Horkýže Slíže zahrajú v Senci spoločný koncert s kapelou Monkey Business, ktorá ich inšpirovala teatrálnosťou!

Email Tisk

horkyze 200Zrekonštruovaný senecký amfiteáter sa už pripravuje na šou akú ste ešte nevideli! Horkýže Slíže sľubujú, že na koncerte zahrajú svoje najväčšie hity ako „Maštaľ“, či Atómový kryt, avšak s novou energiou. V Senci totiž vystúpia spolu s českou skupinou Monkey  Business, ktorá ich inšpirovala teatrálnosťou! Krásny park v toskánskom štýle zažije jedinečný dvojkoncert, ktorý bude zaujímavým spojením punk rocku  s funky hudbou. Chalani z oboch kapiel majú neskutočný zmysel pre humor, ktorý ich spája a je zárukou nefalšovanej skvelej žúrky! Stretneme sa v amfiteátri v Senci už 4. augusta!

Super humor, skvelá hudba a šou, aká tu ešte nebola! To čaká návštevníkov zrekonštruovaného seneckého amfiteátra už 4. augusta. V krásnom prostredí parku v toskánskom štýle vystúpia na výnimočnom dvojkoncerte Monkey Business a Horkýže Slíže. Dve kapely, ktoré síce hrajú celkom odlišný štýl, no majú rovnaký neskutočný zmysel pre humor!

„Letné festivaly  ponúkajú rôzne zmesky kapiel a preto vôbec neprekáža, keď vedľa punk rockovej kapely hrá funky skupina. Hlavné je, aby bolo veselo a nech vyjde dobré počasie. My sa veľmi tešíme a sme radi, že sa na pódiu budeme striedať práve s Monkey Business. Veľmi nás  inšpirovali svojou teatrálnosťou, kostýmami, humorom, bude to veľká šouka, je to super,“ povedal spevák Horkýže Slíže Peter „Kuko“ Hrivnák.

horkyze2

Amfiteáter v Senci je vskutku jedinečným miestom, ktoré patrí k najnavštevovanejším oddychovým zónam v okolí Bratislavy. Cez deň ho navštevujú najmä rodiny s deťmi, večer sa mení na obľúbené miesto romantikov. Premietajú sa tam filmy alebo organizujú koncerty. Horkýže Slíže sa chystajú publikum v Senci ohromiť svojimi najznámejšími hitmi. Nebude chýbať „A ja sprostá“, „Maštaľ“, či „Atómový kryt“. Chalani sa už nevedia dočkať!

„V Senci sme doteraz hrali len na Seneckých jazerách, ale mesto dobre poznám, pretože tam mám veľkú rodinu. Poznám aj amfiteáter, pri ňom je známy aquapark. Budeme tam hrať po prvýkrát a veľmi sa na to tešíme. V Senci sú perfektní ľudia,“ dodáva Peter „Kuko“ Hrivnák.

Koncert Monkey Business & Horkýže slíže sľubuje 180 minút nezabudnuteľnej zábavy pod holým nebom, aká k poriadnemu letu neodmysliteľne patrí.

horkyze1

„Máme radi open air podujatia a pekné letné počasia. Ja vždy vravím, že radšej chcem 35 stupňov na slnku ako dážď. Odkazujem fanúšikom Horkýže Slíže aj Monkey Bussines, aby sa s nami prišli do Senca zabaviť a užiť si leto“ uzatvára Peter „Kuko“ Hrivnák.

Unikátny dvojkoncert Monkey Business & Horkýže Slíže bude v seneckom amfiteátri 4. augusta 2016. Vstupenky sa dajú zakúpiť online na ticketportal.sk a v Turisticko-informačnom centre Senec. Viac informácií získate na: www.quickproduction.sk.Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 27

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Každá cesta má svůj cíl aneb putování za Talismanem

tali 200Nakladatelství Beta uhodilo hřebíček na hlavičku, když koncem října vydalo kultovní americkou fantasy knihu od autorského tandemu Stephen King a Peter Straub, jež světlo světa spatřila už v roce 1984. Ptáte se, proč tomu tak je? Směle čtěte dál...

Divadlo

Autentická vzpomínka na devadesátá léta aneb punk’s not dead v brněnském HaDivadle

roky 90 200Jaká byla devadesátá léta pro generaci dnešních třicátníků? Jak jsme prožívali a vnímali dobu, kdy se naši rodiče opět stali dětmi v prchavém ráji divokého kapitalismu? Ondřej Novotný nám ve své nové divadelní inscenaci představuj...

Film

Kult hákového kříže: herecký koncert Edwarda Nortona

kult hakoveho krize dvdFilm Kult hákového kříže (1998) je velmi dlouhý a plný rozporuplných osudů. Už od svého vzniku je označován jako nejlepší svého druhu. Ukazují se v něm stále aktuální nejniternější příčiny všech problémů...