KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT KRÁSNÁ, V GALERII HARFA SE USKUTEČNÍ CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Kultura21.cz

KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT KRÁSNÁ, V GALERII HARFA SE USKUTEČNÍ CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Email Tisk

Charitativni-modni-prehlidka perexV Galerii Harfa se 1. května 2014 uskuteční Charitativní módní přehlídka podpořená z programu Think Big. Přehlídka si klade za cíl ukázat, že každá žena – i ta ze sociálně slabšího prostředí – má šanci být krásná a na chvíli se cítit jako princezna. Jako modelky budou figurovat ženy z azylového domu. Akci bude moderovat Petr Říbal.

 

 


Koncept přehlídky vymyslela Adéla Homolová, potřebné náležitosti s ní zařizuje Simona Müllerová a s realizací kromě Galerie Harfa pomáhá Nadace Telefónica v rámci projektu Think Big, do kterého se se svým návrhem přihlásila – a byla vybrána. Cílem jejího návrhu bylo ukázat, že touhu být krásná má opravdu každá žena a zaslouží si, aby se tak také cítila.

Na přehlídce proto budou jako modelky figurovat ženy z azylového domu. „Chtěla bych, aby i tyto ženy věděly, jaké to je být krásná a upravená. Říká se, že šaty dělají člověka a podle mého názoru hlavně ovlivňují první dojem, který mnohdy ovlivňuje například možnost najít si dobré zaměstnání,“ říká Adéla Homolová.

Charitativni-modni-prehlidka

Charitativní módní přehlídku podporují obchody v Galerii Harfa, které na ni poskytnou oblečení a obuv, a to konkrétně Salamander, Marks and Spencer, C&A a CCC Boty. Modelky poté od Galerie Harfa obdrží poukázku na nákup v některém z obchodů. Budou si tak moci pořídit oblečení, na které by jim jinak peníze nezbyly.

Adéla Homolová je studentka 3. ročníku Gymnázia v Mostě. Jejím snem je stát se osobní stylistkou a vzhledem ke svému velkému zájmu o módu by po maturitě chtěla studovat ve Velké Británii na London College of Fashion. „Nyní bych alespoň ráda někomu pomohla. Protože to, jak se cítíme, se odráží ve všech sférách našeho života,“ dodává k celému projektu.

https://www.galerieharfa.cz/cs/

 Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

Red Bull Tour Bus = „Tisíce hodin práce, litry potu a neuvěřitelné výkony zlatých českých ručiček.“

Nacest200Nedávno jsme vás informovali o původním českém dokumentu s názvem Na cestě, který je věnovaný unikátnímu tour autobusu značky Škoda ŠL 11 ze 70. let. Na začátku května tento dokument odvysílala stanice Prima ZOOM a my vám nyní přinášíme rozhovor s Ja...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (12)


Literatura

Na scénu přichází Crew2 č. 42!

Crew 200Nové a nabušené číslo jediného českého magazínu, který se věnuje komiksové tvorbě, Crew2, láká hlavně na novou „literární“ sérii Mezi řádky, ale rozhodně si pošmáknete i na dalších laskominách…

 

...

Divadlo

Hráči - Komorní scéna Aréna
Hráči 200Hercům nejvyšší kategorie, těm, kteří dokážou svou profesi vypilovat na mistrovskou úroveň jemně cizelovaných detailů, říkám, čistě jen pro svou potřebu, hráči. Ostravská Komorní scéna Aréna má stejnojmennou Gogolovu klasiku na repertoáru už šestý...

Film

Najděte si cestu k filmu! - Uzávěrka soutěže krátkých filmů My Street Films je již 15. září

MSF200Projekt My Street Films od roku 2014 podporuje amatérské filmaře v jejich tvorbě a ty nejlepší oceňuje v soutěži o nejlepší krátký dokument. Letošní uzávěrka je již 15. září, přihlaste svůj film i vy a vyhrajte kameru a cestujte na festivaly!