ROZMARNÉ LÉTO – MOST 6.8.2016. Vyberte si svůj způsob léta.
Banner

ROZMARNÉ LÉTO – MOST 6.8.2016. Vyberte si svůj způsob léta.

rozmarko 200Už tuto sobotu se otevřou brány druhé zastávky ze seriálu festivalů Rozmarné léto! V nádherném prostředí vodní nádrže Benedikt v Mostě na vás čeká skvělý hudební program pro celou rodinu.„Pojďte si s námi sednout na trávu k řece, dát dobré jídlo i pití a k tomu poslechnout skvělé kapely!“zvou své návštěvníky pořadatelé.

ROCK & POP STAGE
13.00 hod. Děda Mládek Illegal Band
14.40 hod. Korado Band
16.20 hod. Crossband
18.00 hod. O5 a Radeček
19.30 Slza
21.00 Xindl X

ROZMARNÁ  STAGE
13.50 hod. Čiperkové
15.30 hod. Divadlo Kůzle
17.10 hod. Pískomil se vrací

ROZMARNÉ LÉTO: je nový seriál kulturních akcích na příjemných místech. Jednodenní prázdninový festival plný  hudby. „Chtěli jsme uspořádat takovou akci, na které se člověk nejen pobaví, odreaguje,  ale i odpočine. Rozmarné léto je svým programem festivalem pro celou rodinu a věříme, že jsme vybrali právě takové lokality, které odpovídají příjemnému a klidnému charakteru akce.“, uvedl pořadatel festivalu.
Vstupenky na jednotlivé akce můžete zakoupit v předprodeji v síti Ticketstream. Děti do 3 let VSTUP ZDARMA! Vstupenky na páteční večery si můžete pořídit zvlášť, ale rozhodně se nenechte připravit o výhodnější dvoudenní vstupné a kopec zábavy navíc. Zvýhodněné budou i rodinné vstupenky.

Máte se na co těšit a my se těšíme na Vás. Více na www.rozmarne.cz.Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Lymfatické masáže snadno a rychle?

Masaze 200Knížkou Lymfatické masáže od Vlastimila Tesaře mě nakladatelství Grada třikrát překvapilo. Zaprvé ji vydalo v edici Fitness – síla – kondice. Myslím si, že je to spíše zdravotnické téma než téma sportovní. Ale budiž, s kondicí to souvisí, tak nakon...

Divadlo

Co vás v dubnu čeká v Divadle DISK?

disk 200V tomto článku bychom vás rádi seznámili s tituly, které vás v dubnu čekají v Divadle DISK - školní divadle Akademie múzických umění v Praze, které zahájilo svoji činnost premiérou Mahenova Nasreddina už v září roku 1945.

...

Film

Holub seděl na větvi a rozmýšlel o životě

holubMožno si myslíte, že už ste videli svoj najabsurdnejší film, ale tento snímok dokáže vyvrátiť celý zmysel absurdity.

...