All That Remains si to přivolali sami – „Tohle asi neskončí dobře“

All That Remains si to přivolali sami – „Tohle asi neskončí dobře“

Email Tisk

allthatremains coverAll That Remains se dali dohromady v roce 2000 a za 15 let existence nám převedli již 7 studiových alb. Dokázali se prosadit v nesnadném světě metalcoreových hvězdiček, nebo podlehli touze po slávě a zaprodali se? Jak se vyvedl jejich nejnovější počin, to vám napoví následující recenze.

 


All That remains jsou metalcoreová grupa ze Springfieldu v Massachusetts, která sestává z těchto hudebníků: Philip Labonte – zpěv, Oli Herbert – kytara, Mike Martin – kytara, Jeanne Saganová – basa a Jason Costa – bicí.
Na kontě mají tato studiová alba: Behind Silence And Solitude (2002), This Darkened Heart (2004), The Fall of Ideals (2006), Overcome (2008), For We Are Many (2010), A War You Cannot Win (2012) a konečně The Order Of Things (24. února 2015)

all-that-remains1


Opáčko z historie kapely máme za sebou a můžeme se vrhnout na rozbor novinky. Bohužel, není moc co řešit, či chválit. Řeklo by se, že kapela není žádný nováček, má nakoncertováno, vydala řadu alb a tudíž by měli přijít s něčím dobrým a kvalitním. Bohužel se otočili směrem od metalcoreu k rocku pro rádia – tudíž pro posluchače, kteří ani neřeší, co zrovna hraje.
Všechny písničky se nesou v podobném duchu a i po několika posleších splývají v jednolitou masu. Z ní ještě tak považuji za poslouchatelnou úvodní skladbu This Probably Wont End Well:


Tím, jak jsou si jednotlivé skladby podobné, celé album poslechem unavuje – a nepomáhá ani fakt, že stopáž je poměrně dlouhá.
Ani předešlé album All That remains mě neoslovilo, proto jsem čekala, že se touto deskou dorazí vzhůru. Stal se však opak, šli ke dnu. Album bych tedy popsala nelichotivými přívlastky jako ufňukané, bez nápadu a bez špetky inovace. Mohlo by se líbit těm, kteří hledají „měkčí“ metalcore, který zavání spíš rockem. Každému, co jeho jest!

Název nosiče: The Order Of Things
Interpret: All That Remains
Žánr: rock, metalcore
Skladby: 01. This Probably Wont End Well, 02. No Knock, 03. Divide, 04. The Greatest Generation, 05. For You, 06. A Reason for me to Fight, 07. Victory Lap, 08. Pernicious, 09. Bite My Tongue, 10. Fiat Empire, 11. Tru-Kvlt_Metal, 12. Criticism and Self-Realization
Stopáž: 48:46
Vydavatelství: Razor and Tie
Hodnocení:  40 %

Zdroj foto: internet


 
Banner

Rozhovor

HANKA KŘÍŽKOVÁ: „S úsměvem jde všechno líp…“

Krizkova 200Muzikálová herečka, zpěvačka Hanka Křížková, která momentálně účinkuje v Mamma Mia!, Dracula, připravuje se na znovuobnovenou Carmen je ve svém živlu. Začalo jaro a ona, milovnice květin, všeho barevného a voňavého ožila. Jak přiznává, od jara ...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Všichni jsme nějak vadní

vsichni jsme nejak vadni200Pokud hledáte nějaké pohodové a vtipné letní čtení, kde je hlavním hrdinou v poněkud nešťastný muž, sáhněte po novince nakladatelství JOTA s názvem Všichni jsme nějak vadní od Matthewa Normana.

Divadlo

DIVADLO TRAMTARIE MÁ ZA SEBOU PRVNÍ PROFESIONÁLNÍ SEZÓNU

div perexUvedením inscenace Jedlíci čokolády Davida Drábka na Letní filmové škole v Uherském Hradišti v sobotu 26. 7. ukončilo nezávislé Divadlo Tramtarie svoji jubilejní 10. sezónu. V sezóně 2013/2014 uvedlo Divadlo T...

Film

Proměny filmového vyprávění

film perexPro vnímavější diváky narozené dříve než v 80. letech nebývají vrcholem filmového umu ani tak ohromující trikové efekty a formálně bezchybná klipovitá vypravěčství, nýbrž soustředěná výpověď o světě, v němž žijeme. Filmaři se odjakživa pokoušeli "něc...