Navštivte přednášku Trabantem za polární kruh
Reklama
Banner
Banner

Navštivte přednášku Trabantem za polární kruh

Email Tisk

Akce se koná ve čtvrtek 24. října od 17 hodin v Mezigeneračním a dobrovolnickém centrum TOTEM v Plzni.

Spisovatelka a cestovatelka Peggy Kýrová miluje trabanty. A letos si splnila sen: s tímto duroplastovým vozítkem se vypravila za polární kruh a odtud ještě o kousek dál. Až na Nordkapp. Celou cestu absolvovala úplně sama.

O svých cestovatelských zážitcích bude vyprávět od 17:00 hod., vyprávění doplní projekce fotografií.

trabantNejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Jsme tady a chceme vás bavit, říká Karel Šůcha, kapelník formace Laura a její tygři


laura perexFamózní včerejšek a přitažlivý dnešek představuje v Supraphonu nedávno vydané dvojalbum hudební formace Laura a její tygři, které nabízí hned šestadvacet písní. Tři dekády existence trvale vitální kapely jsou dobrou příležitostí bilancova...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Britská detektivka - Smrt v sutinách

smrt v sutinach 200Nakladatelství Moba nám v lednu vydalo knihu známé britské autorky Ann Grangerové Smrt v sutinách. Klasická detektivka z anglického venkova potěší všechny milovníky detektivních příběhů!

...

Divadlo

Balada pro banditu po ostravsku

altDo divadla se chodí na 3D představení plné přehrávání a emocí. I když bývá kino lepší, jsou hry, kvůli kterým stojí za to divadlo navštívit. Jednou z takových je prověřená klasika Balada pro banditu.

 

...

Film

Česká televize se vrací k Menzelovi

menzel rozmarne letoNa televizních obrazovkách znovu spatříme základní díla světové kinematografie, ať již se dotýkají hlubin lidské duše (jako Kieslowského triptych Tři barvy) nebo nahlížejí do soukolí mocenského zákulisí, v...