Na Farmě Blaník se v sobotu chystá velká akce
Banner

Na Farmě Blaník se v sobotu chystá velká akce

Email Tisk

blanik 200Na Farmu Blaník se v sobotu 25. dubna sjede mnoho známých osobností v čele s Lucií Bílou, Janem Čenským nebo Bolkem Bolívkou. Farma park totiž začíná letošní sezónu a navíc se bude křtít nová knížečka s názvem Báchorky Blanického rytíře. Program je nabitý od 11 hodin až do večera, tak pokud nemáte plán, neváhejte!


Autorem Báchorek Blanického rytíře je známá osobnost českého showbyznysu Miloš Zapletal, který se postaral o rozvoj Farmy Blaník. Starý statek odkoupil, zaplnil zvířaty a především vybavil unikátními atrakcemi, což každoročně láká mnoho rodin s dětmi.

Báchorek je dohromady 11 a vypravěčem není nikdo jiný než Blanický rytíř. Příběhy jsou jak o zvířátkách, tak tajemných bytostech z nedalekého okolí jako je druid nebo skřítci. Ti, kteří ještě neumí číst, si mohou vymalovat krásné obrázky od Brigitte Strombeck.

Na Farmě Blaník proběhne 25. dubna křest knížečky – kmotrem bude Bolek Polívka a Jiří Adamec a další osobnosti pak pokřtí jednotlivé báchorky.

blanik 1

Na Farmě Blaník jsou na novou sezónu také připraveny nové atrakce, mezi něž patří lanové mosty, strašidelná Mátoha (také je o ní jedna moc pěkná báchorka) nebo slaměný hrad.

Kromě Jana Čenského a Lucie Bílé na Farmě známé osobnosti zůstanou přes noc a zaručeně tak bude čas se s nimi vyfotografovat nebo získat památku v podobě podpisu.

Pokud ještě váháte, podívejte se na podrobný program akce:

11 hod. Svatba oslů a křest báchorky – kmotra Lucie Bílá
14 hod. Závod v rýžování zlata a křest báchorky – kmotr Jan Čenský
16 hod. Příchod Blanického rytíře a oficiální křest knížečky „Báchorky Blanického rytíře“ – kmotři Bolek Polívka a Jiří Adamec
17 hod. Závod ve sběru pokladu skřítků a křest báchorky – kmotr Petr Janda
20 hod. Lampionový průvod za tajemnými Hejkaly, ke strašidelné Mátoze a křest báchorky – kmotra Marie Rottrová

Další celodenní atrakce:
Autogramiády známých osobností
Blanický trojboj o ceny
Premiéra Lanového centra, Slaměného hradu a strašidelné Mátohy

Více informací: www.farmablanik.czSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa

Počasí v ČR


Partneři

Hledat

Mimísek 39

Čtěte také...

Tip na nevšední jarní procházku: Vydejte se Starou Prahou po stopách Franze Kafky!

Kavka perexJméno Franze Kafky bývá jedním dechem spojováno s Prahou. Jeden z nejvýznamnějších spisovatelů 20. století, jehož dílo ovlivnilo generace čtenářů i autorů, se v Praze narodil a až na posledních osm měsíců tady proži...

Z archivu...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Tady všude byl Ladislav Smoljak. Divadelní legenda očima přátel a rodiny

tady vsude byl smoljak 200Snad není mezi námi barbara, který by neznal českou legendu Járu Cimrmana. Kdo by nikdy Žižkovské divadlo J. Cimrmana nenavštívil. A právě o jednom z tvůrců této postavy a poetiky sa...

Divadlo

Studio Hrdinů uvede v květnu premiéru na motivy filmu i hostování brněnské Reduty

Nora NDB Pražské divadlo Studio Hrdinů uvede 1. května premiéru inscenace O slavnosti a hostech na motivy scénáře stejnojmenného filmu Jana Němce. Představí i pilotní hostování Reduty, Národního divadla Brno, s nímž uzavřelo přátelskou spolupráci.

Film

Cesta ze dna

Cesta ze dna 200Dokumentární seriál Cesta ze dna divákům v osmi epizodách přiblíží životní situace nezaměstnaných žen napříč celým společenským spektrem. Dokumentaristka Veronika Korčáková - Sobková v něm sledovala více než jeden rok šestici nezaměs...