Srpnový návod na přežití podle AXN

Srpnový návod na přežití podle AXN

axn 200Ve druhé polovině prázdnin se společně s AXN zaměříme na to, jak přežít, vydělat spoustu peněz a jak si nabytého jmění dosytnosti užít.

 LASKAVÝ DOTEK – DRUHÁ ŘADA / The Client List, Season 2
Drama / Seriál
USA, 2012, 42 min
Hrají: Jennifer Love Hewitt, Cybill Shepherd, Loretta Devine,
Colin Egglesfield, Naturi Naughton a další

Seriál vznikl podle stejnojmenného filmu z roku 2010 s Jennifer Love Hewitt v roli matky, která se před svou rodinou snaží zatajit povahu své nové práce.
Film byl inspirován skutečným příběhem!

axn 2
Riley Parks žije sama se svými dětmi v malém texasském městě a snaží se, co může, aby vyšla s penězi. Když jí složenky přerostou přes hlavu, přijme na doporučení kamarádky práci ve zdánlivě běžném masážním salónu.
Brzy ale zjistí, že její spolupracovnice nabízejí také určité "extra" služby za zajímavý přivýdělek. Riley se bude muset rozhodnout, jestli přijmout nabízenou příležitost, díky které by získala potřebné peníze.
Jak se ale vyrovná s konfliktem mezi dvěma naprosto odlišnými rolemi - matkou samoživitelkou v konzervativním městě a ambiciózní obchodnicí s neobvyklým zaměstnáním?

Druhá řada od 22. srpna každý pátek od 22.50 na AXN. Vždy dvě epizody za sebou.

 
ÚTERNÍ FANTASY SERIÁLY

KRÁSKA A ZVÍŘE – DRUHÁ ŘADA / Beauty and the Beast, Season 2
USA 2014
Thriller / Romantický (seriál)
Hrají: Kristin Kreuk, Jay Ryan, Brian White,

V tomto moderním zpracování pohádky Kráska a zvíře neexistuje žádný lék, který by pomohl vyléčit „Zvíře“ vzniklé kvůli vojenským lékařským experimentům. „Kráska“ je k němu připoutána přes svou matku, vědkyni zapojenou do experimentů na vojácích.

Vincent se skrývá před korporací, která je zodpovědná za zmiňované experimenty a bojí se, že bude stejně jako většina jeho bratrů zabit. Bystrá Catherine pracuje jako detektiv a pátrá po vrahovi, který před ní kdysi zabil její matku. Tehdy se také poprvé setkala s Vincentem, který ji před matčinými vrahy zachránil.

axn 3
Hodnocení IMDB: 7,2
Druhá řada každé úterý od 21.00 na AXN.

VLČÍ MLÁDĚ – TŘETÍ ŘADA / Teen Wolf, Season 3
Horor / komedie
USA 2012-2014

Režie: Russell Mulcahy, Toby Wilkins
Scénář: Andy Cochran, Luke Passmore
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O´Brien a další

Středoškolák Scott (Tyler Posey) se jedné noci potlouká po lese a napadne ho vlkodlak. Ze souboje kupodivu vyvázne mladík živ a téměř zdráv – jen s jedním kousnutím. Jenže, jak už to tak u vlkodlaků bývá, kousnutí změní Scotta k nepoznání. Z plachého outsidera se stane vlkodlak. První série byla veřejností přijata vcelku kladně, na druhou se čekalo už s napětím a třetí, kterou od června vysílá AXN, už pobláznila nejen teenagery, ale i o generaci starší seriálové fanoušky.
Hodnocení IMDB: 7,8
Třetí řada každé úterý od 22.00 na AXN. Vždy dvě epizody za sebou.

 
OSVĚDČENÉ SERIÁLY, KTERÉ NIKDY NEZKLAMOU
MYŠLENKY ZLOČINCE (Criminal Minds) – devátá řada
Krimi / Thriller
USA / Kanada 2005 – 2014
Dosud natočeno 9 řad po 24 epizodách
Hrají: Joe Montegna, Thomas Gibson, Shemar Moore,Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook, Paget Brewster a další

Myšlenky zločince je strhující napínavý seriál o elitním týmu analytiků FBI, kteří sestavují osobnostní profily sériových vrahů. Snaží se proniknout do jejich temné a komplikované mysli, aby předešli dalším vražedným útokům.
Premiéra deváté řady každou středu od 21.00 na AXN

NO LIMIT (No Limit) – druhá řada
Scénář: Luc Besson, Franck Philippon
Hrají:  Vincent Elbaz, Tcheky Karyo, Anne Girouard, Sarah Brannens  a další

Vincent Liberati je zpět! A jako by mu jeho zamotané rodinné vztahy a nevyléčitelný nádor nepůsobily už tak dost problémů, přidávají se další komplikace.

axn 5
Ultratajný agent musí nyní spolupracovat s Bertrandem, novou posilou v týmu Hydra a posledním objevem Vincentovy ex-manželky Alexandry. I když jsou v osobním životě rivalové, v práci se musejí spolehnout jeden na druhého, aby zastavili záhadnou zločineckou organizaci Black Hand, kterou vede Franck Koskas, bývalý plukovník speciálních jednotek.

