KELLY CLARKSON chytne svůj dech
Banner

KELLY CLARKSON chytne svůj dech

Email Tisk

kelly clarkson catch my breathSvětová superstar Kelly Clarkson vydává 19. listopadu 2012 nové album “Greatest Hits – Chapter 1” , na kterém kromě kolekce jejích největších hitů najdeme i tři zbrusu nové písničky.


 

Jednou z nich je i pilotní singl k albu nazvaný “Catch My Breath,” který vychází právě dnes a u digitálních poskytovatelů bude k dispozici od 16. října 2012. Skladbu si zpěvačka, ve spolupráci s Jasonem Halbertem a Ericem Olsonem, napsala sama.

Na svých oficiálních stránkách se Kelly se svými fanoušky podělila o pocity z nového alba a singlu: “Už je to celá jedna dlouhá dekáda od doby, co jsem vyhrála soutěž American Idol. Někdy se mi ale zdá, že uběhlo mnohem víc času. Přesto, že jsem prožila neskutečné období, byl na mě jako na devatenáctiletou holku vyvíjen velký tlak. Rozjet a vést firmu jako manažerka a obchodnice a do toho být schopna skládat vlastní hudbu, to bylo velmi těžké, ale i inspirující. Chtěla bych tímto albem vše se svými věrnými fanoušky, přáteli i rodinou oslavit a poděkovat jim za to, že mě po celých 10 let podporovali a stáli na mé straně. Nová písnička “Catch My Breath,” kterou jsem složila spolu s jedním z mých nejbližších přátel, je právě pro ně. Skladba reprezentuje to, kým jsem byla, co jsem cítila a čemu všemu jsem čelila nejen jako zpěvačka, ale dnes i jako třicetiletá žena, která vnímá, že se musí nyní zastavit a “chytit dech.” Být hrdá na vše, co se za tu dobu podařilo, ale i na všechny lidi kolem, kteří mně pomohli stát se ženou, kterou jsem dnes. Skladba bude součástí mého prvního retrospektivního alba, které vyjde v listopadu. Díky Vám všem, kteří jste se podíleli na mém dosavadním životě i kariéře! Přichází další dekáda a s ní i nové zážitky a zábava. Doufám, že se vám nová písnička bude líbit!”

Od vstupu na hudební scénu před 10 lety vydala Kelly Clarkson 5 studiových alb (Thankful, Breakaway, My December, All I Ever Wanted, Stronger), prodala celosvětově přes 20 miliónů desek a měla deset TOP10 hitů v singlovém žebříčku Billboard Hot 100. Je držitelkou 2 cen Grammy, 4 American Music Awards, 3 MTV Video Music Awards, 2 Country Music Awards a 12 Billboard Music Awards. Zpěvaččiným posledním hudebním počinem je album “Stronger”, které debutovalo na 2. místě albového žebříčku Billboard TOP 200 i Digital Album Chart. A díky velkým hitům “Mr. Know It All” a “Stronger (What Doesn’t Kill You),” které se oba dlouho držely na prvních místech všech významných světových hitparád, získalo album platinové ocenění za prodeje.

kelly clarkson catch my breath

Kelly měla také příležitost být rádcem v soutěži Duets na TV kanálu ABC (u nás se soutěž vysílala pod názvem Duety… když hvězdy zpívají) a poradcem v soutěži The Voice na televizní stanici NBC (u nás pod názvem Hlas Česko Slovenska).

Kelly Clarkson byla nedávno nominována na CMA Award v kategorii Zpěvačka roku.

Zdroj foto: Sony Music


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Oslava dialógu v živote človeka

Ja a ty perexKniha zaoberajúca sa mystickým poňatím okolitého sveta jednotlivcaa sa sústreďuje na tri pojmy Ja – Ty – Ono. Čo jednotlivé slová znamenajú v kontexte k svetom ostatných ľudí a k Bohu, rozoberá Buber ako základnú tému celej knihy.

Divadlo

Třeskutý duel vlašáku a mungo klíčků v Divadle Kalich

zenazapultemperexKoloniály se smíšeným zbožím nejsou jen tak obyčejné obchody. Nejen za pultem, ale také před pultem mezi regály s různorodým artiklem se denně odehrávají podivuhodné lidské i potravinové příběhy. Proto není divu, ...

Film

Dokumenty Michelangela Antonioniho se uhnízdily v Karlových Varech

altLetos někteří filmaři buď v plné síle oslavili sté narozeniny (jako japonský režisér Kaneto Šindo) nebo se před sto lety narodili (Tadaši Imai,  Alexander Mackendrick, Gene Kelly, Georges Franju,  Michelangelo Antonioni). P...