Venefica připravuje exkluzivní unplugged koncerty i novinkový videoklip
Reklama
Banner
Banner

Venefica připravuje exkluzivní unplugged koncerty i novinkový videoklip

Email Tisk

veneficaRocková kapela Venefica, které letos na jaře vyšlo v pořadí druhé koncepční studiové album Drowning Soul Syndrome, s nímž slaví úspěchy i v zahraničí, ani na podzim nezahálí.

 

 

V půlce října pětice talentovaných muzikantů absolvovala první vystoupení ve Velké Británii, a to rovnou na největším tamním festivalu věnovaném tetování Tattoo Jam 2012.

venefica

Zařazení na seznam účinkujících si vysloužila i díky skvělým recenzím v britských hudebních měsíčnících Fireworks a Powerplay Rock and Metal Magazine. Na to, jak si Venefica prestižní akci v severoanglickém Doncasteru užila, se podívejte v krátkém dokumentu:

Kapela se také stala pro Českou republiku oficiální „tváří“ nové videohry Rocksmith. Na předvánoční období teď připravuje dvě exkluzivní vystoupení v neobvyklém pojetí s pestrým setlistem, do kterého zařadí i vypůjčené skladby.

venefica eva buresova

Oba exkluzivní unplugged koncerty se navíc odehrají v pro kapelu netradičním prostředí, tedy v jazzových klubech. První bude 8. 12. hostit olomoucký Jazz Tibet Club, druhý se uskuteční 12. 12. v pražském Jazztimu nedaleko Václavského náměstí. Příjemným zpestřením obou koncertů v rámci Venefica Unplugged Exclusive bude i atraktivní host.

 venefica eva buresova

Venefica pro mimořádnou spolupráci oslovila úspěšnou a velmi talentovanou zpěvačku Evu Burešovou. Finalistka soutěže Česko Slovensko má Talent působí např. v muzikálech Hamlet a Jesus Christ Superstar a věnuje se také různým jazzovým a r´n´b projektům.
Jak to Evě v obležení rockerů sluší, můžete posoudit v pozvánkách, které na sebe navazují:

Před odjezdem do Británie Venefica natočila videoklip k pilotnímu singlu Chains z aktuálního alba.
Premiéru bude mít začátkem příštího měsíce.
Na oficiální trailer k videoklipu se můžete podívat tady:Předprodej vstupenek na Venefica Unplugged Exclusive odstartuje 1. listopadu. Podrobnosti hledejte na oficiálním webu kapely.


oficiální stránky kapely:
www.venefica.cz
www.facebook.com/venefica.officialSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Karel IV. jako komiksový superhrdina

karel iv komiksovy superhrdina 200Zdeněk Ležák společně s dalšími svými kolegy Jonášem Ledeckým a Matyášem Namai zpracovali velmi vděčné téma – příběh mládí českého krále a císaře Svaté říše římské Karla IV. Dlouhodobým působením v re...

Divadlo

Drama O myších a lidech se zažere hluboko pod kůži

o mysich a lidech200V sobotu 20. dubna 2013 opanovala zlínské Městské divadlo atmosféra o trochu svátečnější než v jiné soboty. V ten den se konala již čtvrtá letošní premiéra. Poprvé tak diváci měli možnost zhlédnou psychologické drama z pera

Film

Z Paříže do Paříze bez dokladů a bez peněz

z-parize-do-parize-4Bratři Maurice a Joseph jsou kluci. Jednomu z nich je deset, druhému dvanáct a bydlí v Paříži, kde mají příležitostí pro svá klukovská dobrodružství více než dost. Jednoho dne se ale všechno změní – maminka jim musí na kabát při...