Festival Brutal Assault novou várkou kapel potěší hlavně fanoušky Maxe Cavalery!
Banner

Festival Brutal Assault novou várkou kapel potěší hlavně fanoušky Maxe Cavalery!

Email Tisk

BA 200Květen se chýlí ke konci a zkracuje se doba čekání na jednu z největších hudebních událostí v naší malé zemi, Brutal Assault festival. Letošní jubilejní dvacátý ročník hýří slavnými jmény. Vedle Sepultury, jež byla oznámena už na loňském ročníku, se představí i neméně zvučná kapela Maxe Cavalery, Soulfly.

Ano, Brutal Assault se tak stane jedním z mála festivalů, kde se během čtyř dnů na dvou pódiích představí mezi jinými Sepultura i Soulfly. Dvě kapely, které nejvíce proslavily Brazílii, dvě kapely, které mají společnou historii. Soulfly u nás koncertují poměrně často, ale já už se jejich vystoupení nemůžu dočkat! A myslím, že nejsem sama.

BA Cavalera


Pod názvem Cult Of Fire se skrývá black metal, a ne jen tak ledajaký, český!


Melechesch představují orientální black metal a jak by ne, když původem jsou tito muzikanti z Izraele? Nyní působí v Holandsku a tento rok se můžou pochlubit novou fošnou s názvem Enki.
Moderní progresivní metal až z daleké Austrálie přiveze šestičlenná kapela Ne Obliviscaris, která má na kontě sice jen dvě alba, ale určitě si příznivce najde.


Rituální šamanskou hudbu zastoupí ruská formace Phurpa. Zažijeme filozofický nálet na smysly a třeba někteří dojdou i osvícení.

BA


Závěrem dva zástupci tradiční americké hardcoreové scény – Maximum Penalty a Wisdom In Chains. Maximum Penalty z mekky HC, z New Yorku, se v Evropě objeví po pěti letech, takže si je nenechte ujít! Stejně tak punkověji laděné Wisdom In Chains.

www.brutalassault.cz 


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

LUKÁŠ LOUŽECKÝ


šéfredaktor

    32 let, ve znamení Štír. Je z Prahy a zaměstnán prozatím v Datartu na Službách zákazníkům. V rámci své amatérské žurnalistické kariéry má za sebou psaní a fotografování pro několik webů – zejména hudebních a literárních. Namátkou zmíníme ireport.cz, vaseliteratura.cz nebo cbdb.cz. Na šéfredaktorskou pozici nastoupil počátkem roku 2018 a doufá, že tento web povede k ještě větším úspěchům, než má prozatím za sebou.

    Pro Kulturu 21 píše již několik let. “Na práci pro Kulturu 21 mě baví především to, že je tento web tak všestranný. Můžu psát o knížkách, výstavách i třeba hudbě. Navíc je v něm přátelské prostředí."

    Ve volném čase se vedle psaní a fotografování věnuje zejména své rodině – manželce a téměř tříletému synovi. Je téměř abstinent, ale občas si dá skleničku vína. Odnaučený kuřák se závislostí na brambůrkách.

    Životní motto:

    Užívej života než ti uteče.

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Partneři

Hledat

Mimísek 35

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Přijde zase někdy Lili?

danska divka webCo jen může způsobit jedna náhodná nevinná prosba? V mnoha případech asi nic zvláštního. Do života Grety a Einara však přinesla zásadní zlom. Do té chvíle byli zamilovaným manželským párem malířů, poté rozervanou dvojicí, která neví, jak ...

Divadlo

Laterna magika - HUMAN LOCOMOTION na Nové scéně Národního divadla

Human Locomotion perexVe čtvrtek 6. února proběhla na Nové scéně Národního divadla světová premiéra Laterny magiky HUMAN LOCOMOTION.  Vizuálně pohybová inscenace se zabývá světově známou a pro vývoj fotografie klíčovou postavou E...

Film

Vítr ze severu přivane Severský filmový podzim

seversky filmovy podzimJiž potřetí zavítá do českých a moravských kin SEVERSKÝ FILMOVÝ PODZIM. Filmový festival s tímto názvem pořádá Severský filmový klub, o. s. ve spolupráci s pražským kinem Atlas, brněnským kinem Art a ostravským Minikin...