All That Remains si to přivolali sami – „Tohle asi neskončí dobře“
Banner

All That Remains si to přivolali sami – „Tohle asi neskončí dobře“

Email Tisk

allthatremains coverAll That Remains se dali dohromady v roce 2000 a za 15 let existence nám převedli již 7 studiových alb. Dokázali se prosadit v nesnadném světě metalcoreových hvězdiček, nebo podlehli touze po slávě a zaprodali se? Jak se vyvedl jejich nejnovější počin, to vám napoví následující recenze.

 


All That remains jsou metalcoreová grupa ze Springfieldu v Massachusetts, která sestává z těchto hudebníků: Philip Labonte – zpěv, Oli Herbert – kytara, Mike Martin – kytara, Jeanne Saganová – basa a Jason Costa – bicí.
Na kontě mají tato studiová alba: Behind Silence And Solitude (2002), This Darkened Heart (2004), The Fall of Ideals (2006), Overcome (2008), For We Are Many (2010), A War You Cannot Win (2012) a konečně The Order Of Things (24. února 2015)

all-that-remains1


Opáčko z historie kapely máme za sebou a můžeme se vrhnout na rozbor novinky. Bohužel, není moc co řešit, či chválit. Řeklo by se, že kapela není žádný nováček, má nakoncertováno, vydala řadu alb a tudíž by měli přijít s něčím dobrým a kvalitním. Bohužel se otočili směrem od metalcoreu k rocku pro rádia – tudíž pro posluchače, kteří ani neřeší, co zrovna hraje.
Všechny písničky se nesou v podobném duchu a i po několika posleších splývají v jednolitou masu. Z ní ještě tak považuji za poslouchatelnou úvodní skladbu This Probably Wont End Well:


Tím, jak jsou si jednotlivé skladby podobné, celé album poslechem unavuje – a nepomáhá ani fakt, že stopáž je poměrně dlouhá.
Ani předešlé album All That remains mě neoslovilo, proto jsem čekala, že se touto deskou dorazí vzhůru. Stal se však opak, šli ke dnu. Album bych tedy popsala nelichotivými přívlastky jako ufňukané, bez nápadu a bez špetky inovace. Mohlo by se líbit těm, kteří hledají „měkčí“ metalcore, který zavání spíš rockem. Každému, co jeho jest!

Název nosiče: The Order Of Things
Interpret: All That Remains
Žánr: rock, metalcore
Skladby: 01. This Probably Wont End Well, 02. No Knock, 03. Divide, 04. The Greatest Generation, 05. For You, 06. A Reason for me to Fight, 07. Victory Lap, 08. Pernicious, 09. Bite My Tongue, 10. Fiat Empire, 11. Tru-Kvlt_Metal, 12. Criticism and Self-Realization
Stopáž: 48:46
Vydavatelství: Razor and Tie
Hodnocení:  40 %

Zdroj foto: internet


 
PřihlášeníAktuality

  • BYSTROUŠKA 2019

    CENA ZA DĚTSKÉ AUDIOKNIHY — Nejlepší dětské audioknihy budou oceněny Cenami Bystrouška, které uděluje Asociace vydavatelů audioknih ve...

Devadesátky


Rozhovor

Plavci jedou letní šňůru koncertů s Irenou Budweiserovou

Jan Vancura perexZpěvák Jan Vančura pokračuje v koncertování s Plavci s tradičním repertoárem, na který jsou diváci této slavné skupiny zvyklí. Letošní rok navíc představí na koncertec...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Robert Vlach: Na volné noze

Na-volné-nozePráce na volné noze není jen o výhodách. Před nějakým tím rokem jsem se zúčastnila výzkumu, který autor mezi volnonožci dělal. Výhod jsem spatřovala mnoho, ale také jsem si se spoustou věcí neuměla poradit. S odstupem několika let držím v ru...

Divadlo

Pěna dní - devastující dopad lásky k idolu

Pena dni perexRelativně mladý divadelní počin režisérů Martina Kukučky a Lukáše Trpišovského, byl na prknech Klicperova divadla v Hradci Králové představen již po několikáté od jeho premiéry 12. března 2016. Toto velice nekonvenční a netradiční předsta...

Film

Přes prsty nabídne víc než jen pěkné zadky

Přes prsty 1Do kin před několika dny vstoupila letní komedie Přes prsty, která svým sportovním zaměřením vlastně může tak trochu připomínat Ženy v běhu. Dokáže se jim ovšem vyrovnat?

...