CattyClairys - kočičí a kabelková vášeň

CattyClairys - kočičí a kabelková vášeň

Email Tisk

catty perexJiž zítra můžete na jarním Dyzajn marketu obdivovat a také nakupovat produkty z dílny Kláry Shibalové, která tvoří pod značkou CattyClairys. Kabelky a v poslední době i oděvy jsou inspirovány kočkami, které jsou velkou Klářinou láskou.

 

 

 

Už v době dětství mě velice lákala práce s látkou, která mě až postupem času dovedla k tvorbě mé první kabelky. Jelikož mou velkou vášní jsou kočky, staly se i součástí mého názvu značky CattyClairys.  

catty2

Ráda využívám kombinace různých materiálů, velice mě zaujala například práce se dřevem. Vyřezávám z něj různá ucha a rámečky, které jsou pak součástí kabelky.  

catty

Na kabelky nejčastěji volím bavlněné látky od zahraničních designerů, ale i v textilních materiálech ráda kombinuji koženku, umělé kožešiny, plsť atd..  

catty3

Příroda a zvířata, která mám velice ráda, jsou pro mě vždy inspirací ke vzniku nového výrobku. Ovšem první krůčky při výrobě vždy začínají u papíru s tužkou a teprve až po několika nákresech následuje samotná realizace.

catty4

V současné době se zaměřuji i na oděvní módu, kde též ráda využívám látky s pestrými vzory.

www.fler.cz/clairys
www.cckabelky.cz

Seriál o účastnících zítřejšího, březnového Dyzajn marketu tímto dílem končí, ale jistě pro vás připravíme další články před vypuknutím Dyzajn marketu letního. A protože úžasně šikovných kreativních tvůrců se této akce účastní spousta, máme se jistě na co těšit! 

DM catty

www.dyzajnmarket.comNejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

ALŽBETA STANKOVÁ – DIVADLO KALICH

kalich 200Alžbeta Stanková je herečkou v Divadle Kalich, její přechozí zkušenosti jsou však i z Radošinského národního divadla, známe ji z filmu Rebelové nebo ze seriálu Rodinná pouta. V Divadle Kalich ji uvidíme v představení Osmý světadíl.

...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Za vedutami do muzea

Veduty 200Muzeum hlavního města Prahy pořádá výstavu Pražské veduty 18. století. Výstava zahrnuje grafické pohledy na Prahu z 18. století. Jedinečná kolekce originálů ze sbírek Muzea hlavního města Prahy představí proměnu města Prahy. Pražské veduty provedené...

Z archivu...


Literatura

Mašinka Tomáš a její příběhy na dobrou noc

masinka tomasek 200Mašinka Tomáš, kterou děti znají také z televizní obrazovky, žije na ostrově Sodor, který je rájem vlaků. Ostrovem křižují koleje, na pobřeží stojí veliké depo a přístav, kromě mašinek a vagonů tu žijí i další stroj...

Divadlo

A zase ten Havel!

200divV poslední době mívám někdy dojem, že snad každý chce hrát Havla. Možná je to jen taková móda, možná se pletu a vidím přízraky. Snad proto se mne, když jsem dostala pozvánku na premiéru Havlovy Audience, zmocnily nemalé pochyby. Pražský soubor vinohradskéh...

Film

Ježíšek letos nepřijde

prijde letos jezisek plakat 200Po filmu Křídla Vánoc přichází do kin další "sváteční" snímek Přijde letos Ježíšek?, opět spjatý motivem stěží uchopitelného zázračna, které může do lidských životů zasáh...