Kapela Pupíček slaví 10 let demence, buzy-punku a růžových elasťáků... již 18.října!
Banner

Kapela Pupíček slaví 10 let demence, buzy-punku a růžových elasťáků... již 18.října!

pupicek perexV českolipském Kulturním domě Crystal se již tuto sobotu 18. října uskuteční festival kapel u příležitosti 10. NAROZENIN KAPELY PUPÍČEK. Připojte se k oslavám 10 let demence, buzy-punku a růžových elasťáků...! Na koncertu zazní jak starší písně, tak i nové songy z nedávno pokřtěného alba Burza exotů, the best of Pupíček vol. 2.


To vyšlo po téměř osmileté pauze a opět obsahuje jenom samé hity :). Jeho křest proběhl 13.6. na Vodním hradě Lipý v České Lípě při zahájení festivalu Všudybud. Všechny skladby jsou k dispozici ZDE: http://bandzone.cz/pupicek?at=news

PUPICEK

Narozeninová párty to bude skutečně velkolepá. Kromě oslavence zde zahrají ještě skupiny Failure of the Native, Redd, Czech OutThe Viv, Dirty BlondesŠašci bez hodnosti. Hudební štafetu si budou předávat od 16 hodin až do půlnoci, ale dá se předpokládat, že bude následovat after party, která se může protáhnout až do časných ranních hodin.

Historie kapely Pupíček se začala vyvíjet počátkem léta 2004

Dejme slovo přímo kapele:
Historie kapely Pupíček se začala vyvíjet počátkem léta 2004, kdy nás v hospodě u Švejka (což byl náš druhý domov) napadlo dát dohromady několik milých a sympatických lidí a zkusit tvořit něco podobného hudbě. První návrh názvu kapely, tedy "Kaštánci", vystřídal dnes již vžitý "Pupíček".

Složení kapely bylo původně velice různorodé a členové se měnili "každý týden", protože jsme hledali vhodné adepty na kapelní pozice. (Štěpán na bicí, Péťa na baskytaru...) Poté se ustálilo složení, ve kterém jsme vydrželi jen do prvního koncertu (srpen 2004), kdy namísto Tomáše Jandáče(baskytara), který dal přednost studiu, vystřídal Kuba, který zvládá vše dohromady:)

PUPICEK 1

No a od té doby fungujeme tak nějak stabilně. Tedy zkoušíme pravidelně tak 1x za 14 dní s pravidelnými delšími pauzami přes zkouškový a letní prázdniny. Naši tvorbu bychom charakterizovali jako punk-rock, ale u většiny ostatních se vžil novopojem buzy punk.

Pupicek album

Na podzim roku 2007 se naše kapela rozrostla o nového člena, kterým se stal bubeník Tomáš Hendrych a také došlo k méně milé události, když nás opustil Pavel Fedák, který s námi prožíval dobré i zlé od prvopočátků kapely až dodnes.

pupicek nove album


10. NAROZENINY KAPELY PUPÍČEK
Kulturní dům Crystal, Česká Lípa 

Datum a čas konání
18.10.2014 - 15:00
Vstupné 120,-Kč v předprodeji, 150,-Kč na místě v den konání. 

Line up:
16.00 Failure of the Native
17.00 Redd
18.00 Czech Out 
19.00 The Viv 
20.00 Pupíček 
21.30 Dirty Blondes
23.00 Šašci bez hodnosti

baskytara, zpěv: Kuba
bicí: Tomáš
kytara, zpěv: Martin
zpěv: Vojta

FB událost: www.facebook.com/events/550752435070644/?fref=ts 

http://bandzone.cz/koncert/350551?sortLineup=1
http://bandzone.cz/pupicek?at=news


 


Literatura

Tradiční česká zima s půvabnými kresbami Josefa Lady

Tradiční česká zima200Těsně před vánočními svátky vydalo nakladatelství Grada Publishing pod značkou Bambook knihu Tradiční česká zima s ilustracemi Josefa Lady. Kdo obsah knížky ...

Divadlo

Záhada Jablůňkov witch

altČarodějnici, která stojí za ztrácením dětí, nemají jen v Blair. Jedna jí podobná řádí i ve vesnici Jablůňkov. Tu z Blair “jen” mapovali studenti s kamerou v ruce, proti čarodějnici od Jablůňkova byl nasazen detektiv Lupa. Její záhadu rozpl...

Film

Bella a Sebastián 2: Dobrodružství pokračuje

Bella a Sebastian 2 - PLAKAT.mp4Už jako malá holka jsem znala příběh malého chlapce Sebastiána a jeho psí kamarádky Belly. Bella měla namále. Musela se skrývat, neboť obyvatelé malé vesničky Saint Martin v savojských Alpách si o...