KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT KRÁSNÁ, V GALERII HARFA SE USKUTEČNÍ CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BÝT KRÁSNÁ, V GALERII HARFA SE USKUTEČNÍ CHARITATIVNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Email Tisk

Charitativni-modni-prehlidka perexV Galerii Harfa se 1. května 2014 uskuteční Charitativní módní přehlídka podpořená z programu Think Big. Přehlídka si klade za cíl ukázat, že každá žena – i ta ze sociálně slabšího prostředí – má šanci být krásná a na chvíli se cítit jako princezna. Jako modelky budou figurovat ženy z azylového domu. Akci bude moderovat Petr Říbal.

 

 


Koncept přehlídky vymyslela Adéla Homolová, potřebné náležitosti s ní zařizuje Simona Müllerová a s realizací kromě Galerie Harfa pomáhá Nadace Telefónica v rámci projektu Think Big, do kterého se se svým návrhem přihlásila – a byla vybrána. Cílem jejího návrhu bylo ukázat, že touhu být krásná má opravdu každá žena a zaslouží si, aby se tak také cítila.

Na přehlídce proto budou jako modelky figurovat ženy z azylového domu. „Chtěla bych, aby i tyto ženy věděly, jaké to je být krásná a upravená. Říká se, že šaty dělají člověka a podle mého názoru hlavně ovlivňují první dojem, který mnohdy ovlivňuje například možnost najít si dobré zaměstnání,“ říká Adéla Homolová.

Charitativni-modni-prehlidka

Charitativní módní přehlídku podporují obchody v Galerii Harfa, které na ni poskytnou oblečení a obuv, a to konkrétně Salamander, Marks and Spencer, C&A a CCC Boty. Modelky poté od Galerie Harfa obdrží poukázku na nákup v některém z obchodů. Budou si tak moci pořídit oblečení, na které by jim jinak peníze nezbyly.

Adéla Homolová je studentka 3. ročníku Gymnázia v Mostě. Jejím snem je stát se osobní stylistkou a vzhledem ke svému velkému zájmu o módu by po maturitě chtěla studovat ve Velké Británii na London College of Fashion. „Nyní bych alespoň ráda někomu pomohla. Protože to, jak se cítíme, se odráží ve všech sférách našeho života,“ dodává k celému projektu.

https://www.galerieharfa.cz/cs/

 Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 40

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Poutavý dvojjazyčný román autora Malého prince

nocnilet 200Antoine de Saint-Exupéry byl nejen světoznámý francouzský spisovatel, ale i pilot. Poprvé usedl do letadla ve dvanácti letech a již tenkrát se rozhodl, že se chce věnovat tomuto povolání.

...

Divadlo

OLDstars si v Divadle v Celetné zahrávají s ohněm

200 tvarPoklidný pražský divadelní srpen rozruší TVÁŘ V OHNI (Feuergesicht) Maria von Mayenburga. Ke kultovnímu textu nejznámějšího současného německého dramatika se soubor, složený ze studentů pražských uměleckých škol, vrací po pěti letech.

...

Film

V České republice začalo natáčení dánsko-českého dramatu z období 1. světové války

tom perexVe snímku I Krig & Kærlighed (pracovní název Ve válce a lásce) se vedle plejády populárních dánských herců objeví i Němec Tom Wlaschiha známý zejména ze Hry o trůny. Ještě před několika týdny točil v barrandovských studiích druhov...