KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT KRÁSNÁ, V GALERII HARFA SE USKUTEČNÍ CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA
Banner

KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT KRÁSNÁ, V GALERII HARFA SE USKUTEČNÍ CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Email Tisk

Charitativni-modni-prehlidka perexV Galerii Harfa se 1. května 2014 uskuteční Charitativní módní přehlídka podpořená z programu Think Big. Přehlídka si klade za cíl ukázat, že každá žena – i ta ze sociálně slabšího prostředí – má šanci být krásná a na chvíli se cítit jako princezna. Jako modelky budou figurovat ženy z azylového domu. Akci bude moderovat Petr Říbal.

 

 


Koncept přehlídky vymyslela Adéla Homolová, potřebné náležitosti s ní zařizuje Simona Müllerová a s realizací kromě Galerie Harfa pomáhá Nadace Telefónica v rámci projektu Think Big, do kterého se se svým návrhem přihlásila – a byla vybrána. Cílem jejího návrhu bylo ukázat, že touhu být krásná má opravdu každá žena a zaslouží si, aby se tak také cítila.

Na přehlídce proto budou jako modelky figurovat ženy z azylového domu. „Chtěla bych, aby i tyto ženy věděly, jaké to je být krásná a upravená. Říká se, že šaty dělají člověka a podle mého názoru hlavně ovlivňují první dojem, který mnohdy ovlivňuje například možnost najít si dobré zaměstnání,“ říká Adéla Homolová.

Charitativni-modni-prehlidka

Charitativní módní přehlídku podporují obchody v Galerii Harfa, které na ni poskytnou oblečení a obuv, a to konkrétně Salamander, Marks and Spencer, C&A a CCC Boty. Modelky poté od Galerie Harfa obdrží poukázku na nákup v některém z obchodů. Budou si tak moci pořídit oblečení, na které by jim jinak peníze nezbyly.

Adéla Homolová je studentka 3. ročníku Gymnázia v Mostě. Jejím snem je stát se osobní stylistkou a vzhledem ke svému velkému zájmu o módu by po maturitě chtěla studovat ve Velké Británii na London College of Fashion. „Nyní bych alespoň ráda někomu pomohla. Protože to, jak se cítíme, se odráží ve všech sférách našeho života,“ dodává k celému projektu.

https://www.galerieharfa.cz/cs/

 Nejnovější články:
Starší články:

 
Hledáme do týmu...

PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat


Literatura

VĚŘILI BYSTE… KNIHA PRO CELOU RODINU PRO POUČENÍ I ZÁBAVU

verili byste 200Není to knížka, na jakou jsme zvyklí, jsou to vlastně čtyři různobarevné sešity s tuhým obrázkovým přebalem. Což také znamená, že ji mohou číst najednou čtyři čtenáři. Děti zaujme velké množství barevných obrázků a dospělí se dozvědí ...

Divadlo

Divotvorný hrnec – muzikál v barvách duhy

200hrnecMěstské divadlo Zlín zahájilo sezónu muzikálem od Voskovce a Wericha Divotvorný hrnec. Jak se s tímto kouzelným příběhem o hledání štěstí na konci duhy vypořádali, se dozvíte v tomto článku.

...

Film

VI. Festival tanečních filmů: Jedinečná událost pro milovníky filmu a tance 23. – 25. dubna v kině Lucerna

Tanecni festival perexFestival tanečních filmů, jediný svého druhu v České republice, vstupuje do VI. ročníku. Od 23. do 25. dubna bude v pražském kině Lucerna k vidění unikátní kolekce desítek filmů dance for ca...