DEBBI vypouští další singl BY MY SIDE a natáčí videoklip
Banner

DEBBI vypouští další singl BY MY SIDE a natáčí videoklip

Email Tisk

debbi by my sidePo singlu „Touch The Sun“, který se stal nejhranější domácí skladbou loňského roku v českém éteru a získal ocenění Anděl v prestižní kategorii Skladba roku, Debbi začátkem letošního roku vokálně vypomohla rapperovi Lipovi v jeho songu „Ležím v tvé blízkosti“. Ten se stal okamžitě velkým internetovým, a následně i rádiovým hitem, čímž se Debbi a její nezaměnitelný „nemocný“ hlas již nastálo zabydlel v nejvyšších rotacích českých i moravských rádií.

„By My Side“ je název prvního singlu z připravovaného nového alba devatenáctileté zpěvačky, které v současné době dokončuje ve studiu RePrague opět pod vedením producenta Martina Ledviny a celého vítězného teamu z debutového alba. Pilotní singl se tentokrát nese v tanečnějším soundu, než tomu bylo v minulosti, ale přesto svým způsobem navazuje na zatím největší zpěvaččin hit. Důkazem toho je, že i tentokrát značka Metaxa využila silného hudebního a vokálního motivu pro svoji nadcházející podzimní masivní TV kampaň. K singlu „By My Side“ se právě v těchto dnech natáčí videoklip.

debbi by my side

DEBBI – By My Side
autoři: Graus/Kachút/Zubák/T. Puskailer
ISRC: CZW851200002
Management: Martin Červinka & kolektiv
Vydavatelství: SinglTon


Více info na:
www.debbi.cz
www.facebook.com/debbiofficial
https://twitter.com/DebbiOfficial

debbi by my side


Zdroj foto: Sony MusicSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (4)

Z archivu...


Literatura

Přirozená cesta ke zdraví: Léčivé obklady a zábaly

lecive obklady 200Máte dost chemie a potřebujete zmírnit bolesti nejrůznějšího původu? Mladá fronta vydala knihu ideální pro vaše potřeby - Léčivé obklady a zábaly nejen z bylinek a tvarohu. Přírodní medicína zabírá často mnohem lépe, než kupa prášků ...

Divadlo

Buranteatr v Brně uvádí „Šlabikář“

buran200Ne to není překlep. Je to česko-slovenský projekt a proto je zde propojen slabikář se šlabikárom. Podobně filištínsky vyřešil kdysi Julo Satinský (S tebou mne baví svět) otázku, cítí-li se  Čechoslovákem nebo Slovákem, odpověděl, že on je: Človák.

...

Film

Hvězdný tým Avengers udělá radost (nejen) filmovým fanouškům

altPatříte-li k filmovým, případně komiksovým fanouškům, určitě víte, že Avengers jsou jedním z nejočekávanějších titulů, které se na nás v letošním roce chystají. A očekávaní nejsou malá. Spíše televizní režisér Joss Whedon tedy pře...