Festival Budyňský poutník se blíží

Kultura21.cz

Festival Budyňský poutník se blíží

Email Tisk

poutnik perexVodní hrad v Budyni nad Ohří očekává stovky návštěvníků. O víkendu 2. – 4 srpna se tady koná festival Budyňský poutník. Akce pro milovníky folk a country hudby se letos uskuteční už podevatenácté.

 

 

 

Budyňský poutník bude zahájen v pátek 2. srpna v 19.30 tradičním country bálem s tombolou. K tanci a poslechu zahraje kapela Mašinka.

Vlastní festival pak začne v sobotu 3. srpna ve 13 hodin. Letošní program je opravdu bohatý a zaručeně nikoho nezklame. Vystoupí například skupina Nezmaři, Jirka Holoubek trio,  Žalman a spol. nebo Schovanky.

poutnik

Módní přehlídka svatebního salonu Rubín v neděli festival elegantně zakončí. Jako každý rok i letos bude na nádvoří budyňského hradu připraveno provizorní tábořiště, na kterém mohou účastníci festivalu již od pátku přespat.Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Zchlaďte se u rozhovoru O sněhu

pata 100 o snehu 200V těchto horkých letních dnech vám přinášíme rozhovor s Pavlem Talašem, kterého můžete znát z našeho webu. A sice ne z článků, ale z rubriky Komiks, do kterého nám laskavě propůjčuje jeho stripy. Loni mu vyšla k...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (13)


Literatura

Kouzlo starého antikvariátu

okamik uvodka„Máte srdce z papíru,“ řekla. „Voda ho může rozpustit. Země ho může pohřbít. Vítr ho může odvanout.“ Shelly Kingová ve své prvotině Okamžik všeho popsala kouzelný svět starého zaprášeného antikvariátu, ve kterém se dají najít opravdové poklady...

Divadlo

Pejsek a kočička bavili děti první festivalové odpoledne

altDivadelní přehlídka Setkání 2012 Stretnutie není jen o věhlasných divadelních souborech a profláklých tvářích prken, která znamenají svět. Není ani o výhradně dospělém divákovi. Děti jsou ve zlínském divadle vítány, a tak hned první od...

Film

Co je to animace? Buenos Aires experiment!

PAF Argentina 20013. ročník Přehlídky animovaného filmu, která proběhne od čtvrtka 4. prosince do neděle 7. prosince v Olomouci, představuje po Kolumbijské animaci další ze svých šesti programových sekcí.
„¡Cine, Che!“ – Buenos Aires experimen...