Kapela ZAKÁZANÝ OVOCE natočila klip plný drog, sexu a celebrit
Banner

Kapela ZAKÁZANÝ OVOCE natočila klip plný drog, sexu a celebrit

Email Tisk

zakazany ovoce20000Punkrocková kapela ZAKÁZANÝ OVOCE má na youtube.com skoro půl milionu fanoušků. Nyní točili provokativní klip ve spolupráci s režisérkou Ivannou Benešovou. V dalších rolích se objevila řada celebrit. Dominu s bičem v ruce hraje sexbomba Taťána Makarenko, druhou divoženku ztvárnila finalistka letošní České Miss Zuzana Juračková a Václav Upír Krejčí si zahrál masturbujícího „securiťáka“. Klip plný odvážných scén, drog a alkoholu se natáčel v hotelu Ambassador v centru Prahy.

Čtyřčlenná kapela se rozhodla natočit videoklip ke skladbě Groupie. Skladba sama o sobě vypovídá o divokém životě rockerů. „Je to o tom, co nás na muzice baví nejvíc. Holky, drogy, prachy a sex,“ říká k textu skladby zpěvák Pišto. Pro realizaci klipu kapela oslovila režisérku Ivanna Benešovou, která se do povědomí dostala díky celovečernímu fiktivnímu dokumentu Zneužívaný nebo dokumentu Jak se dělá porno. „Všechny naše předchozí klipy točili režiséři muži. Tak jsme si řekli, že je na čase konečně oslovit nějakou pěknou babu. Ivanna je nejen dostatečně pěkná, ale taky profesionál. Do týdne od doby, co jsme ji oslovili, jsem držel v ruce scénář a za dva týdny se už točilo,“ říká Pišto.

zakazany ovoce

Děj klipu popisuje divokou párty na hotelovém pokoji, kde vedle mohutného popíjení alkoholu a šňupání kokainu probíhají také sadomasochistické hrátky. V těch exceluje modelka Taťána Makarenko, která bičuje holé tělo kytaristy. Asistuje jí při tom finalistka letošního ročníku České Miss Zuzana Juračková. Kytarista naříká bolestí, protože rány z biče jsou skutečné, nikoli hrané jen pro oko kamery. I rány na jeho zádech jsou reálné. „Vzhledem k tomu, že obě holky jsou neherečky, bylo jednodušší nechat je, aby vše dělaly doopravdy, takže bičování, poutání a polštářová bitva byla reálná a skutečně drsná, bez hraní a bez příkras,“ říká režisérka Ivanna Benešová a dodává, že štáb pouze za kamerou kontroloval, aby slečnám nevykouklo ze spodního prádla více, než je vhodné.

zakazany ovoce2

Další hvězdou v klipu je Václav Upír Krejčí. Zahrál si roli hotelového hlídače, který sedí u bezpečnostních obrazovek. Nejprve je zděšen tím, co se na pokoji odehrává. Nakonec se ale u obrazovek rozvášní natolik, že sám začne onanovat. „Bylo to poprvé v životě, kdy jsem někomu vysvětlovala, jak má správně masturbovat. Ale musela jsem si ho zrežírovat, aby to na kameře vypadalo dobře. A musím říct, že působil jako velký profesionál a ani netradiční role se nezalekl,“ míní Benešová.

zakazany ovoce upir krejci

Ani členové kapely nebyli nahoty ušetřeni a většina z nich musela v rámci role také v Adamově rouše běhat po hotelu. Vedle toho všeho se natáčelo také proskakování skleněnou tabulí stolu, tančení na nábytku, lámání židlí, zapalování koberců a záclon. Není proto divu, že si turisté v hotelu stěžovali na rušení nočního klidu. Štábu proto byla dodatečně za natáčení vystavena pokuta ve výši 100 euro.

zakazany ovoce4

Natáčelo se 27. a 28. dubna. Ve druhý zmiňovaný den trvalo natáčení 20 hodin v kuse. „Začali jsme v neděli v poledne a skončili dopoledne v pondělí. Unaveni jsme ani nebyli, spíše nabuzeni. A já pak dlouho nemohl usnout, takže jsem ještě stihl vymyslet námět na další klip,“ říká zpěvák Pišto. Odvážný a pobuřující klip k písni Groupie vyjde koncem měsíce května.

zakazany ovoce3

Zdroj foto: archiv skupinySouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Jan Bílý: Zapomínáme, že čas je cyklický

janbily perexKdyž jsem četla knihu Jana Bílého Živoucí kruh, poněkud jsem se tématu obávala. Už v prvních chvílích mne však neuvěřitelně nadchla a přečetla jsem ji na jeden zátah. Návrat do cyklického času se ukázal jako logická cesta duše, ...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Jan Masaryk – Tajemství života a smrti

Jan Masaryk - perexJan Masaryk – československý diplomat, politik a syn prvního československého prezidenta T. G. Masaryka, byl 10. března 1948 nalezen mrtev pod okny svého bytu v Černínském paláci. Podle některých šlo o poli...

Divadlo

Pantomima se vrací do Česka - na festival přijedou mimové ze čtyř kontinentů


mime 200Americká megastar Red Bastard, mimové z Egypta, Ekvádoru a mnoha Evropských zemích se spolu s českými umělci představí na 3. ročníku Mime Festu

Film

Podívejte se Na Jižní pól s princem Harrym

jizni pol-200Vydejte se s členem britské královské rodiny princem Harrym na Jižní pól. Jeho královská Výsost princ Henry Charles Albert David z Walesu syn princezny Diany vás osobně provede nástrahami Antarktidy. Dvoudílný film kráčí ve stopách prince ...