Škwor dokázali, že nemusí svou identitu hledat
Banner

Škwor dokázali, že nemusí svou identitu hledat

Email Tisk

skwor 200Pátá zastávka skupiny Škwor na jejich Hledání identity tour jaro 2016 patřila Zlínu. Klub Masters of Rock Café byl narvaný k prasknutí a o fronty ani lidi v tričkách kapely nebyla nouze, ale šlo o jedinečný rockový večer.

 

První dvě hodiny programu patřili předkapelám. Tentokrát se opět představili WAIT z Hradce Králové a Daniel Krob se svou kapelou, kteří přivezli také nové CD Rock koně. Sál byl relativně plný, proto to měli jednoduché a vytvořili kapele Škwor příjemnou půdu.

Škwor přijeli s nově upravenou stagí – na pódiu se vyjímaly světelné panely, na kterých se promítaly vizualizace nového alba Hledání identity nebo různé barvy. Nechyběly ani ohně nebo konfety a kvituji i lepší práci se světly. Vše působilo nerušeně a skvěle doplňovalo jejich ráznou muziku, kterou započali peckou Kolikrát… právě z alba Hledání identity. Dobrá půlka sálu přiznala, že má desku doma, tak mohla ohromovat kapelu zpěvem.

Playlist byl vyvážený a nebyla v něm žádná hluchá místa. Nejvíce písní zaznělo z předchozího alba Sliby a lži (Ráno, Vlci v koutě, My nejsme zlí, Rabujem) a lidi už je brali jako naprostou samozřejmost jejich repertoáru. Nedílnou součástí pak byly pecky typu Vyvolenej, Může se stát a Sraž nás na kolena, které nenechali nikoho klidným. Necelé dvě hodiny s Petrem Hrdličkou, Tomášem Kmecem, Leo Holanem a Martinem Pelcem utekly jako voda až ke klasickému závěru v podobě songů Pohledy studený (vsunutým pomalejším novým kouskem Máme tu problém), Síla starých vín a Mý slzy neuvidíš.

Škworům se nedalo nic vytknout, jak v nových tak starých věcech šlapali jako hodinky, jako hodně dobré hodinky. Usmívali se a valili bez jakéhokoli zaváhání celkem 26 písní. Na závěr s velkým nadšením pozvali fanoušky na festival Masters of Rock, kde vystoupí ve čtvrtek a není pochyb, že se Zlín už teď moc těší!

skwor

Škwor Hedání identity tour
Interpreti: Wait, Daniel Krob, Škwor
Žánr: rock/metal
Playlist: Kolikrát…, Vyvolenej, Celebrity, Ráno, To jsem já, Za barevným sklem, Sympaťák, To se holt stává, Může se stát, Ty mi lhát mi smíš, Vlci v koutě, My nejsme zlí, Sraž nás na kolena, Hledání identity, Rabujem, Hlídej ten ráj, Poslouchej, Zprávy, Sliby a lži, Kámen, Tak to jsme my, Jizvy na duších, Pohledy studený, Máme tu problém, Síla starejch vín, Mý slzy neuvidíš
Datum a místo konání: 12. 3. 2015 – Masters of Rock Café Zlín

Hodnocení: 100 %Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 39

Z archivu...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Jde o to i bez lepku!

kucha200V roce 2006 byla potomku Radky Vrzalové diagnostikována celiakie. Toto vážné zdravotní omezení postihuje stále více lidí a začíná být opravdovou hrozbou pro společnost. Ale Vrzalová se nevzdala a jako správná matka se snažila svému dítěti všemožně pomoc...

Divadlo

Nabarvené ptáče představilo první díl s názvem Bastard
ImagePalissimo Company uvedlo 7. a 8. února v divadle Archa reprízu kontroverzního tanečního představení z trilogie Nabarvené ptáče jeho první část s názvem Bastard. Že se jedná o skrze neotřelé a velmi poeticky zaměřené...

Film

Severské kultovní filmy odstartovala finská bláznivá komedie

Unno perexSkandinávský dům ve středu 2. září odstartoval přehlídku kultovních severských filmů v Komorním kině Evald. Uváděné filmy jsou ve svých domovinách známé asi jako české Pelíšky, avšak český divák se k nim může dostat úplně poprvé a navíc si užít ori...