Metalové okénko – červen, část první

Metalové okénko – červen, část první

Email Tisk

mo kataklysm 200Červen se nese ve znamení doplňování informací k chystaným deskám, nebo taky v propagování interpretů formou videoklipů. Je toho celkem dost, tak si užijte metalové novinky!


Gorgoroth, slavná norská black metalová kapela, vydává své desáté album Instinctus Bestialis. Osmipísničková deska vychází jako digipack CD, limitovaný černý vinyl, limitovaný obrázkový vinyl i digitálně. Pro připomenutí uvádím i sestavu Gorgoroth: Infernus (kytara), Tomas Asklund (bicí; Dark Funeral), Frank Watkins (basa; ex Obituary) a nový zpěvák Atterigner.
Australští metalisté Thy Art Is Murder vydají 30. června svou třetí desku Holy War. Již nyní si jako ochutnávku můžete smslnout na videoklipu k písni Light Bearer.Death metalisté Kataklysm vydají 31. července album Of Ghosts And Gods. Aby nám zpříjemnili čekání, vypustili do světa písničku Thy Serpent Tongue.Kanadská kapela 3 Inchees Of Blood oznámila po 16 letech hraní rozpad. Svůj poslední kocnert zahrají 7. listopadu v domáckém Vancouveru. Banda vydala 5 alb: Battlecry Under A Wintersun (2002), Advance And Vanquish (2004), Fire Up The Blades (2007), Here Waits Thy Doom (2009) a Long Live Heavy Meal (2012).

mo logo


Logan Mader je jméno, které znají hlavně fanoušci Machine Head a Soulfy; jedná se o kytaristu, který v těchto kapelách působil. Pak se dal na dráhu producenta, ale nyní zformoval nový projekt – Once Human a ještě letos bychom se měli dočkat debutové desky.


Koncem srpna, konkrétně 28., se dočkáme dvacáté druhé studiové desky legendární kapely Motorhead. Myslím, že netřeba nic dodávat!
Koncem srpna vyjde též devátá studiovka P.O.D s názvem The Awakening. Jako ochutnávku nabízí pohodovou písničku This Goes Out To You.


 


Slipknot válejí na letních festivalech, ale přesto si našli čas a vydali třetí singl k desce 5: The Gray Chapter. Jedná se o videoklip k písni Killpop.V půli června vychází čtvrtá studiová deska kapely Iwrestledabearonce, Hail Mary. Zde se můžete podívat na klip k písni Green Eyes.Lamb Of God vydají 24. července desetipísničkovou desku VII: Sturm Und Drang a aby nás na ni navnadili, vypustili do světa klip ke skladbě 512:Brazilští death metaloví Krisiun, kteří hrají výbornou hudbu pouze ve třech, vydají 7. srpna novinku Forged In Fury. Jak je znám, určitě nezklamou!

mo krisiun


Zdroj: blabbermouth.net


 
Banner

Rozhovor

Markéta Zinnerová je nyní doma na jihu Čech

zinnerova zabrodska perexJana Semelková požádala o rozhovor se spisovatelkou Markétou Zinnerovou. Bude zřejmě trochu jiný, protože bydlíme ve stejném domě, navštěvujeme se a víme o sobě dost osobních věcí, které ...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Batman a syn

batman a syn 200Jak to asi dopadne, když se na scéně vynoří Batmanův ztracený synek a rozpoutá tu pravou apokalypsu? Batman a syn vás přesvědčí o tom, že rodinné problémy v podání známých superhrdinů nabírají poněkud divočejší obrátky. N...

Divadlo

Balet Národního divadla a hosté - DANCE GALA

Dance gala 200Balet Národního divadla Vás zve na slavnostní představení s názvem DANCE GALA, které se uskuteční 21. června 2015 ve Státní opeře.

...

Film

Amores Perros – velkolepá, i když poněkud drsná podívaná

amoresperros 200Láska je v literatuře, filmu, písních opěvována jako něco nádherného, kouzelného, něco, o co stojí usilovat a bojovat. Proto považuji docela za odvahu dát jako podtitulek filmu Amores Perros „láska je kurva“. Režisér Alejandro Gonzáles I...