Zazpívá si Zdeněk Troška se souborem Fine Gospel Time?
Banner

Zazpívá si Zdeněk Troška se souborem Fine Gospel Time?

Email Tisk

TroskaZpěvačka Zuzana Stirská založila v roce 1999 první český gospelový soubor. Fine Gospel Time má úspěch, a tak koncertuje po celé republice i v zahraničí. V Praze se několikrát do roka prezentuje v rámci Gospel Time Party, tyto strhující koncerty se aktuálně odehrávají v Divadle U Hasičů v Římské ulici. Nejbližší se uskuteční v neděli 25. března od 18 hodin. Hostem večera bude režisér Zdeněk Troška!

 

Ten však nejspíš netuší, že na závěr rozhovoru se Zuzanou Stirskou, která akci zároveň moderuje, bude „muset“ zazpívat. Malá dáma s velkým hlasem, jak této umělkyni přezdívali v Německu a na zaoceánských lodích, totiž nutí slavné hosty předvést svoje pěvecké schopnosti. Někteří to dělají dobrovolně a rádi, jiní jsou značně zaskočeni – a dobře vědí proč! Většina však nakonec alespoň zanotuje, aby se neřeklo. Jak se zachová Zdeněk Troška? Nechme se překvapit! 

 

 CSC3614 a v

 

Posluchače, kteří dosud žádnou Gospel Time Party nenavštívili, zajímá, zda nebudou dvě hodiny poslouchat „suché“, nábožensky zaměřené songy. „To rozhodně ne! Co se repertoáru týče, zpíváme všehochuť – gospel, blues, rock, jazz, country, muzikály… Lpím na tom, aby večer byl barevný. Někteří zpěváci mají během koncertu i vlastní sóla. Jeden umí napodobovat Karla Gotta, druhý zazpívá klasiku, třetí country… Každý divák si tam něco najde, přijďte se někdy podívat!“ prozradila Zuzana Stirská, jež před časem se souborem Fine Gospel Time nazpívala i slavný song I Will Follow Him, známý z filmu Sestra v akci. Videoklip k němu můžete zhlédnout ZDE.

Chcete také dorazit do Divadla U Hasičů? Zbylé vstupenky lze zakoupit v pokladně divadla, anebo na internetu.

image1

Foto – Josef Louda a www.gospeltime.czSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (4)


Literatura

Poetiku gotických románů, cynický humor a nové možnosti výkladu děl E. A. Poea přináší deváté umění

duchove mrtvych200Po více než 160ti letech se vrací otec detektivního žánru. Scenárista a výtvarník Richard Corben se v knize „Duchové mrtvých“ ztotožňuje se stále aktuálním E. A. Poem. Legendární dílo tak nabralo nový (a značně mrazivý) dech.

Divadlo

Báby - tak trochu jiné divadlo

baby perexAsymetrická scéna. Miniaturní bába. Operní duet. Trocha tělesné akrobacie a velký boj proti nesmyslnému režimu. To všechno v sobě ukrývá nová inscenace Báby Divadla Na zábradlí. Pesimistickými a snad až místy surreálnými texty bojoval Daniil Char...

Film

Výstava Sedmdesát let studia Bratři v triku

bratri200Unikátní výstava představí od 25. listopadu až do konce roku návštěvníkům v reprezentativních prostorách Strahovského kláštera něco málo z bohaté historie a produkce studia Bratři v triku, nejúspěšnějšího českého studia kresleného filmu. Snímky Bra...