CattyClairys - kočičí a kabelková vášeň

CattyClairys - kočičí a kabelková vášeň

Email Tisk

catty perexJiž zítra můžete na jarním Dyzajn marketu obdivovat a také nakupovat produkty z dílny Kláry Shibalové, která tvoří pod značkou CattyClairys. Kabelky a v poslední době i oděvy jsou inspirovány kočkami, které jsou velkou Klářinou láskou.

 

 

 

Už v době dětství mě velice lákala práce s látkou, která mě až postupem času dovedla k tvorbě mé první kabelky. Jelikož mou velkou vášní jsou kočky, staly se i součástí mého názvu značky CattyClairys.  

catty2

Ráda využívám kombinace různých materiálů, velice mě zaujala například práce se dřevem. Vyřezávám z něj různá ucha a rámečky, které jsou pak součástí kabelky.  

catty

Na kabelky nejčastěji volím bavlněné látky od zahraničních designerů, ale i v textilních materiálech ráda kombinuji koženku, umělé kožešiny, plsť atd..  

catty3

Příroda a zvířata, která mám velice ráda, jsou pro mě vždy inspirací ke vzniku nového výrobku. Ovšem první krůčky při výrobě vždy začínají u papíru s tužkou a teprve až po několika nákresech následuje samotná realizace.

catty4

V současné době se zaměřuji i na oděvní módu, kde též ráda využívám látky s pestrými vzory.

www.fler.cz/clairys
www.cckabelky.cz

Seriál o účastnících zítřejšího, březnového Dyzajn marketu tímto dílem končí, ale jistě pro vás připravíme další články před vypuknutím Dyzajn marketu letního. A protože úžasně šikovných kreativních tvůrců se této akce účastní spousta, máme se jistě na co těšit! 

DM catty

www.dyzajnmarket.comNejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Turistický seriál K21: Hrubý Rohozec

hruby rozhozec 200Milí čtenáři, s blížícími se prázdninami jsme se u nás rozhodli podívat se pod pokličku různých turistických cílů. Seznámíme vás s životy kastelánů několika hradů a zámků, podíváme se na zoubek strašidlům a představíme pár muzeí. Ne...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Jan Jesenius provedl v Praze před 415 lety první anatomickou pitvu

Jesenius 200První veřejná pitva se uskutečnila před 415 lety, 8. června roku 1600. Provedl ji lékař Jan Jesenus - Jesenský. Narodil se roku 1566. Studoval lékařství, zaměřil se anatomii a chirurgii. Publikoval řadu chirurgických prací; byl osobním lékařem ...

Z archivu...


Literatura

155 receptů Růženy a Andrease: Gurmánská živá strava

gurman200Hurá, konečně kniha, která si neklade za cíl osvětlit problematiku syrové stravy! Ostatně, toho je všude až dost, velmi oceňuji, že tady tento nutný úvod vzali autoři jen velmi stručně a jasně – a tím pádem i velmi zajímavě a čtivě, protože si odpustili agitaci, jež ve všežravcí...

Divadlo

Vzpoura nevěst: Láska je hezká věc, ale řízek je řízek

vzpoura nevest200Takový je podtitul nové inscenace Městského divadla Zlín Vzpoura nevěst. Jakkoli zní pragmaticky, půjde o svěží komedii, a to nejen o ženách a nejen pro ženy. Hru pro zlínské divadlo napsaly Michaela Doleželov...

Film

KOYAANISQATSI: fascinující pastva pro oči

KOYAANISQATSI 200V roce 1983 vypustil režisér Godfrey Reggio do světa Koyaanisqatsi. Pozoruhodný počin, jehož název pochází z jazyka indiánského kmene Hopi a jeden z jeho významů je „život vyvedený z rovnováhy“.

...