Škwor dokázali, že nemusí svou identitu hledat
Reklama
Banner

Škwor dokázali, že nemusí svou identitu hledat

Email Tisk

skwor 200Pátá zastávka skupiny Škwor na jejich Hledání identity tour jaro 2016 patřila Zlínu. Klub Masters of Rock Café byl narvaný k prasknutí a o fronty ani lidi v tričkách kapely nebyla nouze, ale šlo o jedinečný rockový večer.

 

První dvě hodiny programu patřili předkapelám. Tentokrát se opět představili WAIT z Hradce Králové a Daniel Krob se svou kapelou, kteří přivezli také nové CD Rock koně. Sál byl relativně plný, proto to měli jednoduché a vytvořili kapele Škwor příjemnou půdu.

Škwor přijeli s nově upravenou stagí – na pódiu se vyjímaly světelné panely, na kterých se promítaly vizualizace nového alba Hledání identity nebo různé barvy. Nechyběly ani ohně nebo konfety a kvituji i lepší práci se světly. Vše působilo nerušeně a skvěle doplňovalo jejich ráznou muziku, kterou započali peckou Kolikrát… právě z alba Hledání identity. Dobrá půlka sálu přiznala, že má desku doma, tak mohla ohromovat kapelu zpěvem.

Playlist byl vyvážený a nebyla v něm žádná hluchá místa. Nejvíce písní zaznělo z předchozího alba Sliby a lži (Ráno, Vlci v koutě, My nejsme zlí, Rabujem) a lidi už je brali jako naprostou samozřejmost jejich repertoáru. Nedílnou součástí pak byly pecky typu Vyvolenej, Může se stát a Sraž nás na kolena, které nenechali nikoho klidným. Necelé dvě hodiny s Petrem Hrdličkou, Tomášem Kmecem, Leo Holanem a Martinem Pelcem utekly jako voda až ke klasickému závěru v podobě songů Pohledy studený (vsunutým pomalejším novým kouskem Máme tu problém), Síla starých vín a Mý slzy neuvidíš.

Škworům se nedalo nic vytknout, jak v nových tak starých věcech šlapali jako hodinky, jako hodně dobré hodinky. Usmívali se a valili bez jakéhokoli zaváhání celkem 26 písní. Na závěr s velkým nadšením pozvali fanoušky na festival Masters of Rock, kde vystoupí ve čtvrtek a není pochyb, že se Zlín už teď moc těší!

skwor

Škwor Hedání identity tour
Interpreti: Wait, Daniel Krob, Škwor
Žánr: rock/metal
Playlist: Kolikrát…, Vyvolenej, Celebrity, Ráno, To jsem já, Za barevným sklem, Sympaťák, To se holt stává, Může se stát, Ty mi lhát mi smíš, Vlci v koutě, My nejsme zlí, Sraž nás na kolena, Hledání identity, Rabujem, Hlídej ten ráj, Poslouchej, Zprávy, Sliby a lži, Kámen, Tak to jsme my, Jizvy na duších, Pohledy studený, Máme tu problém, Síla starejch vín, Mý slzy neuvidíš
Datum a místo konání: 12. 3. 2015 – Masters of Rock Café Zlín

Hodnocení: 100 %Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 30

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Přední francouzský spisovatel Hédi Kaddour přijíždí do Česka představit svůj podmanivý román „Protější břehy“. Na propletenci několika postav Hédi Kaddour demystifikuje střet kultur. Palčivě aktuálně zachycuje nedávnou minulost Evropy a kořeny jejích souč

kaddour 20020. léta 20. století. Severní Afrika. Zaběhnutý řád koloniálního města naruší příjezd amerického filmového štábu. Cizorodý prvek v dosud bipolárním světě rozkrývá stereotypy sžitých kultur i nevyhnutelnou  změnu společnosti. Střet velkých i malých ...

Divadlo

Den otevřených dveří ve Švandově divadle: s herci a ve znamení historie

dod 200Robert Jašków, Klára Cibulková, Eva Josefíková, Luboš Veselý a další herečky a herci ze Švandova divadla se začátkem divadelní sezóny opět představí v neobvyklých rolích průvodců: ve středu 14. září se zde totiž koná tradiční Den otevřených dveří. Zájemci...

Film

Do kin už podruhé připutují tučňáci – hlasem je na cestě doprovodí Tomáš Hanák

Tucnaci 1 perexDvanáct let po vzniku legendárního oscarového dokumentu Putování tučňáků přichází do kin jeho volné pokračování s podtitulem Volání oceánu. Francouzský režisér Luc Jacquet se ani ve svém novém filmu nevzdává fascinace ledovou krajinou Ant...