Vanessa Mae na Slovensku

Vanessa Mae na Slovensku

Email Tisk
DSC 0039 (2)Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sa 11. mája uskutočnil po desiatich rokoch koncert virtuóznej huslistky Vanessy Mae. Odohrala ho v sprievode hudobníkov z orchestra, kapely a ôsmich vokalistov. Počas celého vystúpenia ich sprevádzala laserova show s veľkým srdcom.
 
 
 


Vanessa síce patrí medzi najlepšie virtuózne sólistky, ktoré majú vysokú populatitu, o čom svedčil aj plný štadión, lenže  tento krát Vanessa nesplnila všetkým ich očakávania, pretože im svojimi skladbami a úžasným hraním, nedokázala rozprúdiť krv a ani svojím umením ich zdvihnúť zo stoličiek. Vanessa hrala profesionálne, ale akoby bez emócií. Ako by to bola len skúška, ktorú odohrala pre seba ako najlepšie vie, ale nie srdečné podanie pre ľudí, svojich fanúšikov, ktorí ju chceli vidieť na vlastné oči. Koncert splnil podmienky, ale bol v jej podaní umelý a chladný. Chýbala na ňom priateľská atmosféra sršajúca nadšením a energiou.
Okrem toho koncert mal viacero organizačných nedostatkov, a aj to sa podpísalo na celkovom vnímaní návštevníkov.  Začal neskoro a viacerí fanúšikovia pociťovali nekvalitný a nie všade dobre vyvážený zvuk a iným dokonca vadilo aj to, že neoznámili prestávku.

Aj napriek toľkým negatívam, ktoré sa niesli počas celého jej vystúpenia Vanessa Mae oslnila  pozitívne naladila publikum svojou poslednou skladbou Vivaldiho Búrkou, a tak sa stala nezabudnuteľnou toho večera.
 
DSC 0037 (2)


Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 40

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Femme fatale C. G. Junga: Sabina Spielreinová
ImageS krásnou, charismatickou a nadprůměrně inteligentní ruskou Židovkou s masochistickými sklony Sabinou Spielreinovou (1885 – 1942) se život nikdy příliš nemazlil. Její nelehký osud popisuje beletristicky, velmi živě...

Divadlo

Pejsek a kočička bavili děti první festivalové odpoledne

altDivadelní přehlídka Setkání 2012 Stretnutie není jen o věhlasných divadelních souborech a profláklých tvářích prken, která znamenají svět. Není ani o výhradně dospělém divákovi. Děti jsou ve zlínském divadle vítány, a tak hned první od...

Film

Zlín Film festival, sekce Dny dánské kinematografie: Otevřená srdce

otevrena srdce200Zlínský filmový festival je primárně orientován na filmy pro dětského a dospívajícího diváka, zkrátka však nepřicházejí ani diváci, kteří již dětským a teenagerovským střevíčkům odrostli. Krom soutěžních sekcí hraných...