KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT KRÁSNÁ, V GALERII HARFA SE USKUTEČNÍ CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA
Banner

KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT KRÁSNÁ, V GALERII HARFA SE USKUTEČNÍ CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Email Tisk

Charitativni-modni-prehlidka perexV Galerii Harfa se 1. května 2014 uskuteční Charitativní módní přehlídka podpořená z programu Think Big. Přehlídka si klade za cíl ukázat, že každá žena – i ta ze sociálně slabšího prostředí – má šanci být krásná a na chvíli se cítit jako princezna. Jako modelky budou figurovat ženy z azylového domu. Akci bude moderovat Petr Říbal.

 

 


Koncept přehlídky vymyslela Adéla Homolová, potřebné náležitosti s ní zařizuje Simona Müllerová a s realizací kromě Galerie Harfa pomáhá Nadace Telefónica v rámci projektu Think Big, do kterého se se svým návrhem přihlásila – a byla vybrána. Cílem jejího návrhu bylo ukázat, že touhu být krásná má opravdu každá žena a zaslouží si, aby se tak také cítila.

Na přehlídce proto budou jako modelky figurovat ženy z azylového domu. „Chtěla bych, aby i tyto ženy věděly, jaké to je být krásná a upravená. Říká se, že šaty dělají člověka a podle mého názoru hlavně ovlivňují první dojem, který mnohdy ovlivňuje například možnost najít si dobré zaměstnání,“ říká Adéla Homolová.

Charitativni-modni-prehlidka

Charitativní módní přehlídku podporují obchody v Galerii Harfa, které na ni poskytnou oblečení a obuv, a to konkrétně Salamander, Marks and Spencer, C&A a CCC Boty. Modelky poté od Galerie Harfa obdrží poukázku na nákup v některém z obchodů. Budou si tak moci pořídit oblečení, na které by jim jinak peníze nezbyly.

Adéla Homolová je studentka 3. ročníku Gymnázia v Mostě. Jejím snem je stát se osobní stylistkou a vzhledem ke svému velkému zájmu o módu by po maturitě chtěla studovat ve Velké Británii na London College of Fashion. „Nyní bych alespoň ráda někomu pomohla. Protože to, jak se cítíme, se odráží ve všech sférách našeho života,“ dodává k celému projektu.

https://www.galerieharfa.cz/cs/

 Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Jak dnes probíhá bitva o samotnou „duši Ruska“?

znicim jim zivot 200V posledních letech se na českém trhu vyrojila řada titulů věnovaných osobnosti současného ruského prezidenta či vztahu Ruska k Západu. Nyní vychází publikace, která se z tohoto scénáře vymyká – ZNIČÍM JIM ŽIVOT. Putinova válka s ...

Divadlo

Čvachtající labutě? Baletní parodie v Severočeském divadle již tento pátek!

baletparodie perexMám moc ráda balet. A tak se těším do Severočeského divadla v Ústí nad Labem, kde je v pátek 22.5.2015 na programu představení na motivy Labutího jezera. Má být plné komických prvků a komediálního ztv...

Film

Petr Zelenka natáčí nový film Ztraceni v Mnichově

Ztraceni v Mnichove 200Režisér Petr Zelenka, tvůrce divácky úspěšných komedií Knoflíkáři, Rok ďábla a  Příběhy obyčejného šílenství se po sedmi letech vrací s novým snímkem podle vlastního námětu a  scénáře