KAREL GOTT vydává album DOTEK LÁSKY
Banner

KAREL GOTT vydává album DOTEK LÁSKY

Email Tisk

karel gott dotek laskyDne 21. září 2012 vydává Supraphon nové album Karla Gotta Dotek lásky, které přináší české verze jeho oblíbených písní světových evergreenů. 17 hitů popové klasiky zahrnuje od amerických popových,  rockenrolových, soulových či countryových předloh, která si zpěvák toužil vždy zazpívat.

 


„Našel jsem si je v repertoáru mých oblíbenců Neila Diamonda, Elvise Presleyho, Willieho Nelsona, Michaela Jacksona, R. Kellyho, Lionela Richieho, Diany Ross, Charlese Aznavoura, Kennyho Rogerse, Dana Hilla, Air Supply, Everly Brothers ….“ říká Karel Gott. Tyto předlohy slavných zpěváků a kapel dostaly ve studiu ORM jednotící hudební a zvukovou produkci, texty jsou z odkazu Zdeňka Borovce nebo Pavla Vrby, přispěli také Miloš Skalka, Eduard Krečmar, Karel Šíp, Vladimír Poštůlka a další.

Překvapením pro mnohé fanoušky bude jistě zařazení písně „Vincent“ z repertoáru Pavla Bobka, ke které Karel Gott říká: „Dobře víte, že celý život vlastně zpívám proto, abych si vydělal na můj ne zrovna levný koníček, kterým je malování. A tak jsem se i já zatoužil vyzpívat ze svého obdivu k Vincentovi van Goghovi. Pavla Bobka jsem se pochopitelně zeptal, zda nebude mít nic proti tomu, když tuhle píseň na nové album Dotek lásky nazpívám. Neodmítl mne“.

karel gott dotek lasky

Album „Karel Gott Dotek lásky“ obsahuje také dva duety – první s Monikou Absolonovou „Můj ideál“ (Endless Love) a Gabrielou Gunčíkovou „Nic nás nezastaví“ (Nothing´s Gonna Stop Us Now), které zazní naživo v rámci podzimního turné v 16 městech Čech, Moravy a na Slovensku.

Album Karel Gott Dotek lásky vychází 21. září v exkluzivním vybavení s fotografiemi velmi ceněné fotografkyNguyen Phuong Thao.

Zdroj foto: SupraphonSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (3)


Literatura

Výprava do země za životem

playground 200„Keplerovky“ jsou synonymem skvěle napsané knihy plné napětí a zvratů a především rozervaného hrdiny Joony Linny. Jenže teď autor přichází se zbrusu novou hrdinkou i netradičním prostředím. Jak se bude nový styl líbit zarytým fanouškům Larse ...

Divadlo

S abonentkami na meziříčská předplatné máte své místo vždy jisté

09 - Predplatne Divadla + SedmikraskaLéto uplynulo jako voda a v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí začíná nová kulturní sezóna. A příznivci divadla, komorní hudby i ti nejmenší mají možnost si poří...

Film

Až když přijde smrt, pochopíte, co je život

film-plakat-2013Nenechte si ujíst chystanou filmovou novinku Hráči se smrtí. Již brzy v našich kinech.

 

 

 

...