Škwor dokázali, že nemusí svou identitu hledat

Email Tisk

skwor 200Pátá zastávka skupiny Škwor na jejich Hledání identity tour jaro 2016 patřila Zlínu. Klub Masters of Rock Café byl narvaný k prasknutí a o fronty ani lidi v tričkách kapely nebyla nouze, ale šlo o jedinečný rockový večer.

 

První dvě hodiny programu patřili předkapelám. Tentokrát se opět představili WAIT z Hradce Králové a Daniel Krob se svou kapelou, kteří přivezli také nové CD Rock koně. Sál byl relativně plný, proto to měli jednoduché a vytvořili kapele Škwor příjemnou půdu.

Škwor přijeli s nově upravenou stagí – na pódiu se vyjímaly světelné panely, na kterých se promítaly vizualizace nového alba Hledání identity nebo různé barvy. Nechyběly ani ohně nebo konfety a kvituji i lepší práci se světly. Vše působilo nerušeně a skvěle doplňovalo jejich ráznou muziku, kterou započali peckou Kolikrát… právě z alba Hledání identity. Dobrá půlka sálu přiznala, že má desku doma, tak mohla ohromovat kapelu zpěvem.

Playlist byl vyvážený a nebyla v něm žádná hluchá místa. Nejvíce písní zaznělo z předchozího alba Sliby a lži (Ráno, Vlci v koutě, My nejsme zlí, Rabujem) a lidi už je brali jako naprostou samozřejmost jejich repertoáru. Nedílnou součástí pak byly pecky typu Vyvolenej, Může se stát a Sraž nás na kolena, které nenechali nikoho klidným. Necelé dvě hodiny s Petrem Hrdličkou, Tomášem Kmecem, Leo Holanem a Martinem Pelcem utekly jako voda až ke klasickému závěru v podobě songů Pohledy studený (vsunutým pomalejším novým kouskem Máme tu problém), Síla starých vín a Mý slzy neuvidíš.

Škworům se nedalo nic vytknout, jak v nových tak starých věcech šlapali jako hodinky, jako hodně dobré hodinky. Usmívali se a valili bez jakéhokoli zaváhání celkem 26 písní. Na závěr s velkým nadšením pozvali fanoušky na festival Masters of Rock, kde vystoupí ve čtvrtek a není pochyb, že se Zlín už teď moc těší!

skwor

Škwor Hedání identity tour
Interpreti: Wait, Daniel Krob, Škwor
Žánr: rock/metal
Playlist: Kolikrát…, Vyvolenej, Celebrity, Ráno, To jsem já, Za barevným sklem, Sympaťák, To se holt stává, Může se stát, Ty mi lhát mi smíš, Vlci v koutě, My nejsme zlí, Sraž nás na kolena, Hledání identity, Rabujem, Hlídej ten ráj, Poslouchej, Zprávy, Sliby a lži, Kámen, Tak to jsme my, Jizvy na duších, Pohledy studený, Máme tu problém, Síla starejch vín, Mý slzy neuvidíš
Datum a místo konání: 12. 3. 2015 – Masters of Rock Café Zlín

Hodnocení: 100 %Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 27

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Čas odejít – poutavý román nejen o slonech

cas odejit 200V nakladatelství Ikar vyšel další titul v Edici světový bestseller – kniha Čas odejít od populární spisovatelky Jodi Picoultové. Loni jí vyšla ve stejné edici kniha Vypravěčka a tak byli čtenáři zvědaví, co přijde nyní. Od tématu holocaustu ...

Divadlo

Dracula znovu ožil

dracula perexNepodléhejme šalebnému vábení nadpřirozených sil, mezi které reklama a propagace zajisté patří. Nechal jsem se zviklat sugestivní nabídkou, že divadelní představení Dracula Reloaded, čas od času divadlem Aqualung pořádané v Ž...

Film

Mládí bez naděje aneb když spravedlnost dostává na frak

altTen den mě docela rozhodilo zpravodajství. Řidič automobilu, který jel nepřiměřenou rychlostí pod vlivem léku, při jejichž užívání by se nemělo řídit, srazil jiné osobní auto a jeho řidiče zabil, vyvázl s podmínkou. Kdežto “tykadlový malíř” bude sedět n...