Reklama

Vanessa Mae na Slovensku

Email Tisk
DSC 0039 (2)Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sa 11. mája uskutočnil po desiatich rokoch koncert virtuóznej huslistky Vanessy Mae. Odohrala ho v sprievode hudobníkov z orchestra, kapely a ôsmich vokalistov. Počas celého vystúpenia ich sprevádzala laserova show s veľkým srdcom.
 
 
 


Vanessa síce patrí medzi najlepšie virtuózne sólistky, ktoré majú vysokú populatitu, o čom svedčil aj plný štadión, lenže  tento krát Vanessa nesplnila všetkým ich očakávania, pretože im svojimi skladbami a úžasným hraním, nedokázala rozprúdiť krv a ani svojím umením ich zdvihnúť zo stoličiek. Vanessa hrala profesionálne, ale akoby bez emócií. Ako by to bola len skúška, ktorú odohrala pre seba ako najlepšie vie, ale nie srdečné podanie pre ľudí, svojich fanúšikov, ktorí ju chceli vidieť na vlastné oči. Koncert splnil podmienky, ale bol v jej podaní umelý a chladný. Chýbala na ňom priateľská atmosféra sršajúca nadšením a energiou.
Okrem toho koncert mal viacero organizačných nedostatkov, a aj to sa podpísalo na celkovom vnímaní návštevníkov.  Začal neskoro a viacerí fanúšikovia pociťovali nekvalitný a nie všade dobre vyvážený zvuk a iným dokonca vadilo aj to, že neoznámili prestávku.

Aj napriek toľkým negatívam, ktoré sa niesli počas celého jej vystúpenia Vanessa Mae oslnila  pozitívne naladila publikum svojou poslednou skladbou Vivaldiho Búrkou, a tak sa stala nezabudnuteľnou toho večera.
 
DSC 0037 (2)


Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

IRENA AMBROŽOVÁ


redaktorka ve věku kolem třiceti let :-)

    Pochází z Prahy, kde strávila celý svůj život, kromě půlročního studia v Litvě a několika měsíčního toulání se Asií.

    Vystudovala Provoz a řízení letecké dopravy na ČVUT a Enviromental Engineering na ČZU. Pracuje jako dispečer v letecké dopravě.

    Pro K21 píše od léta 2014, před tím pracovala jako redaktorka a korektorka pro Studentpoint.cz, též přispívala do Informuji.cz, Info-Koktejl, CityBee a dalších. Na K21 má ráda příjemnou atmosféru podobně naladěných lidí  a možnost se dostat k zajímavým knižním a filmovým titulům.

    Mezi koníčky Ireny patří: literatura, letectví, cestování, tvůrčí psaní (je spoluautorkou dvou almanachů Odemykání), sport (zejména běh – členka běžeckého oddílu SK Svěrák, aktivně se účastní běžeckých závodů všech délek  a profilů, od krátkých krosů až po silniční maratony), běhá i Spartan race, ráda trávím čas v horách a nepohrdne dobrým pivem a vínem.

    A Ireny motto? „Daleká ať cesta má! Marné volání“

Banner

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 26

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Tisíc podzimů Jacoba de Zoeta ukazuje střet kultur

tisic podzimu200Na spisovatele Davida Mitchella upozornila experimentující filmová hříčka tří režisérů Atlas mraků, až mžikavě se komíhající rozličnými časovými rovinami i prostory, zalidněná rozličnými postavami ztěles...

Divadlo

Komediomat: “Vždycky se snažíme o určitou míru kultivovanosti a inteligentní humor.”
ImageMáte rádi Whose Line Is It Anyway? Nebo českou či slovenskou Partičku? Pak si jistě rádi přečtete rozhovor s improvizační partou Komediomat, která brázdí česká divadla a přináší do nich smích, ú...

Film

Velice účelná procházka Alexandra Hackenschmieda

Hackenschmied 200Alexander Hackenschmied nepatří k našim nejznámějším dokumentaristům - a není se čemu divit. Vždyť tu působil jen v době před druhou světovou válkou a poté se (s mírně pozměněným příjmením - jako Hammid) prosazoval ve Spojených státech. Jeho samost...