SLET BUBENÍKŮ 2012

SLET BUBENÍKŮ 2012

Email Tisk

slet bubenikuJedenáctý ročník Sletu bubeníků finišuje s přípravami. Celá série startuje už dnes 22. října na Smržovce a během necelých dvou týdnu navštíví celkem dvanáct měst.

 

 

V týmu Sletu bubeníků se představí zkušení instrumentalisté: Pavel Fajt, Miloš Vacík, David Koller, Ephraim Goldin, Tomáš Reindl, Pavel Koudelka a Zdeněk Bína.

Slet bubeníků má za sebou 10 ročníků a letos nás za pár dní čeká 11. ročník. Na utajeném místě v Jizerských horách celý jeden týden vzývají vyvolení hudebníci bubenického Boha. To, co jim našeptá, uvaří, upečou, uškvaří a v kotli přetaví v ojedinělou – nikdy se neopakující - bubenickou show, nemající obdoby.

slet bubeniku

Termíny Sletu bubeníků 2012

22.10. Smržovka - Parkhotel
24.10. Trutnov - Uffo
25.10. Brno - Metro Music Bar
26.10. Šumperk - DK
27.10. Uherské Hradiště - Hvězda
28.10. Rožnov pod Radhoštěm - TKA
29.10. Jihlava - Diod
30.10. Bratislava - MMC
31.10. Louny - Vrchlického divadlo
1.11. Praha - Lucerna Music Bar
2.11. Nový Bor - Městské kino
3.11. Čáslav - Dusíkovo divadlo

slet bubeniku

Zdroj foto: rock-jazz.czSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Kronika rodu Hrušínských – životy šesti generací slavné herecké rodiny

Jednou z nejslavnějších českých hereckých dynastií, ne-li tou nejslavnější a nejznámější, je bezesporu rodina Hrušínských, jejíž členové se nesmazatelně zapsali do dějin českého divadla i kinematografie. Všichni obdivovatelé hereckého umění nezapomenutelného ...

Divadlo

19. DIVADELNÍ FLORA se hlásí o slovo

divadelni flora 200Od 8. do 17. 5. bude v Olomouci na jedenácti městských scénách – za účasti divadelníků ze sedmi evropských zemí – probíhat již 19. ročník mezinárodního festivalu Divadelní Flora.

...

Film

Filmový muzikál „Bídníci“ aneb kdy(ž) se lůzou staneme?!

bidnici 200Do nového roku 2013 vstupujeme do českých kin s novými muzikálovými „Bídníky“, kteří přicházejí z Velké Británie v režii Toma Hoopera (oscarového tvůrce filmu „Králova řeč“). Victor Hug...