Slavné zpěvačky připomenou písně českých hitmakerů Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Jaroslav Wykrent a Jiří Zmožek obdrží poctu od královen popu.

Slavné zpěvačky připomenou písně českých hitmakerů Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Jaroslav Wykrent a Jiří Zmožek obdrží poctu od královen popu.

Email Tisk

Jedenáctý ročník hudební show Královny popu bude poctou českým hitmakerům a připomene tvorbu Karla Svobody, Jiřího Štaidla, Jaroslava Wykrenta a Jiřího Zmožka. Společně na jednom jevišti hity 60. – 90. let živě zazpívají Monika Absolonová, Monika Bagárová, Ilona Csáková, Petra Janů, Markéta Konvičková, Leona Machálková, Marie Rottrová, Hana Zagorová a Jitka Zelenková. V jedinečných aranžích a nezvyklých interpretacích zazní zlatý fond českého popu, nezapomenutelné písně, které si zpívají celé generace. Hvězdou sestavu doplní 11. června v Hudebním divadle Karlín hosté Gabriela Demeterová, Václav Noid Bárta, Jan Kříž, Josef Vojtek a taneční skupina Pop balet.

„Letošní ročník oslaví český pop a připomene legendární skladatele a textaře, jejichž písně zlidověly. Hity jako Jsi můj pán, Řeka lásky, Rybičko zlatá, přeju si nebo Lásko má, já stůňu znají nejméně dvě generace a zpěvačky na koncertu s láskou poděkují svým autorům,“ sdělil na dnešní tiskové konferenci producent a autor projektu Janis Sidovský.

Koncert se koná u příležitosti 70. narozenin Jaroslava Wykrenta a Jiřího Zmožka, kulatá jubilea by letos oslavili také Karel Svoboda (75) a Jiří Štaidl (70). Na legendární hitmakery z videoprojekcí zavzpomíná také Karel Gott.

kralovny popu

V programu zazní například tyto skladby:
Jaroslav Wykrent: Lásko, Večerem zhýčkaná, Řeka lásky, Ágnes
Jiří Zmožek: Rybičko zlatá, přeju si
Karel Svoboda: Jsi můj pán, Nechte zvony znít, Já se tiše odporoučím, Lady Carneval, Lásko má, já stůňu, S láskou má svět naději
Jiří Štaidl: Cesta rájem, Pátá, Ve stínu na pláži, Zloděj dobytkaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 40

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Panenka a Vina

panenka200O tom, že to spisovatel nemá jednoduché, vím svoje. Prosadit se na trhu, zaujmout, získat si jméno a zachovat si důstojnost je neustálou snahou každého autora. Důležité je psát netuctově, odlišně, najít téma, které čtenáře zaujme hned na první dojem...

Divadlo

Noc divadel již popáté zapojí divadla z celé republiky

noc divadel 2017Jubilejní ročník Noci divadel s podtitulem „Forever Young“ proběhne 18. listopadu.

 

 

Film

Francouzský dokumentární film DIOR A JÁ vychází na DVD v limitované edici

dior200Těsně před Vánoci vstupuje na trh DVD unikátního dokumentárního filmu Dior a já. Francouzský dokumentární snímek Dior a já otevírá divákům dveře do mýty opředeného světa módního domu Christian Dior. Nový umělecký ředitel Raf Simons zde právě připravuje sv...