Festival na podporu lidí s dýchacími obtížemi
Banner

Festival na podporu lidí s dýchacími obtížemi

Email Tisk

altNa podporu nemocných cystickou fibrózou (nemocní trpí trvalými dýchacími obtížemi a infekcemi dýchacích cest) se koná letošní osmý ročník festivalu Rockový Slunovrat.

 

 

Uskuteční se v pátek 22. a v sobotu 23. června v Lesním divadle v Řevnicích. Jelikož se jedná o dvoudenní festival, účastníci budou moci být ubytování ve stanovém městečku na nedaleké louce. Je tedy nutné vzít si sebou stany.

„U stanového městečka bude také DJ’s Jägerme¬ister, tam se můžete bavit i po skončení hlavního programu. Skutečně je se na co těšit,“ láká na festival Ema Klementová, která bude festival moderovat.

alt

V pátek bude areál otevřen již od 14 hodin, první kapela začne hrát v 15.45 hodin. Zahrají například kapely Wohnout, Zoči Voči, Charlie Straight nebo Sek jsi Bombónky.

Podrobnější informace o festivalu lze získat na webových stránkách http://www.rockovrat.cz.

Zdroj foto: rockovrat.cz

Autor fota: archiv Rockového Slunovratu

 


 

Rozhovor

Martin Lihač: K21 je pro mě nástrojem, kterým bych rád zúročil své zkušenosti a využil je pro dobrou věc

Lihac perexV redakci internetového magazínu Kultura21, který si klade za cíl přinášet co největší objem kvalitních informací z kulturní sféry, se za dobu jeho trvání vystřídalo již mnoho redaktorů. Ti skalní zůstávají věrni kme...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Doreen Virtue: Andělské vedení

andelskevedeni perexHm, tak co říci o této knize jednou větou? Bůh a náš mimosmyslový svět nás neustále vede a autorka se nás naučí nebát se božského vedení. Věru, zajímavá kniha, která se svým způsobem dá číst i jako beletrie.

Divadlo

Kniha džunglí ožívá na prknech Divadla Kalich

200divSlavný příběh Rudyarda Kiplinga o lidském mláděti Mauglím, kterého vychovala džungle, se stal dobrým tahem a námětem pro muzikálovou verzi, kterou do hudební podoby přepracovali Ondřej Soukup a Gabriela Osvaldová.

...

Film

Twilight sága: Rozbřesk – 2. část: Dívejme se do očí zpříma

twilight saga rozbreskVe čtvrtek 15. listopadu 2012 byl uveden do 11 českých multikin nový americký film Twilight sága: Rozbřesk (2. část). V této (druhé) závěrečné části světoznámé upírské ságy (prý) už naposl...