Reklama
Banner

Nový videoklip Adama Ďuricu je plný pozitívnej energie a radosti zo života.

Email Tisk

nelutujem perexAktuálny singel Adama Ďuricu, pieseň Neľutujem, má v sebe tú najsilnejšiu emóciu akú ľudia v sebe nosia a tou je láska. A láska, šťastie, úsmev a pohladenie sú aj hlavnými ingredienciami nového videoklipu, ktorý vás dostane svojou úprimnosťou a človečinou.

 

 


Videoklip, momentálne k najhranejšej slovenskej pesničke, sa nakrúcal na východe Slovenska. V rodnom meste Adamovho otca, v Prešove.

„K Prešovu mám špeciálny srdcový vzťah. To mesto mám rád. Nielen preto, že môj otec je Prešovčan, ale preto, že sa tam vždy dobre cítim. To, že sme klip točili práve tam, vnímam ako veľké plus,“ teší sa z nového videoklipu Adam Ďurica.

Podobne ako samotná skladba Neľutujem, tak aj jednotlivé scény vo videoklipe sú plné šťastia a radosti zo života. Tie ma na svedomí režisér Jaroslav Vaľko, známy pod prezývkou Jaris, ktorého cit pre detail, harmóniu a ľudskosť môžete vidieť napríklad v klipoch skupín IMT Smile, Komajota, The Paranoid, Peha, Chiki Liki Tu-a, Nocadeň a iné.

„S Jarisom sa robilo fantasticky. Jeho i moja predstava sa od začiatku zhodovala. Hneď v úvodnom telefonáte sme si povedali, že by v klipe mali byť aj deti, mladí aj starší ľudia. Samotné nakrúcanie bolo pre mňa veľmi príjemné, keďže Jaris najskôr natočil zábery so mnou a potom samostatne s ostatnými ľuďmi, ktorí sa v klipe vyskytujú. Mal to perfektne premyslené a urobil na tom klipe veľa práce,“ pochválil režiséra Adam.

nelutujem

„Chceli sme jednoduchý, spontánny a úprimný klip a také bolo aj nakrúcanie. Adama sme posadili na korbu starého Land Rovera a išli sme s vetrom vo vlasoch a prievanom v ušiach smer Ružín a Margecany. Myslím, že to dopadlo veľmi pekne a celé nakrúcanie sme si všetci užili a zabavili sa,“ doplnil Adama Jaris.

Vo videoklipe sa objaví viacero partnerských dvojíc rôznych vekových kategórii a rôznych profesii. Síce sa títo ľudia navzájom nepoznajú, ale všetci majú niečo spoločné. Sú šťastní a dokážu sa tešiť z maličkostí.

„Krásny moment sme zažili na dvore kováča Michala. Mal tam starú vaňu, ktorá mala ísť do šrotu. Tak sme ju vyniesli na záhradu, nanosili sme do nej vo vedrách vodu a poprosili Michala a jeho priateľku, aby sa spoločne okúpali. Bola to taká romantická chvíľa v starej vani,“ prezradil s úsmevom Jaris.

Počas celého nakrúcania vládla neustále vynikajúca atmosféra. O tú sa postaral okrem Jarisa aj jeho filmový štáb, konkrétne Jozef Kehl, Jakub Augustinský, Martin Halas a Róbert Revák.

Adam Ďurica – NeľutujemFacebook Adam Ďurica
https://www.facebook.com/adam.durica.1
zdroj foto: http://se.7digital.com/artist/adam-durica/release/nelutujemNejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Banner

Přihlášení

Nechte si poradit...

Jaká kniha, divadlo, koncert či jiná akce by našim čtenářům neměly uniknout?

ROBERT ROHÁL

redaktor K21

Pokud máte rádi český popík a potrpíte si třeba zrovna na osmdesátá a devadesátá léta minulého století, pak by vám mohlo konvenovat debutové album zpívajícího textaře, jehož jméno zní Vlady Gryc. CD dostalo název podle jedné z dvanácti písní - Já svý sny mám - a představuje nejen příjemné melodické písničky, ale i nový svěží hlas protagonisty, který je zároveň autorem všech textů. Témat má Vlady Gryc patrně na rozdávání, protože co píseň, to jiný příběh. Vůbec, texty jsou v případě Grycova debutu silnou stránkou, mají hloubku, jiskru i vtip. Patrně za to může i inspirativní hudební složka, což spadá na vrub hitmakera Hellmuta Sickela. Ti dříve narození si ho zcela jistě pamatují jako někdejšího manžela zpěvačky Heleny Vondráčkové, pro kterou napsal a zaranžoval hlavně v osmdesátých letech celou řadu hitů. Však se také všechny písničky opírají o vybroušený melodický styl již zmíněných osmdesátek a ozvěn let devadesátých, to vše s aranžérskými fígly současných hudebních trendů. Výsledkem jsou chytlavé písničky zabíhající hned do několika hudebních žánrů, až už jde o blues, rokenrol, šanson či latinu, s čímž ovšem zpěvák nemá problém. Pokud bych měl jmenovat alespoň pár titulů, které mě chytly na první poslech, pak je to určitě vyloženě letní hit Te Quero nebo titulní hitovka Já svý sny mám. Stejně tak se mi ale líbí autobiograficky laděný šanson Můj život, crazy písnička Tchýně (která se dočkala ve formě filmové minigrotesky originálního videoklipu) nebo óda na slavnou filmovou hvězdu - Marilyn... Další pozoruhodností debutového alba ostravského rodáka je účast slavných hostů, třeba rockové zpěvačky Tanji... Ale ocenil jsem i vyloženě vymazlený booklet plný zajímavých fotek a navíc se všemi texty, což není v této době zcela běžné. I to je další důvod, proč albu, které si nehraje na velké umění, ale přesto se po všech stránkách povedlo, přeji dobrý start a ještě lepší prodej.

Banner

Hledat

Mimísek 20

Partneři

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

GUMIČKOVÁNÍ NENÍ JEN PRO HOLKY

GUMICKOVANI 200Někdo říká, že gumičkování je jenom pro holky. Ale já si myslím, že to není pravda. Gumičky jsou dnes všude a dá se z nich dělat tolik pěkných věcí.

 

...

Divadlo

Život je kabaret

Cabaret 200Muzikál. To jest dramatický žánr, který vyvolává rozporuplné emoce. Jedni ho považují za vysoké umění, neboť jeho provedení klade na interprety notné nároky (muzikáloví herci musí být velmi dobří činoherci, zpěváci i tanečníci), jiní jím opovrhuj...

Film

Jako nikdy vhlédneme do duše umírajícího umělce

200filmFilmový obraz lidí, vědomých blížícího se konce své pozemské pouti, zdůrazňoval v minulých desetiletích hlavně jejich nenadálou aktivitu, kdy se pokoušeli něco změnit či prosadit - z české tvorby lze uvést zejména Kachyňova Směšného pána (1969), jatého př...