KEKS a TURBO - dvojkoncert rockových legend pro Faunu
Banner

KEKS a TURBO - dvojkoncert rockových legend pro Faunu

turboPředposlední pátek v srpnu, 24. srpna, se v letním kině v Příbrami uskuteční druhý společný koncert rockových kapel KEKS a TURBO. Po vyprodaném koncertu v Táboře se jistě místní příznivci mají na co těšit.

 

 

Večer plný energie a největších hitů obou kapel začne ve 20.00 hodin a skončí o půl noci. Vstupenky jsou už teď k dostání v předprodeji v síti Ticketportal. V případě špatného počasí je připravená mokrá varianta a  koncert se  uskuteční v Kulturním domě Příbram. Koncert tedy proběhne za každého počasí. Pokud jste se už se už nyní rozhodli, že se přijdete podívat,  doporučujeme, vzhledem k zájmu v Táboře, zajistit si vstupenky v předprodeji. Kapacita KD Příbram je omezená.

keks

Tento koncert se koná na podporu organizace „Ochrana Fauny ČR“. Finanční výtěžek po odečtení nákladů bude poukázán v její prospěch.

turbo skupina

Zdroj foto: Turbo a KeksSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Květinový rok

kvetinovy rok 200

V březnu vydalo nakladatelství Fragment Květinový rok – knihu, která přináší potěchu pro oko i pro duši. Nechte se hýčkat vybranými dvanácti květinami, jež nás provedou jednotlivými měsíci a nabídnou směsici informací, tipů ...

Divadlo

Havlovo POKOUŠENÍ v činohře Jihočeského divadla

divadlo HAVEL perexPrestižní a divácky oblíbený festival Divadelní svět Brno letos v termínu 23. – 28. května 2019 vstoupil do svého jubilejního desátého ročníku. Organizátoři lákali na více než padesát představení z celého světa i na atraktivní té...

Film

Zapomenutá žánrovka Ozvěny mrtvých se připomíná na DVD

ozveny 200Konec devadesátých let minulého století byl ve filmovém světě bohatý na různé žánrovky, které v poslední dekádě opravdu hrály takřka prim, a byl po nich velký divácký hlad.

...