Koncert Xaviera Baumaxy odlehčí žhavou atmosféru na festivalu Chillibraní
Banner

Koncert Xaviera Baumaxy odlehčí žhavou atmosféru na festivalu Chillibraní

xavier baumaxa200Letošní celodenní program festivalu Chillibraní nabídne koncert Xaviera Baumaxy a také klasické a oblíbené Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého - Chilližrout 2016, kuchařské show světoznámých kuchařů, program pro děti, a mnoho dalšího. Pátý ročník Chillibraní se bude konat první zářijovou sobotu 3. září 2016 na brněnském koupališti Riviéra.

 

Koncert Xaviera Baumaxy začne v 20 hodin, po konci Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého - Chilližrout 2016. Tento svérázný písničkář zde odehraje hodinový koncert, který bude jistě plný jak jeho největších hitů, tak novinek z jeho poslední desky s názvem Pijano.

„Brno je jednou z mých nejoblíbenějších štací. Mám zde pár blízkých přátel i skorobratra. Bohužel, přijedu až navečer, ale o to víc to napálím! Je potřeba napálit tu muziku do těch chilližroutů!!!,“ dodal Xavier Baumaxa.

xavier baumaxa

Chillibraní je jediným hotfood festivalem v České Republice a na Slovensku a současně i největším v Evropě. Několik tisíc návštěvníků láká do Brna nejen jedinečná atmosféra Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého – Chilližrout, ale současně i široká nabídka hotfood kuchyně, několik výrobců omáček, prodejců koření, pěstitelského vybavení a dalšího, co do chilli světa patří.

Koncert Xaviera Baumaxy

Datum: 3. 9. 2016, 20:30
Místo: Festival Chillibraní, Koupaliště Riviéra Brno
Vstupné: 120,- Kč v předprodeji, 150,- Kč na místě

Více informací na www.chillibrani.cz a na události na Facebooku: https://www.facebook.com/events/172419566459462/

Zdroj foto: Xavier BaumaxaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Sáhněte po severské krimi ze severu Čech a nebudete litovat

sestra smrt 200V nakladatelství Host vyšla kniha Sestra smrt Daniela Petra s lákavým a líbivým podtitulem „severská krimi ze severu Čech“, který se ukázal jako pravdivý.

 

...

Divadlo

Divadlo F. X. ŠALDY zahájilo prodej vstupenek

divadlo 1Divadlo F. X. ŠALDY zahájilo prodej vstupenek. Už nyní si proto můžete vybrat z následujícího programu na měsíc září:

 

 

...

Film

Mamma Mia Here we go again! v kinách

mmV Eurovei sa 17. júla uskutočnila po desiatich rokoch premiéra pokračovania muzikálu Mamma Mia! A nemohlo to byť ani teraz inak a veľkolepá letná filmová párty sa dotýka sŕdc návštevníkov.

...