HISTORICKY PRVNÍ ČOKOLÁDOVÝ VELETRH V NÁKUPNÍ GALERII LIBEREC PLAZA JIŽ TENTO VÍKEND!

HISTORICKY PRVNÍ ČOKOLÁDOVÝ VELETRH V NÁKUPNÍ GALERII LIBEREC PLAZA JIŽ TENTO VÍKEND!

Email Tisk

K VIDĚNÍ BUDE TŘEBA TISÍCOVKA OBALŮ ČOKOLÁD Z CELÉHO SVĚTA, KULINÁŘSKÉ UMĚNÍ PŘEDNÍCH LIBERECKÝCH ŠÉFKUCHAŘŮ A NEBUDE CHYBĚT RELAXAČNÍ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

V nákupní galerii Liberec Plaza se tento víkend od pátku 18. do neděle 20. ledna uskuteční historicky první čokoládový veletrh svého druhu: Čokoládová Show. Ta je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a sladkostí, kteří se chtějí pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit, jak vařit s čokoládou.

Návštěvníci se mohou těšit na velkou výstavu asi 1 000 kusů obalů čokolád z celého světa, které zapůjčil pan Stanislav Kramský, historické předměty a fotografie vztahující se k výrobě čokolády nebo na kulinářskou přehlídku, kde liberečtí šéfkuchaři předvedou své originální recepty s použitím čokolády. Milovníci čokolády mohou nakoupit různé druhy čokolád a čokoládové výrobky u prodejních stánků a pro všechny, kteří budou chtít během veletrhu trochu odpočívat, bude připraven masážní salon a téměř hodinová relaxační čokoládová masáž.

„Čokoládová Show slaví úspěchy po celém světě, např. je velmi známá v Paříži, New Yorku, Šanghaji či Moskvě. Proto věříme, že nadchne i obyvatele a návštěvníky Liberce. Zajímavým lákadlem budou jistě originální obrazy malované hořkou, bílou a barevnou čokoládou štětcem a špachtlí na plátno, které pochází z ateliéru umělce Vladimíra Čecha, přezdívaného „český Picasso“,“ uvedla Nancy Haisová, marketingová manažerka nákupní galerie Liberec Plaza.

cokoladova show

Liberec Plaza je nákupní galerie v srdci Liberce, která byla slavnostně otevřena v březnu 2009. Svým zákazníkům nabízí nejen nakupování a zábavu, ale také DinoPark a 490 parkovacích míst ve čtyřech podzemních podlažích. Součástí galerie je také pět luxusních bytů a kancelářské prostory. Liberec Plaza se nachází v jedinečné lokalitě v historickém centru města, jeho návštěvníci mají přímý vstup na pěší zónu a náměstí Edvarda Beneše. Správu centra zajišťuje společnost CB Richard Ellis.

www.liberecplaza.cz


 

Rozhovor

Richard Štefánek: „Je to o tom někoho potěšit, navzájem si dát něco hezkého.“

STEFANEK SLONI 200V listopadu se na nás přes paní Ivetu Autratovou (autorku naší grafiky) obrátil pan Richard Štefánek, čtyřicetiletý muž z Děčína, s prosbou o pomoc. Představil nám jeho zájem – věc, kterou dělá z lásky k přítelkyni. Jedná se o sbí...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Legendární sportovci pokřtili knihu o slavném Wimbledonu

win 200Nakladatelství Fragment uspořádalo ve středu 14. ledna křest knihy Wimbledon a příběhy tenisových hrdinů. Jedná se již o druhé vydání, první bylo beznadějně vyprodáno. Vydejte se na cestu za oblíbenými sportovci.

...

Divadlo

Na podzim do divadla: Veřejné blaho aneb Deskový statek

200divV předvečer předčasných voleb uvede Národní divadlo moravskoslezské v premiéře komedii Veřejné blaho aneb Deskový statek, která pojednává o korupci a lobbingu.

...

Film

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

sirotcinec 200Do českých kin vtáhl nový fantasy příspěvek: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Tentokrát se neodehrává v nějaké smyšlené zemi, ale v našem reálném světě, na velšském ostrůvku - a pak v jeho minulostních podobách. Slečna Peregri...