Na Farmě Blaník se v sobotu chystá velká akce
Reklama
Banner

Na Farmě Blaník se v sobotu chystá velká akce

Email Tisk

blanik 200Na Farmu Blaník se v sobotu 25. dubna sjede mnoho známých osobností v čele s Lucií Bílou, Janem Čenským nebo Bolkem Bolívkou. Farma park totiž začíná letošní sezónu a navíc se bude křtít nová knížečka s názvem Báchorky Blanického rytíře. Program je nabitý od 11 hodin až do večera, tak pokud nemáte plán, neváhejte!


Autorem Báchorek Blanického rytíře je známá osobnost českého showbyznysu Miloš Zapletal, který se postaral o rozvoj Farmy Blaník. Starý statek odkoupil, zaplnil zvířaty a především vybavil unikátními atrakcemi, což každoročně láká mnoho rodin s dětmi.

Báchorek je dohromady 11 a vypravěčem není nikdo jiný než Blanický rytíř. Příběhy jsou jak o zvířátkách, tak tajemných bytostech z nedalekého okolí jako je druid nebo skřítci. Ti, kteří ještě neumí číst, si mohou vymalovat krásné obrázky od Brigitte Strombeck.

Na Farmě Blaník proběhne 25. dubna křest knížečky – kmotrem bude Bolek Polívka a Jiří Adamec a další osobnosti pak pokřtí jednotlivé báchorky.

blanik 1

Na Farmě Blaník jsou na novou sezónu také připraveny nové atrakce, mezi něž patří lanové mosty, strašidelná Mátoha (také je o ní jedna moc pěkná báchorka) nebo slaměný hrad.

Kromě Jana Čenského a Lucie Bílé na Farmě známé osobnosti zůstanou přes noc a zaručeně tak bude čas se s nimi vyfotografovat nebo získat památku v podobě podpisu.

Pokud ještě váháte, podívejte se na podrobný program akce:

11 hod. Svatba oslů a křest báchorky – kmotra Lucie Bílá
14 hod. Závod v rýžování zlata a křest báchorky – kmotr Jan Čenský
16 hod. Příchod Blanického rytíře a oficiální křest knížečky „Báchorky Blanického rytíře“ – kmotři Bolek Polívka a Jiří Adamec
17 hod. Závod ve sběru pokladu skřítků a křest báchorky – kmotr Petr Janda
20 hod. Lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, ke strašidelné Mátoze a křest báchorky – kmotra Marie Rottrová

Další celodenní atrakce:
Autogramiády známých osobností
Blanický trojboj o ceny
Premiéra Lanového centra, Slaměného hradu a strašidelné Mátohy

Více informací: www.farmablanik.czSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa

Počasí v ČR


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 30

Čtěte také...

Magičtí Lucemburkové v pražském Karolinu

Lucemburkove perexVýstava Magičtí Lucemburkové je k vidění v historických prostorách Křížové chodby Karolina do konce dubna.

 

...

Z archivu...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Vstoupili jsme do druhého skautského století

altSkautské hnutí (u nás zvané též junáckým) existuje již celé století, jakkoli po několikrát násilně přerváno totalitními režimy - jak nacistickým, tak komunistickým. Oba totiž žádaly, aby veškeré organizace včetně dětských a mládežnickýc...

Divadlo

Pomozte svému divadlu: Kampaň slaví dílčí úspěch, ale divadelníci jsou stále bdělí.

pomozte svemu divadluNa tiskové konferenci Asociace profesionálních divadel ČR, která stojí za informační kampaní Pomozte svému divadlu, slíbil ředitel úřadu Ministerstva kultury Milan Kupka, za...

Film

Svatba mezi citrony: Když rakovinu přece překonáme!

svatba mezi citronyPo filmu Lepší svět, oceněném Oscarem, přichází režisérka Susanne Bier s těžkou romantickou komedií, která splňuje všechny definice tohoto žánru, přestože se nebojí ani vážn...