Slavné zpěvačky připomenou písně českých hitmakerů Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Jaroslav Wykrent a Jiří Zmožek obdrží poctu od královen popu.
Banner

Slavné zpěvačky připomenou písně českých hitmakerů Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Jaroslav Wykrent a Jiří Zmožek obdrží poctu od královen popu.

Email Tisk

Jedenáctý ročník hudební show Královny popu bude poctou českým hitmakerům a připomene tvorbu Karla Svobody, Jiřího Štaidla, Jaroslava Wykrenta a Jiřího Zmožka. Společně na jednom jevišti hity 60. – 90. let živě zazpívají Monika Absolonová, Monika Bagárová, Ilona Csáková, Petra Janů, Markéta Konvičková, Leona Machálková, Marie Rottrová, Hana Zagorová a Jitka Zelenková. V jedinečných aranžích a nezvyklých interpretacích zazní zlatý fond českého popu, nezapomenutelné písně, které si zpívají celé generace. Hvězdou sestavu doplní 11. června v Hudebním divadle Karlín hosté Gabriela Demeterová, Václav Noid Bárta, Jan Kříž, Josef Vojtek a taneční skupina Pop balet.

„Letošní ročník oslaví český pop a připomene legendární skladatele a textaře, jejichž písně zlidověly. Hity jako Jsi můj pán, Řeka lásky, Rybičko zlatá, přeju si nebo Lásko má, já stůňu znají nejméně dvě generace a zpěvačky na koncertu s láskou poděkují svým autorům,“ sdělil na dnešní tiskové konferenci producent a autor projektu Janis Sidovský.

Koncert se koná u příležitosti 70. narozenin Jaroslava Wykrenta a Jiřího Zmožka, kulatá jubilea by letos oslavili také Karel Svoboda (75) a Jiří Štaidl (70). Na legendární hitmakery z videoprojekcí zavzpomíná také Karel Gott.

kralovny popu

V programu zazní například tyto skladby:
Jaroslav Wykrent: Lásko, Večerem zhýčkaná, Řeka lásky, Ágnes
Jiří Zmožek: Rybičko zlatá, přeju si
Karel Svoboda: Jsi můj pán, Nechte zvony znít, Já se tiše odporoučím, Lady Carneval, Lásko má, já stůňu, S láskou má svět naději
Jiří Štaidl: Cesta rájem, Pátá, Ve stínu na pláži, Zloděj dobytkaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Léčení včelími produkty

vceli produkty (2)Nakladatelství Esence si pro nás v dubnu připravilo zajímavou příručku, částečně odbornou, částečně řadící se do kolonky zdravého životního stylu. Jedná se o Léčení včelími produkty od slovenského autora Štefana Demetera. A nabí...

Divadlo

Roztočené Šivovo kolo života
ImageV neděli 29. 1. v pražském divadle ABC se odehrála premiéra výjimečného a originálního tanečně-audiovizuálního představení Šivovo kolo života. Projekt, na kterém se zápalem pracovala skupina skutečných umělců bezmála dva roky, viděl...

Film

Brutální cesta ke splacení Dluhu

Napínavé drama Dluh se odehrává na dvou časových rovinách: v roce 1965, kdy trojice mladých agentů z Izraele má za úkol v Berlíně najít a zajmout válečného nacistického zločince, a o třicet let později, kdy na povrch vyplouvá nehezké tajemství, které může kompletně zničit životy této trojice.

...