Festival Brutal Assault novou várkou kapel potěší hlavně fanoušky Maxe Cavalery!
Banner

Festival Brutal Assault novou várkou kapel potěší hlavně fanoušky Maxe Cavalery!

Email Tisk

BA 200Květen se chýlí ke konci a zkracuje se doba čekání na jednu z největších hudebních událostí v naší malé zemi, Brutal Assault festival. Letošní jubilejní dvacátý ročník hýří slavnými jmény. Vedle Sepultury, jež byla oznámena už na loňském ročníku, se představí i neméně zvučná kapela Maxe Cavalery, Soulfly.

Ano, Brutal Assault se tak stane jedním z mála festivalů, kde se během čtyř dnů na dvou pódiích představí mezi jinými Sepultura i Soulfly. Dvě kapely, které nejvíce proslavily Brazílii, dvě kapely, které mají společnou historii. Soulfly u nás koncertují poměrně často, ale já už se jejich vystoupení nemůžu dočkat! A myslím, že nejsem sama.

BA Cavalera


Pod názvem Cult Of Fire se skrývá black metal, a ne jen tak ledajaký, český!


Melechesch představují orientální black metal a jak by ne, když původem jsou tito muzikanti z Izraele? Nyní působí v Holandsku a tento rok se můžou pochlubit novou fošnou s názvem Enki.
Moderní progresivní metal až z daleké Austrálie přiveze šestičlenná kapela Ne Obliviscaris, která má na kontě sice jen dvě alba, ale určitě si příznivce najde.


Rituální šamanskou hudbu zastoupí ruská formace Phurpa. Zažijeme filozofický nálet na smysly a třeba někteří dojdou i osvícení.

BA


Závěrem dva zástupci tradiční americké hardcoreové scény – Maximum Penalty a Wisdom In Chains. Maximum Penalty z mekky HC, z New Yorku, se v Evropě objeví po pěti letech, takže si je nenechte ujít! Stejně tak punkověji laděné Wisdom In Chains.

www.brutalassault.cz 


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Expanze na Mars aneb výprava do hlubin duše Marťanů
ImageAlex a Eva, dvě vysokoškolské studentky a kamarádky (nebo mladé intelektuálky?) usoudily, že jejich zážitky s bytostmi z Marsu – nebo-li s muži – jsou natolik nevšední a pozoruhodné, že by z nich měla ...

Divadlo

Jubilejní MIME FEST uctí památku Borise Hybnera

mime 200Už pátý ročník populárního mezinárodního festivalu MIME FEST se koná od 12. do 17. září ve východočeské Poličce. Přední umělci z různých koutů světa i domácí špička mezi klauny, mimy či akrobaty předvedou svá nejlepší představení a zároveň předají zkuše...

Film

V hlavě je o zábavu postaráno

hlava200Film V hlavě (2015) je pro děti a dospívající, ale přitom tak dobře udělaný, že z něho nespustí oči snad nikdo, koho tohle téma zajímá. Dá se říct, že kdo se na film nepodívá nebo se nedodívá do konce, přijde o hodně.

...