Druhá řada každou středu od 22.00 na AXN

SPARTAKUS (Spartakus: Krev a písek) /Spartacus: Blood and Sand
Drama / Historický
USA, 2010, 33 x 55 min
Režie: Rick Jacobson, Michael Hurst,
Hrají: Andy Whitfield, Liam McIntyre, Lucy Lawless, John Hannah, Viva Bianca…

axn 6
Příběh rebela, který je odtržen od své vlasti a milované ženy, a je uvržen do surového světa gladiátorské arény, kde krev a smrt jsou tou nejsledovanější zábavou. Zrada, korupce a pokušení vystavují Spartaka nepřetržité zkoušce. Aby přežil, musí být víc než jen muž. Víc než jen gladiátor. Aby přežil, musí se stát legendou.
Každý pátek od 23.00 na AXN.

 
VÍKENDOVÉ FILMY
pátek 8. srpna od 21:00: MR&MRS SMITH / Mr&Mrs Smith,
sobota 9. srpna od 21:00: HANCOCK / Hancock
sobota 16. srpna od 21:00: G. I. JANE / G. I. Jane
neděle 17. srpna od 18:30: PŘÍBĚH RYTÍŘE / A  Knight’s Tale
sobota 23. srpna od 19:00:  GHOST RIDER / Ghost Rider
sobota 23. srpna od 21:00: VÍTEJTE V DŽUNGLI / The Rundown
neděle 24. srpna od 21:00: POLICAJTI NA BATERKY / National Security

AXN BLACK

HANNIBAL / Hannibal – druhá série
Krimi / Thriller, USA, 2013, 2014
Hrají: Mads Mikkelsen, Hugh Dancy, Cynthia Nixon, Laurence Fishburne, Caroline Dhavernas, Gillian Anderson…

Tthriller z dílny AXN  vypráví mistrovský příběh manipulace a Hannibala Lectera nechá fungovat přímo v ústředí mocné FBI.

axn 7Jeho úkol je jasný: uznávaný psychiatr Dr. Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen) má pomáhat mimořádně nadanému detektivovi Willu Grahamovi (Hugh Dancy), muži, který je obdařen schopností vcítit se do zvrácené mysli nejhorších masových vrahů. I pro ty, kteří  znají  příběh  vysoce  inteligentního kanibalského vraha Hannibala, bude tato podívaná fascinujícím výletem do neznáma.   
Druhá řada od 1. srpna každý pátek ve 22:00 na AXN BLACK. Vždy dva díly za sebou!


POSLEDNÍ TROSEČNÍK / Survivor – 22. série
Reality show
USA

axn 8

Dvaadvacátá (a určitě ne poslední) řada reality show Poslední trosečník.  
Soutěžící jsou kdesi v divočině a mají za úkol přežít. Postupným vyřazováním, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni, zůstane „Poslední trosečník" (Sole Survivor), který kromě titulu získá i pěknou finanční odměnu.

Od 19. července vždy v úterý, středu a čtvrtek od 13 a 13:55 na AXN BLACK
 
DOG a BETH / Dog & Beth – první řada
USA 2013
Reality show
Hrají: Dog Chapman, Beth Chapman, Leland Chapman a hledaní zločinci

Světově známí lovci lidí Dog a Beth Chapmanovi spojí síly se svým synem Lelandem a vydávají se na cesty, aby pomohli svým kolegům lovit ty nejnebezpečnější zločince z celé Ameriky. Poskytnou jim cenné rady a nové triky, které se jistě budou hodit během adrenalinového pátrání.

axn 9
Od 25.8. každé pondělí ve 23:05 vždy dvě epizody za sebou.

TAJEMSTVÍ PRAVDY /Legend of the Seeker
USA, fantasy, 2008 – 2010
Hrají: Bridget Regan, Craig Horner, Bruce Spence, Craig Parker a další

Od producenta Spidermana a tvůrců Herkula přichází akční seriál na motivy fantasy bestsellerů Terryho Goodkinda, autora epické fantasy série Meč Pravdy. Terry Goodkind je současný americký spisovatel, který si získal své fanoušky díky fantasy Meč Pravdy. Ta byla přeložena do více než 20 jazyků.
Seriál Legend of the Seeker sleduje příběh proměny dřevorubce Richarda Cyphera v magického vůdce, který má za pomoci Matky Zpovědnice Kahlan ochránit svět před temným mágem Darkenem Rahlem.
Od 1. července každé úterý po 21:00 dva díly za sebou na AXN BLACK


BEZ HRANIC / Crossing Lines
Francie / Německo / USA, 2013 – 2014
Režie: Daniel Percival
Hrají: William Fichtner, Donald Sutherland, Marc Lavoine a další

axn 11
 
Seriál sleduje speciální jednotku kriminalistů zřízenou pod Mezinárodním trestním soudem (MTS). Ta má za úkol vyšetřovat zločiny přesahující hranice států, chytat zločince a předvést je před spravedlnost… Vzniká mezinárodní FBI…

