Všechny cesty vedly na Holiday World
Banner

Všechny cesty vedly na Holiday World

Email Tisk

 

Holiday 200Veletrh cestovního ruchu Holiday World, který se konal koncem února na pražském Výstavišti, je nejvýznamnější akci svého druhu nejen u nás, ale i ve středoevropském regionu. Letos v polovině února se konal 24. ročník.

 


České regiony – seznamte se prosím                                                                                                

Návštěvníci veletrhu mohli prostřednictvím expozic téměř všech krajů České republiky procestovat celou naši zemi a najít zajímavé tipy na dovolenou a možnosti aktivního trávení volného času. Mezi největší domácí vystavovatele patřily Jihočeská centrála cestovního ruchu, Ústecký a Liberecký kraj.  Na veletrhu se představili také lázeňští vystavovatelé pod patronací Svazu léčebných lázní ČR. 


 Holiday3                                                                                                                                          

Inspirace s vůní exotiky                                                                                                               

Holiday World je již tradičně inspirací pro zahraniční dovolenou. Kromě evropských zemí a regionu Středomoří mohli zájemci načerpat informace o  takových exotických destinacích jako je Thajsko, Malajsie, Indonésie, Dominikánská republika, Kuba, Tchaj-wan, Jamajka, Salvador, Etiopie, Indie a další země. Svou veletržní premiéru měla na veletrhu Kostarika; poprvé se představila také Albánie. K největším zahraničním vystavovatelům patřilo již tradičně Slovensko a Turecko, atraktivní expozici nabídlo také Sasko. 

  Holiday1                                                                                                        

Atraktivní doprovodný program                                                                                                                          

Vyhledávanou součástí veletrhu je víkendová přehlídka autogramiád, vystoupení cestovatelů a prezentace jejich nových dobrodružství, premiér nových filmů i cestovatelských výstav fotografií WorldFilm. Návštěvníci tak měli jedinečnou příležitost setkat se oblíbenými osobnostmi živě a cestovat s nimi po světě. Muzeum Karla Zemana představilo v rámci veletrhu hned několik novinek. Tou první byla nová programová nabídka Praha filmová, která umožnila návštěvníkům i stálým obyvatelům metropole poznat a zažít její krásu ve filmovém duchu. Druhou novinkou byl zbrusu nový foto trik, který   obohatí stávající expozici muzea na Karla Zemana Malé Straně.

Holiday4


Foto: autor


www.incheba.cz 


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

LUKÁŠ LOUŽECKÝ


šéfredaktor

    32 let, ve znamení Štír. Je z Prahy a zaměstnán prozatím v Datartu na Službách zákazníkům. V rámci své amatérské žurnalistické kariéry má za sebou psaní a fotografování pro několik webů – zejména hudebních a literárních. Namátkou zmíníme ireport.cz, vaseliteratura.cz nebo cbdb.cz. Na šéfredaktorskou pozici nastoupil počátkem roku 2018 a doufá, že tento web povede k ještě větším úspěchům, než má prozatím za sebou.

    Pro Kulturu 21 píše již několik let. “Na práci pro Kulturu 21 mě baví především to, že je tento web tak všestranný. Můžu psát o knížkách, výstavách i třeba hudbě. Navíc je v něm přátelské prostředí."

    Ve volném čase se vedle psaní a fotografování věnuje zejména své rodině – manželce a téměř tříletému synovi. Je téměř abstinent, ale občas si dá skleničku vína. Odnaučený kuřák se závislostí na brambůrkách.

    Životní motto:

    Užívej života než ti uteče.

Toulavka

Anketa

Počasí v ČR


Partneři

Hledat

Mimísek 32

Čtěte také...

Muzeum v Litomyšli připravilo netradiční průvodce městem

cestovani litomysl perexRegionální muzeum v Litomyšli zahájilo projekt nazvaný Stezky dědictví – Muzeum pod širým nebem. Vydalo tři průvodce, podle nichž se mohou návštěvníci města vydat po tematických okruzích a navštívit mé...

Z archivu...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Celaena Sardothien pozvedá Krvavé ostří
 

kravave ostriNakladatelství CooBoo přináší náctiletými čtenářkami jako zákusek před toužebně očekávaným pátým dílem bestsellerové série Skleněný trůn americké spisovatelky Sarah J. Maaso...

Divadlo

Kočár plný neřesti i ctnosti

valmont 200Láska k jedné osobě na celý život a věrnost k tomu? Pro vyznavače volnomyšlenkářství je tato životní filozofie naprosto nepřípustná. Libertinové se právě naopak velmi rádi pouští nejen do neřízených sexuálních dobrodružstvích, ale také do milostný...

Film

Karel Zeman a jeho kouzelný svět

zeman09Česká animovaná tvorba měla ve svých počátcích - zejména v 50. letech - dva mezinárodně uznávané velikány: v Praze Jiřího Trnku a ve Zlíně Karla Zemana. Oba posloužili komunistickému režimu jako svého druhu výkladní skříň, když skrze ně mohl tvrdit, jak št...