Čejka band v novém klipu Odměna za válku
Banner

Čejka band v novém klipu Odměna za válku

cejka bandPrázdninové sliby o novém klipu k singlu Odměna za válku se vyplňují a nyní si ho už všichni mohou vychutnat na webu www.cejkaband.cz, Facebookovém profilu nebo Youtube kanálu.

 

 

Na letních festivalech publikem žádaná písnička v rytmu ska si už od nahrání žádala také svůj klip. „Přinatáčení jsme zvolili pro Čejka band zcela novou svěží vizáž kapely, která podtrhuje veselý rytmuspísničky. Na celkovém stylu se významně podepsali naši partneři z obchodu Lucky Hazzard aobchodního domu Horák,“ přibližuje filmování klipu kapelník Petr Čejka. Nový klip je stejně jako písnička Odměna za válku volně ke stažení a zhlédnutí na internetových profilech kapely. „Navíc se mohou naši fanoušci na Facebooku těšit na další fotky a videa z koncertů a také na soutěže, ankety a podobné Facebookové vychytávky,“ doplňuje Petr Čejka.

V průběhu podzimních měsíců bude Čejka band vystupovat na akcích po celé republice, zejména však mohou diváci jeho vystoupení navštívit v okolí Benešova. Na koncertech mimo jiné oslaví kulaté desáté narozeniny nejznámější hit kapely Čejka band – Jednou je málo (Večerníček pro dospělé).

cejka band

cejka band

Zdroj foto: cejkaband.cz


 


Literatura

Paynův Zázrak v plechovce

Zazrak v plechovce200Téměř sedmdesátiletý Američan C. D. Payne rozhodně nelení a pokračuje v chrlení poutavých knih. Tu poslední s názvem Zázrak v plechovce českým čtenářům klasicky přináší nakladatelství JOTA.

 ...

Divadlo

Slavná liška Bystrouška zazpívá v Divadle na Orlí

jamu 200Známé operní dílo Příhody lišky Bystroušky nastudovala Komorní opera Hudební fakulty brněnské JAMU. Jednu z nejmelodičtějších oper Leoše Janáčka uvedou studenti v premiéře v sobotu 22. listopadu v Divadle na Orlí. Představení začíná v 19 hodin a bud...

Film

Režisérka Eva Toulová chystá važné téma i komedii

EvaTalentovaná režisérka Eva Toulová má v současnosti rozpracované dva celovečerní filmy. Premiéry uvidí diváci nejspíš letos na podzim a v prvním čtvrtletí příštího roku. Při dokumentu o cestě do Santiaga de Compostela se jistě divák několikrát zamyslí. Při komedii...