Každý pátek od 21:15 na AXN BLACK


NA LODI S03 / El Barco III
Seriál
Drama, Španělsko, 2011

Globální katastrofa v důsledku osudové nehody v Ženevě způsobí, že posádka a studenti na palubě školní lodi Severní hvězda zažijí největší dobrodružství v životě. Skupinka různorodých lidí se octne v izolaci a uvědomí si, že je odkázána pouze sama na sebe. Na plavidle, jež se stane jejich jediným domovem, se učí koexistovat v extrémních podmínkách. Španělský seriál se natáčel na otevřeném moři a na lodi ve skutečné velikosti.
Každou neděli od 19:25 vždy dva díly za sebou – na AXN BLACK

AXN WHITE


SUE THOMAS: AGENTKA FBI / Sue Thomas
USA, 2005
Krimi / Drama
Kanada / USA, 2002, 56x45 min

Hrají: Deanne Bray, Yannick Bisson, Rick Peters, Ted Atherton, Enuka Okuma..,
Neslyšící žena (Deanne  Bray) využívá své schopnosti odezírání ze rtů při vyšetřování pro FBI. Tento jedinečný dramatický seriál byl inspirován skutečným příběhem Sue Thomas. Ačkoliv byla od narození hluchá, překonala obrovské překážky, aby mohla pracovat pro FBI.
Neslyšící herečka Deanne Bray v tomto napínavém seriálu hraje Sue Thomas – mladou ženu, která nedávno dokončila vysokou školu a chystá se začít ve své první opravdové práci, která je právě u FBI. Je zklamaná, když ji pošlou do oddělení pro analýzu otisků prstů, dlouho tam však nezůstane. Její nový známý, agent Jack Hudson (Yannick Bisson), objeví její unikátní schopnost odezírat ze rtů a nechá ji přeložit do elitního vyšetřovacího týmu. Najednou se Sue a její pes Levi ocitají ve víru akce, na kterou nebyli vůbec připraveni. Zkušenosti, které jim chybí, ale dohánějí odvahou a nadšením.
Premiérové díly třetí řady od 20. srpna každou středu ve 20:30 na AXN WHITE

FILMY PODLE KNIŽNÍ PŘEDLOHY
Napětí, romantika, vraždy, zrada... takové jsou knižní předlohy Patricie Cromwell.
Na AXN WHITE uvidíte v sobotu     2.  a 9. srpna večer
Patricia Cornwell: V ohrožení / At Risk – v sobotu 2. srpna ve 21.00
Patricia Cornwell: Posedlost / The Front – v sobotu 9. srpna ve 21.00

www.sonypicturestelevision.com/b2b2/welcome.seam
www.axn.cz


 

PřihlášeníImago, imagines I.-II.

Autoři zvolili jako východisko koncepce nové syntetické publikace věnované středověkému umění v českých zemích latinské slovo imago (označující nejen dvourozměrný obraz, kresbu apod., ale i výtvory trojrozměrné a případně i díla architektonická). academia.cz

Život byl pes

Tak to jsem já – pes Život. Rozhodně jsem se nenarodil jako domácí mazlíček. Díky různým okolnostem, které vám budu vyprávět, a také díky mému vzhledu a povaze, nikoho nenapadlo ho ze mě udělat. grada.cz

Rozhovor

Jakub Urban se po letech vrací na parník Tyrš a slibuje návrat do zlatých časů taneční muziky

Urban perexUž v sobotu 4. července znovu vypluje parník Tyrš, tentokrát bude jeho kapitánem DJ Jakub Urban. Vystudovaný právník a pravidelný florbalista je hlasem radia City a tuzemské diskotéky brázdí už osm let.  Jelikož se netají velkým žánrovým rozptyle...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...

Čtěte také...

Přes prsty nabídne víc než jen pěkné zadky

Přes prsty 1Do kin před několika dny vstoupila letní komedie Přes prsty, která svým sportovním zaměřením vlastně může tak trochu připomínat Ženy v běhu. Dokáže se jim ovšem vyrovnat?

...

Literatura

Jiskřící román plný erotiky, nečekaných zvratů, lásky i nenávisti

Schody do nebeskeho pokoje200Dvoudílný román Lubomíra Müllera Schody do nebeského pokoje se odehrává na sklonku šedesátých let. Převratná doba plná očekávání, byla zakončena vstupem vojsk Varšavské smlouvy na území republi...

Divadlo

Hmyzí revue ve Zlaté kapličce

ze zivota hmyzu perexZáměrem alegorických děl bylo odjakživa nastavovat společnosti zrcadlo a pomocí jinotajů přesně, i když převážně skrytě, poukazovat na palčivé problémy, které jsou ve většině případů přehlíženy. Ve Zlaté kapličce se ale tvů...

Film

Horký letní den s aktéry filmu Tajemství a smysl života

tajemstvi zivota a smysl 200Píše se sobota 3. srpna roku 2013. Budím se v časných hodinách, celý natěšený, že dnes strávím příjemné dopoledne/odpoledne s herci áčkového formátu na place natáčení filmu Tajemství a smysl života