Zazpívá si Zdeněk Troška se souborem Fine Gospel Time?

Zazpívá si Zdeněk Troška se souborem Fine Gospel Time?

Email Tisk

TroskaZpěvačka Zuzana Stirská založila v roce 1999 první český gospelový soubor. Fine Gospel Time má úspěch, a tak koncertuje po celé republice i v zahraničí. V Praze se několikrát do roka prezentuje v rámci Gospel Time Party, tyto strhující koncerty se aktuálně odehrávají v Divadle U Hasičů v Římské ulici. Nejbližší se uskuteční v neděli 25. března od 18 hodin. Hostem večera bude režisér Zdeněk Troška!

 

Ten však nejspíš netuší, že na závěr rozhovoru se Zuzanou Stirskou, která akci zároveň moderuje, bude „muset“ zazpívat. Malá dáma s velkým hlasem, jak této umělkyni přezdívali v Německu a na zaoceánských lodích, totiž nutí slavné hosty předvést svoje pěvecké schopnosti. Někteří to dělají dobrovolně a rádi, jiní jsou značně zaskočeni – a dobře vědí proč! Většina však nakonec alespoň zanotuje, aby se neřeklo. Jak se zachová Zdeněk Troška? Nechme se překvapit! 

 

 CSC3614 a v

 

Posluchače, kteří dosud žádnou Gospel Time Party nenavštívili, zajímá, zda nebudou dvě hodiny poslouchat „suché“, nábožensky zaměřené songy. „To rozhodně ne! Co se repertoáru týče, zpíváme všehochuť – gospel, blues, rock, jazz, country, muzikály… Lpím na tom, aby večer byl barevný. Někteří zpěváci mají během koncertu i vlastní sóla. Jeden umí napodobovat Karla Gotta, druhý zazpívá klasiku, třetí country… Každý divák si tam něco najde, přijďte se někdy podívat!“ prozradila Zuzana Stirská, jež před časem se souborem Fine Gospel Time nazpívala i slavný song I Will Follow Him, známý z filmu Sestra v akci. Videoklip k němu můžete zhlédnout ZDE.

Chcete také dorazit do Divadla U Hasičů? Zbylé vstupenky lze zakoupit v pokladně divadla, anebo na internetu.

image1

Foto – Josef Louda a www.gospeltime.czSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Kniha o knihách pro všechny malé knihomoly

knihozroutiPokračování úspěšné knihy o takzvaných Knihožroutech spatřilo světlo světa. Novinka s podtitulem Kam zmizela školní knihovna pochází z pera Kláry Smolíkové a o ilustrace se opět postarala Bára Buchalová. 

...

Divadlo

Největší příběh všech dob

Nejvetsi pribeh 200Hra Patricka Barlowa „Největší příběh všech dob“ (Greatest story ever told). Divadelní „road movie“ se vrací! Aneb všechny cesty vedou na Golgotu...

 

...

Film

Ceny české filmové kritiky předají kolegům i jejich držitelé

Ceny kritika 200V sobotu 24. ledna 2015 budou v divadle Archa, v přímém přenosu ČT2, již popáté vyhlášeny Ceny české filmové kritiky, jimiž čeští filmoví publicisté ohodnotí nejlepší počiny uplynulého roku. Průvodcem večera bude opět moderátor Václav Mo...