Vanessa Mae na Slovensku
Banner

Vanessa Mae na Slovensku

Email Tisk
DSC 0039 (2)Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sa 11. mája uskutočnil po desiatich rokoch koncert virtuóznej huslistky Vanessy Mae. Odohrala ho v sprievode hudobníkov z orchestra, kapely a ôsmich vokalistov. Počas celého vystúpenia ich sprevádzala laserova show s veľkým srdcom.
 
 
 


Vanessa síce patrí medzi najlepšie virtuózne sólistky, ktoré majú vysokú populatitu, o čom svedčil aj plný štadión, lenže  tento krát Vanessa nesplnila všetkým ich očakávania, pretože im svojimi skladbami a úžasným hraním, nedokázala rozprúdiť krv a ani svojím umením ich zdvihnúť zo stoličiek. Vanessa hrala profesionálne, ale akoby bez emócií. Ako by to bola len skúška, ktorú odohrala pre seba ako najlepšie vie, ale nie srdečné podanie pre ľudí, svojich fanúšikov, ktorí ju chceli vidieť na vlastné oči. Koncert splnil podmienky, ale bol v jej podaní umelý a chladný. Chýbala na ňom priateľská atmosféra sršajúca nadšením a energiou.
Okrem toho koncert mal viacero organizačných nedostatkov, a aj to sa podpísalo na celkovom vnímaní návštevníkov.  Začal neskoro a viacerí fanúšikovia pociťovali nekvalitný a nie všade dobre vyvážený zvuk a iným dokonca vadilo aj to, že neoznámili prestávku.

Aj napriek toľkým negatívam, ktoré sa niesli počas celého jej vystúpenia Vanessa Mae oslnila  pozitívne naladila publikum svojou poslednou skladbou Vivaldiho Búrkou, a tak sa stala nezabudnuteľnou toho večera.
 
DSC 0037 (2)


Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

LUKÁŠ LOUŽECKÝ


šéfredaktor

    32 let, ve znamení Štír. Je z Prahy a zaměstnán prozatím v Datartu na Službách zákazníkům. V rámci své amatérské žurnalistické kariéry má za sebou psaní a fotografování pro několik webů – zejména hudebních a literárních. Namátkou zmíníme ireport.cz, vaseliteratura.cz nebo cbdb.cz. Na šéfredaktorskou pozici nastoupil počátkem roku 2018 a doufá, že tento web povede k ještě větším úspěchům, než má prozatím za sebou.

    Pro Kulturu 21 píše již několik let. “Na práci pro Kulturu 21 mě baví především to, že je tento web tak všestranný. Můžu psát o knížkách, výstavách i třeba hudbě. Navíc je v něm přátelské prostředí."

    Ve volném čase se vedle psaní a fotografování věnuje zejména své rodině – manželce a téměř tříletému synovi. Je téměř abstinent, ale občas si dá skleničku vína. Odnaučený kuřák se závislostí na brambůrkách.

    Životní motto:

    Užívej života než ti uteče.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 32

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Dobrodružná výprava po stopách matriarchálních společností

kde zeny vladnou200Cestovat je v dnešní době velmi jednoduché. Ráno se probudíte doma a odpoledne už se můžete procházet kolem Seiny, projíždět se na kole kolem kanálů v Amsterdamu nebo si prohlížet laponské rukodělné výrobky na Kauppatori v Helsinkác...

Divadlo

ADAM A EVA = MUZIKÁLOVÁ KOMEDIE O VZNIKU SVĚTA, LIDÍ A LÁSKY

adamameva perexDivadlo Broadway Praha připravuje muzikálovou komedii ADAM A EVA, na jejímž vzniku se podílí řada zkušených tvůrců, kteří jsou zárukou vtipného, zábavného a profesionálně odvedeného představení. Slavnostn...

Film

JAK FUNGOVALA TOVÁRNA BARRANDOV

Tovarna Barrandov perexZáhy po nastolení komunistického režimu se vynořily představy, že ani filmové studio Barrandov se nijak neodlišuje od běžných továren, vždyť i v něm se přece vyrábí zboží. Vzápětí převážila víra, že je zbytečné natáčet...