Festival Brutal Assault novou várkou kapel potěší hlavně fanoušky Maxe Cavalery!

Email Tisk

BA 200Květen se chýlí ke konci a zkracuje se doba čekání na jednu z největších hudebních událostí v naší malé zemi, Brutal Assault festival. Letošní jubilejní dvacátý ročník hýří slavnými jmény. Vedle Sepultury, jež byla oznámena už na loňském ročníku, se představí i neméně zvučná kapela Maxe Cavalery, Soulfly.

Ano, Brutal Assault se tak stane jedním z mála festivalů, kde se během čtyř dnů na dvou pódiích představí mezi jinými Sepultura i Soulfly. Dvě kapely, které nejvíce proslavily Brazílii, dvě kapely, které mají společnou historii. Soulfly u nás koncertují poměrně často, ale já už se jejich vystoupení nemůžu dočkat! A myslím, že nejsem sama.

BA Cavalera


Pod názvem Cult Of Fire se skrývá black metal, a ne jen tak ledajaký, český!


Melechesch představují orientální black metal a jak by ne, když původem jsou tito muzikanti z Izraele? Nyní působí v Holandsku a tento rok se můžou pochlubit novou fošnou s názvem Enki.
Moderní progresivní metal až z daleké Austrálie přiveze šestičlenná kapela Ne Obliviscaris, která má na kontě sice jen dvě alba, ale určitě si příznivce najde.


Rituální šamanskou hudbu zastoupí ruská formace Phurpa. Zažijeme filozofický nálet na smysly a třeba někteří dojdou i osvícení.

BA


Závěrem dva zástupci tradiční americké hardcoreové scény – Maximum Penalty a Wisdom In Chains. Maximum Penalty z mekky HC, z New Yorku, se v Evropě objeví po pěti letech, takže si je nenechte ujít! Stejně tak punkověji laděné Wisdom In Chains.

www.brutalassault.cz 


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

IRENA AMBROŽOVÁ


redaktorka ve věku kolem třiceti let :-)

    Pochází z Prahy, kde strávila celý svůj život, kromě půlročního studia v Litvě a několika měsíčního toulání se Asií.

    Vystudovala Provoz a řízení letecké dopravy na ČVUT a Enviromental Engineering na ČZU. Pracuje jako dispečer v letecké dopravě.

    Pro K21 píše od léta 2014, před tím pracovala jako redaktorka a korektorka pro Studentpoint.cz, též přispívala do Informuji.cz, Info-Koktejl, CityBee a dalších. Na K21 má ráda příjemnou atmosféru podobně naladěných lidí  a možnost se dostat k zajímavým knižním a filmovým titulům.

    Mezi koníčky Ireny patří: literatura, letectví, cestování, tvůrčí psaní (je spoluautorkou dvou almanachů Odemykání), sport (zejména běh – členka běžeckého oddílu SK Svěrák, aktivně se účastní běžeckých závodů všech délek  a profilů, od krátkých krosů až po silniční maratony), běhá i Spartan race, ráda trávím čas v horách a nepohrdne dobrým pivem a vínem.

    A Ireny motto? „Daleká ať cesta má! Marné volání“

Banner

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 26

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Příběh spředený jako pavučina

ospanku perexNebylo lehké pročíst se začátkem. Stejně jako k vám přicházejí sny, tak Katharina Hagena spřádá příběhy několika lidí. Zprvu se zdá, že každý jednotlivý příběh je tady sám o sobě, že se každý odehrává v určitém čase a prostoru ...

Divadlo

Strach jíst duši (Angst essen Seele auf ) Premiéra v divadle Reduta v Brně

Strach jist dusi perexPodtitul opravdu zajímavého díla zni: Romantická kabaretní komedie s pohádkovými rysy, s Ivanou Hloužkovou a Romanem Blumaierem v hlavních rolích!

...

Film

Hvězda filmu THE ARTIST Jean Dujardin je ve Francii pod palbou kvůli provokativní filmové kampani
ImageBillboardová kampaň na jeho poslední film NEVĚRNÍCI byla cenzurována. Nejnovější lamač hollywoodských srdcí Jean Dujardin nemá v současné době svou domovinu zrovna v lásce. Ve Francii má velké problémy s provokat...