Koncert Xaviera Baumaxy odlehčí žhavou atmosféru na festivalu Chillibraní

Koncert Xaviera Baumaxy odlehčí žhavou atmosféru na festivalu Chillibraní

Email Tisk

xavier baumaxa200Letošní celodenní program festivalu Chillibraní nabídne koncert Xaviera Baumaxy a také klasické a oblíbené Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého - Chilližrout 2016, kuchařské show světoznámých kuchařů, program pro děti, a mnoho dalšího. Pátý ročník Chillibraní se bude konat první zářijovou sobotu 3. září 2016 na brněnském koupališti Riviéra.

 

Koncert Xaviera Baumaxy začne v 20 hodin, po konci Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého - Chilližrout 2016. Tento svérázný písničkář zde odehraje hodinový koncert, který bude jistě plný jak jeho největších hitů, tak novinek z jeho poslední desky s názvem Pijano.

„Brno je jednou z mých nejoblíbenějších štací. Mám zde pár blízkých přátel i skorobratra. Bohužel, přijedu až navečer, ale o to víc to napálím! Je potřeba napálit tu muziku do těch chilližroutů!!!,“ dodal Xavier Baumaxa.

xavier baumaxa

Chillibraní je jediným hotfood festivalem v České Republice a na Slovensku a současně i největším v Evropě. Několik tisíc návštěvníků láká do Brna nejen jedinečná atmosféra Mistrovství ČR a SR v pojídání pálivého – Chilližrout, ale současně i široká nabídka hotfood kuchyně, několik výrobců omáček, prodejců koření, pěstitelského vybavení a dalšího, co do chilli světa patří.

Koncert Xaviera Baumaxy

Datum: 3. 9. 2016, 20:30
Místo: Festival Chillibraní, Koupaliště Riviéra Brno
Vstupné: 120,- Kč v předprodeji, 150,- Kč na místě

Více informací na www.chillibrani.cz a na události na Facebooku: https://www.facebook.com/events/172419566459462/

Zdroj foto: Xavier BaumaxaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

Jiří Zbořil: Pokud člověk může pomoci, pomáhat má!

Zboril 200Těší se na své vánoční pořady, věnuje se charitě, učí, připravuje pohybovou dílničku pro děti, chystá projekt s herci Evou Hruškovou a Janem Přeučilem, bude natáčet první díly nového televizního pořadu, podporuje aktivity cviči...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

V pražských Nuslích byla otevřena Ransdorfova knihovna


ransdorf knihovna 200Nedávno zahájily svou činnost Vzdělávací centrum a knihovna loni zesnulého politika KSČM Miloslava Ransdorfa. Veřejnosti bude postupně ke studiu zpřístupněno na 50 000 svazků, které za svůj život shromáždil.

Divadlo

Pět her a jeden koncert. To je srpnová nabídka Letních shakespearovských slavností.

Shakesperaovske slavnosti perexDivadelní festival Letní shakespearovské slavnosti vstupuje do své druhé poloviny. Během měsíce srpna je na programu obou pražských scén připraveno ještě pět her z pera Wil...

Film

Ondřej Trojan dotočil historické drama TOMAN s Jiřím Macháčkem v hlavní roli

trojan perex 2Po 38 natáčecích dnech rozložených od loňského až po letošní podzim skončilo natáčení historického thrilleru TOMAN, v pořadí čtvrtého filmu režiséra Ondřeje Trojana.

 

...