Září začalo v Malostranské besedě koncertem Top Dream Company ve funky stylu
Banner

Září začalo v Malostranské besedě koncertem Top Dream Company ve funky stylu

Email Tisk

beseda 200Září v pražské Malostranské besedě odpálila FUNKY BESEDA s kapelou Top Dream Company. Hudební program pak v následujících týdnech doplní koncertní recitál Michala Horáčka Na cestě, folkové vystoupení Žalman & spol, koncert akustického tria Prokop – Andršt – Hrubý i večer ve znamení Miroslava Vitouše a Jiřího Stivína 2 s názvem LEGENDY V BESEDĚ.


Top Dream Companyje desetičlenná kapela z Prahy, která ve své tvorbě kombinuje funk, soul, disco & groove a nebojí se ani žánrů jako latinskoamerická hudba či reggae. Pro pravidelné hosty hudební klubu či letní scény Malostranské besedy na Střeleckém ostrově není neznámou. Na břehu Vltavy koncertovala na konci června, kdy svým vystoupením symbolicky vítala prázdniny. Stejně symbolicky se s nimi v Malostranské besedě programem Funky Beseda včera rozloučila.

beseda1

„Koncert Top Dream Company máme úspěšně za sebou a řadu neméně zdařilých před sebou. V září se návštěvníci mohou těšit na řadu zajímavých interpretů. Už v úterý (6. 9.) se do Malostranské besedy opět vrátí Martin Němec s Lili Marlen. Dalším taháků zářijového programu je například Michal Horáček, který se u nás 16. září zastaví se svým koncertním recitálem Na cestě, mapujícím jeho pestrou uměleckou tvorbu. Hudební fajnšmekři se pak mohou těšit na společné vystoupení basistky Miroslava Vitouše a flétnisty Jiřího Stivína, které se uskuteční v sobotu 24. dubna. Dále pak kupříkladu 26. září zahraje folková legenda Žalman & spol. O tři dny později je na programu komorně laděné vystoupení tria Michal Prokop, Jan Hrubý a Luboš Andršt. Celý měsíc pak uzavře mladá kapela Špuntkvaně. Vstupenky na všechny koncerty můžete již nyní koupit v předprodeji v síti Ticketstream,“ prozrazuje za Malostranskou besedu Tomáš Kopečný.

beseda2Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Hledáme do týmu...

PřihlášeníAnketaLiteratura

Ekonomický striptýz vám zjeví nahou pravdu

naha-pravda 200Už jste se seznámili s tajuplnou bytostí jménem Ekonomika? Máte-li zájem, zveme vás na velkolepé představení, které pro nás připravili Markéta Šichtařová a Vladimír Pikora ve své knize...

Divadlo

Divadlo na Šantovce -září 2014

prog 200Nový program Divadla na Šantovce přinese pro každého něco!

...

Film

Diagnózy času nabídnou projížďku dějinami českého filmu

diagnoza casu obalka 200Dějiny národních kinematografií mají zpracovány snad v celé Evropě, jen v České republice na ně čekáme marně. Přitom Československý filmový ústav (předchůdce dnešního Národního filmového archivu) práce na nich započal př...