NO NAME JSOU NEJHRANĚJŠÍ V ČESKÉM ÉTERU
Banner

NO NAME JSOU NEJHRANĚJŠÍ V ČESKÉM ÉTERU

Email Tisk

Festivalové léto absolvuje skupina No Name doslova od Humenného až po Aš. Po tom, co v Humenném kapela vyprodala amfiteátr, přesunula se směrem na západ. V Čechách patří mezi headlinery domácích festivalů a jejich popularita opět stoupá s aktuálním singlem „Sľuby“, který válcuje české rádiové hitparády.

Oficiální výsledky IFPI CZ za minulý týden katapultovali No Name na 1. místo v hitparádě hranosti českých a slovenských skladeb v českém éteru! „Sľuby“ se usadili na vrcholu hitparády Rádio CZ 50 přesně po deseti týdnech od nasazení do rádií.

Spokojený frontman kapely Igor Timko tento úspěch komentuje slovy:

„Přesně před 15 lety jsme vydali naše první album. Je lichotivé, že i po patnácti letech působení se naše skladby ocitnou na absolutním vrchou rádiového éteru. Osobně si myslím, že za to vděčíme emocím, které prostřednictvím naší hudby prezetujeme. Vždyť v dnešních časech nahánění peněz je poměrně vzácné, když někdo někomu poví, že ho „miluje“. Díky úspěchu našich skladeb u fanoušků s nám často stává, že se v šatně před koncertem neumíme dohodnout, kterou písničku večer nezahrajeme. Řešit takovéto „problémy“ je velice příjemné“.

no name

Kapela i v srpnu pokračuje v koncertním tažení po hudebních festivalech. Do konce léta je čeká ještě 12 festivalových vystoupení v Čechách a na Slovensku. Na každém vystoupení jsou „Sľuby“ povinnou jízdou, bez které je fanoušci nepustí z pódia.

K singlu kapela již před létem natočila i vizuálně působivý videoklip, v hlavní roli s hudebníkem Ivanem Timkem a ve spolupráci s režisérským tandemem Patrik Pašš a Peter Budinský.

Na videoklip SĽUBY se podívejte zde :


www.no-name.skNejnovější články:
Starší články:

 
PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (4)


Literatura

Závisláci na diářích a milovníci Paula Coelha, pozor!

coelho odvaha 200Knižní klub v těchto dnech vydal další diář Paula Coelha tentokrát zaměřený na Odvahu. Není pochyb o tom, že jej musejí mít milovníci tohoto brazilského spisovatele, ale jistě ním nepohrdnou ani ostatní.

Divadlo

Šansony Veroniky Gajerové v Divadle Rokoko

gajerova veronika 200U příležitosti životního jubilea herečky Veroniky Gajerové pořádají Městská divadla pražská 25. května od 21 hodin v Divadle Rokoko večer, kde se představí především jako zpěv...

Film

Pražský Palác YMCA znovu v odboji. Naštěstí jen ve filmu

majer perexKonspirační schůzky, tisk ilegálních časopisů a letáků, pomoc lidem v hledáčku gestapa i obsazení budovy oddíly SS. To vše zažil v době druhé světové války pražský Palác YMCA v ulici Na Poříčí 12. Hned po nacistické okupaci v ...