

Kapela LadyPraga koncertem v pražském klubu U staré paní zahájí Experimentální tour 2018

Email Tisk

RAW 9143Pražská formace LadyPraga po vydání své debutové desky Sociální experiment vyráží na Experimentální tour 2018. Speciální zastávkou bude ve středu 14. března znovuotevřený legendární jazzový klub U staré paní v Praze, kde se kapela se svým repertoárem představí v trochu jiném aranžmá. Start je ve 20,30 hodin.

 

Diváci se mohou samozřejmě těšit hlavně na skladby z našeho debutu, nicméně speciálně pro tento pražský koncert písně připravujeme v pozměněném jazzovějším aranžmá. Vystupovat budeme v sestavě klasického jazzového komba – piano, kontrabas, bicí a samozřejmě zpěv. Pro fanoušky máme přichystané i dvě zbrusu nové písně,“ přibližuje basista kapely LadyPraga Martin Knesl.

Deska Sociální experiment vyšla v prosinci loňského roku, obsahuje jedenáct autorských skladeb a dva covery. Tvorba balancuje na pomezí popu a dalších hudebních stylů, jako jsou funk, rock, jazz i šanson. Kapela nyní na podporu desky zahajuje Experimentální tour 2018, v rámci něhož zavítá i do zrekonstruovaného pražského klubu U staré paní. Dalšími zastávkami pak budou Havířov, Šumperk, Krnov či Benešov.

 

ladypraga

 

Jazz club U Staré paní nabízí prostor nejen zavedeným jazzovým interpretům, ale fandíme také mladým kapelám pohybujícím se na pomezí žánrů, což LadyPraga splňují dokonale. Kdo by chtěl tuhle mladou partu hudebníků přijít podpořit, lístky pořídí za 290 korun, studenti, senioři a členové našeho klubu mají 100 korun slevu,“ doplňuje informace k pražskému koncertu za Jazz & Coctail Club U staré paní Robert Fischmann.

LadyPraga je česká hudební skupina fungující od léta 2015. Hraje vlastní autorskou tvorbu, kterou tu a tam zpestří několika aranžérsky upravenými převzatými skladbami. Písničky lze obecně označit za inteligentní populární hudbu, s přesahy do funku, rocku, jazzu nebo šansonu. V současné době vystupuje ve složení: Veronika Bergmanová (zpěv), Jan Kubín (piáno), Martin Knesl (bass) a Karel Kříž (bicí). 12. prosince 2017 oficiálně vyšlo jejich debutové CD s názvem Sociální experiment.

 Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Nechte se očarovat Zaklínačem ve Skleněném domě

zaklinac 200Kult zaklínače se od původní fantasy série Andrzeje Sapkowského dostal přes počítačové hry až ke komiksu, kterou má na svědomí scénárista Tobin a kreslíř Querio. Novou samostatnou sérii o zaklínači Geraltovi nám nepřináší nikdo jiný, než komikso...

Divadlo

Na podzim do divadla: Laktační psychóza

200divO prázdninách divadla nehrají představení, ale připravují se na další sezonu. Díky nám si můžete vybrat, na co v podzimních měsících vyrazíte. Tentokrát vás zveme na Malou Scénu ve Zlíně, která si to s koncem ještě rozmyslela a zve vás na představení Laktač...

Film

Svatbě mezi citróny chybí erotické chvění

svatba mezi citrony tramvajExistuje jediný důvod, proč se vypravit na nový dánský snímek Svatba mezi citróny - a tím je animovaný předfilm Michaely Pavlátové Tramvaj. Autorka tu v bizarních, surreálně rozechvělýc...