Herečka Eliška Machačová známá také jako zpěvačka Ella natočila svůj první videoklip!
Reklama
Banner

Herečka Eliška Machačová známá také jako zpěvačka Ella natočila svůj první videoklip!

Email Tisk

ELLA-001Mladá herečka a zpěvačka, studentka druhého ročníku JAMU v Brně, Eliška Machačová natočila svůj první videoklip k písničce Déšť, který je velmi tématický k letošnímu počasí. Herečka, která účinkovala v několika muzikálech v Divadle pod Palmovkou, v divadle Broadway nebo v seriálu Gympl, natočila videoklip se svou kapelou ve svém rodném Opočně v Orlických horách. O režii a scénář se postaral ředitel divadla Kodym v Opočně, Josef Machač.

 

 

 

{youtube}bXJ4aQh5F2E{/youtube}

Eliško jak ses dostala od účinkování v muzikálech ke zpívání s kapelou?
Od malinka jsem tíhla hlavně k hudbě a zpěvu a měla jsem jasno, že to je ten směr, kterým se mám dát. Jelikož jsem vyrůstala v hereckém prostředí, protože tatínek hrával v ochotnickém divadle, hodně jsem se motala kolem divadla a připadalo mi spojení herectví a hudby na jevišti to nejlepší. Proto jsem tedy odešla studovat do Prahy na konzervatoř muzikál. Postupem času se ale člověk vrátí stejně k tomu od čeho vzešel a začala jsem se v poslední době trochu víc věnovat solovému vystupování zejména s kapelou a strašně mě to nadchlo. Ovšem od muzikálu a herectví jsem určitě neupustila, protože je to druhá část mého já a zároveň z toho čerpám a snažím se to zúročit i ve svých písních. Jsem vděčná, že můžu skloubit tyhle dvě věci dohromady a dělat je zároveň.

ELLA

S kapelou fungujete už necelý rok, zároveň jste už stihli hostovat známým kapelám jako jsou Buty nebo slovenská kapela No name, jak na to vzpomínáš?
Hostování v kapele Buty byl náš odrazový můstek vůbec a celkově uplně první koncert s kapelou. Tím pádem na něj strašně ráda vzpomínám i když jsme byli všichni strašně nervozní, protože to pro nás byla čest hrát před takovými velikány. To samé platilo před kapelou No Name, kde jsme měli před vystoupením potíže s technikou, takže jsme si do poslední chvíle nebyli jisti, jestli koncert vůbec odehrajeme. Nakonec vše dopadlo skvěle a publikum nás uvítalo nad naše očekávání. Jsou to neopakovatelné zážitky a všichni na ně rádi vzpomínáme.

Jaké zážitky si vybavuješ z natáčení vašeho nového videoklipu k písničce Déšť?
Natáčení,ač se třeba na první pohled nezdá bylo docela náročné zejména v tom, že jsme ho natáčeli v období, kdy bylo sucho a nesmělo se plýtvat vodou, tím pádem hasiči, kteří měli zajišťvoat technickou část, nebyli oprávněni a protože čas nás tlačil a tanečníci ani choreografka byli časově vytížení, neměli jsme šanci, natočit klip v jiném časovém rozmezí. Bylo to tedy dost náročné, protože se prakticky hodně věcí točilo na první dobrou.

ELLA 1

Kdo píše hudbu a texty ve tvé kapele?
O hudbu v kapele se stará kytarista Adam Malík, který se podílí také na některých textech. Dvorní textařkou je pak Gabriela Chudašová.

Na JAMU studuješ muzikálové herectví, co tě baví ze všech složek tzn. zpěv, tanec a herectví nejvíce?
Nejde přesně určit, co mě baví stoprocentně nejvíce. Já mám pořád na prvním žebříčku zpěv a herectví, tanec je pak trošku pod tím, ale všechny tři obory zvlášť jsou něčím ojedinělé a mají své kouzlo. V muzikálu je pak výhoda ta, že všechny tři složky se dají spojit.

Co děláš ve svém volném čase?
Svůj volný čas trávím ráda s rodinou a malou sestřičkou. Také relaxuji v lese v přírodě, kde čerpám energii. Miluju jízdu na koni nebo běh.

eli-machacova.webnode.cz
www.adammalik.czNejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Koho reprezentují Jazyky reprezentace?

altŽijeme ve světě, kde v každém okamžiku každým svým gestem, mimickým záchvěvem, tónem promluvy i jejím obsahem dáváme najevo nejen svůj postoj, ale zároveň nabízíme ostatním, aby naše vyjádření dekódovali, ať již naše záměry chápou či nikoli. Přitom tentýž znak mů...

Divadlo

Ve Švandově divadle uvedou Lámání chleba, hru o odvaze a přátelství v době nesvobody

6 Jacob Erftemeijer foto Alena Hrbkova repro zdarmaOsudy tří kamarádů, proměny moravského venkova a šedesát let české historie. A také cenu, která se někdy za odvahu, přátelství a slušnost mus...

Film

Robocop 1 - tip pro čtvrteční lednový večer

Robo 200Za dob komunismu nešlo mnoho amerických filmů do československé distribuce, a tak si bohužel hodně filmů musí fanoušci zopakovat o mnoho let později na VHS, DVD a případně na Blu-ray. Jedním z filmů, které v době své americké premiéry nebyly pro českosl...