Koncert Xaviera Baumaxy odlehčí žhavou atmosféru na festivalu Chillibraní

Koncert Xaviera Baumaxy odlehčí žhavou atmosféru na festivalu Chillibraní

Email Tisk

xavier baumaxa200Letošní celodenní program festivalu Chillibraní nabídne koncert Xaviera Baumaxy a také klasické a oblíbené Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého - Chilližrout 2016, kuchařské show světoznámých kuchařů, program pro děti, a mnoho dalšího. Pátý ročník Chillibraní se bude konat první zářijovou sobotu 3. září 2016 na brněnském koupališti Riviéra.

 

Koncert Xaviera Baumaxy začne v 20 hodin, po konci Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého - Chilližrout 2016. Tento svérázný písničkář zde odehraje hodinový koncert, který bude jistě plný jak jeho největších hitů, tak novinek z jeho poslední desky s názvem Pijano.

„Brno je jednou z mých nejoblíbenějších štací. Mám zde pár blízkých přátel i skorobratra. Bohužel, přijedu až navečer, ale o to víc to napálím! Je potřeba napálit tu muziku do těch chilližroutů!!!,“ dodal Xavier Baumaxa.

xavier baumaxa

Chillibraní je jediným hotfood festivalem v České Republice a na Slovensku a současně i největším v Evropě. Několik tisíc návštěvníků láká do Brna nejen jedinečná atmosféra Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého – Chilližrout, ale současně i široká nabídka hotfood kuchyně, několik výrobců omáček, prodejců koření, pěstitelského vybavení a dalšího, co do chilli světa patří.

Koncert Xaviera Baumaxy

Datum: 3. 9. 2016, 20:30
Místo: Festival Chillibraní, Koupaliště Riviéra Brno
Vstupné: 120,- Kč v předprodeji, 150,- Kč na místě

Více informací na www.chillibrani.cz a na události na Facebooku: https://www.facebook.com/events/172419566459462/

Zdroj foto: Xavier BaumaxaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

Šárka Eliášová: Tak se prozpívávám a protancovávám...

sarka 200Pokud hodláte vyrazit do Londýna, je dost možné, že v parku nebo v klubu narazíte na skupinu The Shinings.

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (33)


Literatura

WhistleBloweři v knize Jana van Helsinga: Dejte si k tomu něco ostřejšího

blower perexO obou autorech lze říci, že skutečně umí proniknout do světa za oponou, konspirací, ověřování neskutečného a posvítit pořádně pod oponu lží a iluzí světovlád. Těžké téma? To rozhodně, takže čtenář jistě ocení, že kniha je koncipována formou ro...

Divadlo

Dům kultury Vsetín nabídne divadelní dvojkombinaci kabaretní show roku Ovčáček čtveráček i realistickou komedii Upokojenkyně

upokojenkyně200V úterý 7. února si ve Vsetíně přijdou na své příznivci divadla, komedie a kabaretní show, za kterými stojí Petr Michálek, divadelní režisér a ředitel Městského divadla Zlín.

...

Film

Pohroma na oběžné dráze

200filmFilmů zasazených do vesmírného prostoru vznikla dlouhá řada, avšak Gravitace (2013) patří mezi ty, řekněme, pojednané s téměř dokumentaristickou věrohodností. Vyznačuje se bezmála reportážní věcností. Dokonce ji můžeme považovat za takřka "domáckou", prot...