Reklama
Banner

Horkýže Slíže zahrajú v Senci spoločný koncert s kapelou Monkey Business, ktorá ich inšpirovala teatrálnosťou!

Email Tisk

horkyze 200Zrekonštruovaný senecký amfiteáter sa už pripravuje na šou akú ste ešte nevideli! Horkýže Slíže sľubujú, že na koncerte zahrajú svoje najväčšie hity ako „Maštaľ“, či Atómový kryt, avšak s novou energiou. V Senci totiž vystúpia spolu s českou skupinou Monkey  Business, ktorá ich inšpirovala teatrálnosťou! Krásny park v toskánskom štýle zažije jedinečný dvojkoncert, ktorý bude zaujímavým spojením punk rocku  s funky hudbou. Chalani z oboch kapiel majú neskutočný zmysel pre humor, ktorý ich spája a je zárukou nefalšovanej skvelej žúrky! Stretneme sa v amfiteátri v Senci už 4. augusta!

Super humor, skvelá hudba a šou, aká tu ešte nebola! To čaká návštevníkov zrekonštruovaného seneckého amfiteátra už 4. augusta. V krásnom prostredí parku v toskánskom štýle vystúpia na výnimočnom dvojkoncerte Monkey Business a Horkýže Slíže. Dve kapely, ktoré síce hrajú celkom odlišný štýl, no majú rovnaký neskutočný zmysel pre humor!

„Letné festivaly  ponúkajú rôzne zmesky kapiel a preto vôbec neprekáža, keď vedľa punk rockovej kapely hrá funky skupina. Hlavné je, aby bolo veselo a nech vyjde dobré počasie. My sa veľmi tešíme a sme radi, že sa na pódiu budeme striedať práve s Monkey Business. Veľmi nás  inšpirovali svojou teatrálnosťou, kostýmami, humorom, bude to veľká šouka, je to super,“ povedal spevák Horkýže Slíže Peter „Kuko“ Hrivnák.

horkyze2

Amfiteáter v Senci je vskutku jedinečným miestom, ktoré patrí k najnavštevovanejším oddychovým zónam v okolí Bratislavy. Cez deň ho navštevujú najmä rodiny s deťmi, večer sa mení na obľúbené miesto romantikov. Premietajú sa tam filmy alebo organizujú koncerty. Horkýže Slíže sa chystajú publikum v Senci ohromiť svojimi najznámejšími hitmi. Nebude chýbať „A ja sprostá“, „Maštaľ“, či „Atómový kryt“. Chalani sa už nevedia dočkať!

„V Senci sme doteraz hrali len na Seneckých jazerách, ale mesto dobre poznám, pretože tam mám veľkú rodinu. Poznám aj amfiteáter, pri ňom je známy aquapark. Budeme tam hrať po prvýkrát a veľmi sa na to tešíme. V Senci sú perfektní ľudia,“ dodáva Peter „Kuko“ Hrivnák.

Koncert Monkey Business & Horkýže slíže sľubuje 180 minút nezabudnuteľnej zábavy pod holým nebom, aká k poriadnemu letu neodmysliteľne patrí.

horkyze1

„Máme radi open air podujatia a pekné letné počasia. Ja vždy vravím, že radšej chcem 35 stupňov na slnku ako dážď. Odkazujem fanúšikom Horkýže Slíže aj Monkey Bussines, aby sa s nami prišli do Senca zabaviť a užiť si leto“ uzatvára Peter „Kuko“ Hrivnák.

Unikátny dvojkoncert Monkey Business & Horkýže Slíže bude v seneckom amfiteátri 4. augusta 2016. Vstupenky sa dajú zakúpiť online na ticketportal.sk a v Turisticko-informačnom centre Senec. Viac informácií získate na: www.quickproduction.sk.Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Nechte si poradit...

Jaká kniha, divadlo, koncert či jiná akce by našim čtenářům neměly uniknout?

RENATA PETŘÍČKOVÁ

redaktorka K21

Nechte si poradit, knihy jež uleví duši... Jak jste si asi všimli, zrovna já tu jsem většinou přes knihy, které se nějak zabývají psychologií a seberozvojem. To je velmi široké téma a také patří v knihkupectví k těm nacpanějším regálům. Nějak plynule jsem k nim došla přes pár pokusů s romantickými knihami v ranném mládí a už jsem u nich zůstala. Myslím si, že o takovou knihu alespoň čas od času člověk stojí. Které mne oslovily a ovlivnily nejvíce? Možná tou úplně první byl vždycky Malý princ, kterého když jsem doopravdy pochopila, tak to byl přenádherný sladkobolný pocit. Mám ráda také knihu Elisabeth Haich: Zasvěcení, to je ale bible pro celý život a jsem dosud ráda, že mnoho z tam řečeného je mi zatím zahaleno tajemstvím. Přístupnější a komerčnější jsou pak knihy Davida Deidy, pro muže Cesta pravého muže, a pro ženy snažící se mužům porozumět pak Když jde o muže. Z andělských děl Doreen Virtue pak Chci změnit svůj život, ale nemám na to čas, nebo V zajetí jídla, Zbavte se svých kil bolesti, což jsou její nejméně andělské, nejvíce psychologické a do hloubky ženské duše jdoucí tituly. A mezi poslední okouzlení patří Alberto Villoldo a Návrat duše, což je kniha, která je výtečným základem pro každého, kdo chce vůbec porozumět psychologii, kořenům šamanismu a své vlastní duše. A kdo má rád, stejně jako já tarot, tak kromě své vlastní knihy Základní tarot a Svět tarotu, ráda poradím cokoliv od Barbary Moore.Ta je mojí velkou učitelkou! A když bych měla poradit něco "naživo"? Pak jsou to přednášky Jaroslava Duška všude různě po republice a v pražských divadlech jeho Duše K, Čtyři dohody nebo Pátá dohoda. Přednášky Pjéra la Šéze, které jsou o jungovské psychologii, do které přidává své vlastní názory, které dovolím si říci - jsou velmi podnětné a odvážné. Když zajdu ještě dál, tak příští rok by měl Brno navštívit Clemens Kuby a opět představit své mentální léčení a možná i novou knihu, zatím nevíme...


Banner

Hledat

Mimísek 15

Partneři

Z archivu...

Nové komentáře

 • 09.06.2017 02:40
  Držte se ...
  Pane Juraji, Jsem ...
   
 • 19.05.2017 06:43
  ...
  chia semínka miluju.
   
 • 18.05.2017 09:05
  Děkujeme
  Dobrý den, děkujeme za ...

Facebook

Twitter


Literatura

Dračí mor aneb výlet do světa draků
ImagePokud máte rádi fantasy příběhy odehrávající se ve smyšlených světech, neměla by vaší pozornosti ujít kniha české autorky Jany Rečkové Dračí mor, kterou vydalo nakladatelství Straky na vrbě. ...

Divadlo

Pět her a jeden koncert. To je srpnová nabídka Letních shakespearovských slavností.

Shakesperaovske slavnosti perexDivadelní festival Letní shakespearovské slavnosti vstupuje do své druhé poloviny. Během měsíce srpna je na programu obou pražských scén připraveno ještě pět her z pera Wil...

Film

Želvy Ninja všechny naporcují

Zelvy Ninja 200Film Želvy Ninja (2014) navazuje na nekonečnou sérii filmů a seriálů o zmutovaných zvířatech, která mají tělo i mysl podobnou člověku. Reportérka April O'Neilová (Megan Fox) jim je na stopě, ale je s jejich osudy spojená víc, než si myslí....