Festival na podporu lidí s dýchacími obtížemi
Banner

Festival na podporu lidí s dýchacími obtížemi

altNa podporu nemocných cystickou fibrózou (nemocní trpí trvalými dýchacími obtížemi a infekcemi dýchacích cest) se koná letošní osmý ročník festivalu Rockový Slunovrat.

 

 

Uskuteční se v pátek 22. a v sobotu 23. června v Lesním divadle v Řevnicích. Jelikož se jedná o dvoudenní festival, účastníci budou moci být ubytování ve stanovém městečku na nedaleké louce. Je tedy nutné vzít si sebou stany.

„U stanového městečka bude také DJ’s Jägerme¬ister, tam se můžete bavit i po skončení hlavního programu. Skutečně je se na co těšit,“ láká na festival Ema Klementová, která bude festival moderovat.

alt

V pátek bude areál otevřen již od 14 hodin, první kapela začne hrát v 15.45 hodin. Zahrají například kapely Wohnout, Zoči Voči, Charlie Straight nebo Sek jsi Bombónky.

Podrobnější informace o festivalu lze získat na webových stránkách http://www.rockovrat.cz.

Zdroj foto: rockovrat.cz

Autor fota: archiv Rockového Slunovratu

 


 

Rozhovor

Práce s dětmi musí procházet skrz duši!

200rozPři fotografování dětí je nejdůležitější navodit tu správnou a uvolněnou atmosféru. Díky tomu, že je sám tatínkem, je vůči dětské duši nesmírně vnímavý a citlivý. Ví, jak moc je pro dítě důležité, aby se cítilo dobře v cizím prostředí, jakým takový foto...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Sandra Brownová představuje Zuřivost

zurivost 200V listopadu vyšla pod hlavičkou nakladatelství Ikar nová kniha Zuřivost známé americké autorky Sandry Brown. Jak je u této autorky zvykem, i zde se dočkáme příjemného mixu napětí, akce a samozřejmě romantiky.

...

Divadlo

SMLOUVA - premiéra v Divadle v Rytířské

etz 200Divadlo v Rytířské uvede v pátek 24. října 2014 premiéru tragikomedie SMLOUVA  světově uznávaného polského dramatika Slawomira Mrožka v hlavních rolích s Miroslavem Etzlerem a Ka...

Film

A JE TO TADY!!!! - Rychle a zběsile 8

RZ perexUž je to skoro šestnáct let, co vyšel první díl nejznámější a nejsledovanější filmové série Rychle a zběsile. A dnes je tady osmička - jeden z filmů, které nejrychleji vydělaly miliardu dolarů a šestý nejúspěšnější a nejpopulárnější film na pokračování ...