Festival Brutal Assault novou várkou kapel potěší hlavně fanoušky Maxe Cavalery!

Festival Brutal Assault novou várkou kapel potěší hlavně fanoušky Maxe Cavalery!

Email Tisk

BA 200Květen se chýlí ke konci a zkracuje se doba čekání na jednu z největších hudebních událostí v naší malé zemi, Brutal Assault festival. Letošní jubilejní dvacátý ročník hýří slavnými jmény. Vedle Sepultury, jež byla oznámena už na loňském ročníku, se představí i neméně zvučná kapela Maxe Cavalery, Soulfly.

Ano, Brutal Assault se tak stane jedním z mála festivalů, kde se během čtyř dnů na dvou pódiích představí mezi jinými Sepultura i Soulfly. Dvě kapely, které nejvíce proslavily Brazílii, dvě kapely, které mají společnou historii. Soulfly u nás koncertují poměrně často, ale já už se jejich vystoupení nemůžu dočkat! A myslím, že nejsem sama.

BA Cavalera


Pod názvem Cult Of Fire se skrývá black metal, a ne jen tak ledajaký, český!


Melechesch představují orientální black metal a jak by ne, když původem jsou tito muzikanti z Izraele? Nyní působí v Holandsku a tento rok se můžou pochlubit novou fošnou s názvem Enki.
Moderní progresivní metal až z daleké Austrálie přiveze šestičlenná kapela Ne Obliviscaris, která má na kontě sice jen dvě alba, ale určitě si příznivce najde.


Rituální šamanskou hudbu zastoupí ruská formace Phurpa. Zažijeme filozofický nálet na smysly a třeba někteří dojdou i osvícení.

BA


Závěrem dva zástupci tradiční americké hardcoreové scény – Maximum Penalty a Wisdom In Chains. Maximum Penalty z mekky HC, z New Yorku, se v Evropě objeví po pěti letech, takže si je nenechte ujít! Stejně tak punkověji laděné Wisdom In Chains.

www.brutalassault.cz 


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 28

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Labyrinty světa

laby 200Tajemné labyrinty přitahují po staletí pozornost lidí. Jsou krásné, vztahuje se k nim řada legend, bývají spojovány s duchovní cestou a poznáním. Slovo labyrint pochází z řečtiny a znamená mj. rozs...

Divadlo

Divadlo na cucky dobylo Stockholm

divadlo perexNezávislé olomoucké Divadlo na cucky se představilo na Mezinárodním letním festivalu Ballettakademien ve švédském Stockholmu. Uvedlo zde autorskou inscenaci režiséra Jana Žůrka a choreografky Hany Košíkové Doupě.

...

Film

Století Miroslava Zikmunda

Zikmund 200

Všichni znají dvojici slavných cestovatelů - Zikmunda a Hanzelku. Všichni znají jejich expedice a knihy. Nikdo ale neví, jaký žili život. Jejich zážitky z cest znají miliony lidí na celém světě. Legendární dvo...