NO NAME JSOU NEJHRANĚJŠÍ V ČESKÉM ÉTERU
Banner

NO NAME JSOU NEJHRANĚJŠÍ V ČESKÉM ÉTERU

Email Tisk

Festivalové léto absolvuje skupina No Name doslova od Humenného až po Aš. Po tom, co v Humenném kapela vyprodala amfiteátr, přesunula se směrem na západ. V Čechách patří mezi headlinery domácích festivalů a jejich popularita opět stoupá s aktuálním singlem „Sľuby“, který válcuje české rádiové hitparády.

Oficiální výsledky IFPI CZ za minulý týden katapultovali No Name na 1. místo v hitparádě hranosti českých a slovenských skladeb v českém éteru! „Sľuby“ se usadili na vrcholu hitparády Rádio CZ 50 přesně po deseti týdnech od nasazení do rádií.

Spokojený frontman kapely Igor Timko tento úspěch komentuje slovy:

„Přesně před 15 lety jsme vydali naše první album. Je lichotivé, že i po patnácti letech působení se naše skladby ocitnou na absolutním vrchou rádiového éteru. Osobně si myslím, že za to vděčíme emocím, které prostřednictvím naší hudby prezetujeme. Vždyť v dnešních časech nahánění peněz je poměrně vzácné, když někdo někomu poví, že ho „miluje“. Díky úspěchu našich skladeb u fanoušků s nám často stává, že se v šatně před koncertem neumíme dohodnout, kterou písničku večer nezahrajeme. Řešit takovéto „problémy“ je velice příjemné“.

no name

Kapela i v srpnu pokračuje v koncertním tažení po hudebních festivalech. Do konce léta je čeká ještě 12 festivalových vystoupení v Čechách a na Slovensku. Na každém vystoupení jsou „Sľuby“ povinnou jízdou, bez které je fanoušci nepustí z pódia.

K singlu kapela již před létem natočila i vizuálně působivý videoklip, v hlavní roli s hudebníkem Ivanem Timkem a ve spolupráci s režisérským tandemem Patrik Pašš a Peter Budinský.

Na videoklip SĽUBY se podívejte zde :


www.no-name.skNejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Když hudba byla víc než zábava

altPamatujete si, co jste dělali v letech 1980 – 1984? A nebo víte, čím v té době žili vaši rodiče? Je vůbec možné srovnávat tehdejší pocity a postoje mladých Britů a Čechů? To jsou otázky, které mi jen tak mimochodem naskakovaly při četbě unikátní knihy mapující scénu anarcho-punkovýc...

Divadlo

Zlínské divadlo zažije Vzpouru nevěst

Vzpoura200Láska je hezká věc, ale řízek je řízek. Takový je podtitul nové inscenace Městského divadla Zlín Vzpoura nevěst. Jakkoli zní pragmaticky, půjde o svěží komedii, a to nejen o ženách a nejen pro ženy. Hru pro zlínské divadlo ...

Film

Jeskyně zapomenutých snů aneb pravěká obrazárna

jeskyne zapomenutych snu herzog artcamDistribuční společnost Artcam a Levné knihy přinášejí nejen zájemcům o dějiny pravěku a výtvarného umění na DVD „meditativně hypnotický“ dokument německého režiséra, ...