Zpěvák PEPA VÁGNER přichází s novým songem i CD „NEZAPÍRÁM“

Zpěvák PEPA VÁGNER přichází s novým songem i CD „NEZAPÍRÁM“

Email Tisk

200hudJOSEF VÁGNER – mladý, sympatický interpret známých hitů jako „Mně sílu dáš“, „Díky letu motýlů“, „Láska anebo přátelství“, „Jo Ann“, „Dívka z pláže“, či „S láskou nám je líp“, přichází s novou romantickou, melodickou písní s názvem „Nezapírám“. Ta vychází s nového, stejnojmenného CD, na němž je soubor šesti písniček.

 

 

Po několika duetech, například s Miss Jitkou Válkovou nebo s kolegyní Lucií Vondráčkovou, přichází Pepa Vágner s novou sólovkou, která, jak sám říká, je opět o lásce, vztazích, a je také o něčem, co sám prožil.

„V písni „Nezapírám“ se tedy opět objevuje téma vztahu. Je to ale trochu jiný pohled na věc, než jaký se objevoval v mých minulých písních. Vždy jsem byl jen ten zamilovaný kluk, který se zakoukal do holky a nemohl bez ní být. V tomto textu je to však trochu jinak. Je to o holce, kterou kluk měl hodně rád, ale stalo se něco, kvůli čemu se jí nedá už stoprocentně věřit. A co teď?“ říká k textu Josef Vágner.

hud1

Text k písni napsal dvorní textař bratří Nedvědů Dušan Vančura, a jak se zdá, velmi se povedl. Za prvních několik dní, kdy je song na světě a zazněl v rádiu, nastala doslova záplava fanoušků Pepy Vágnera na facebooku, kteří píší vzkazy, jak moc se jim písnička „Nezapírám“ líbí.

„Je to naše první spolupráce, a když mi Dušan přinesl text, tak jsem se v něm hned viděl. Sám jsem si podobnou věcí, která se v textu řeší, již prošel, tak jsem nemohl věřit, jak přesně se v něm všechno, co jsem měl v hlavě, odráží,“ podotýká mladý zpěvák, který vychází ze známé umělecké rodiny. Jeho otcem je známý hitmaker Karel Vágner.

Josef Vágner si ale jde svou vlastní cestou a to velmi úspěšně. Už ve svých devíti letech hrál v muzikálu Karla Svobody Monte Cristo a následovaly i další projekty: Bídníci, Miss Saigon, Kleopatra, Jack Rozparovač, aktuálně v novém muzikálu Michala Davida – MATA HARI, kde hraje milence samotné ústřední postavě /v podání Yvetty Blanarovičové či Kateřiny Brožové/.

Pepa Vágner se často v textech svých písní řídí tím, co je mu blízké, co prožil a jak sám říká, rád ví, o čem zpívá a rád to i prožívá…

hud

Kromě toho chystá Pepa Vágner společně se svým muzikálovým kolegou a kamarádem Tomášem Löblem velký Vánoční koncert v pražském Divadle U Hasičů, který se koná 4.procince od 19 hodin. Na něm, kromě známých hitů, zazní i několik melodií z muzikálů
a jelikož bude koncert před Vánoci, zazní i některé vánoční melodie…
Oba zpěváci zde však představí live i projekt s názvem „4 Akordy“, což je kompilace bezmála 50 písní, které jsou v podstatě úplně stejné a hrají se na čtyři akordy.
„Ale abyste to pochopili správně, musíte se přijít podívat,“ láká Pepa Vágner své příznivce.

Více informací a aktualit najdou fanoušci, příznivci Josefa Vágnera zde:

www.josefvagner.cz
https://www.facebook.com/pages/Josef-Vagner/87186009131?fref=ts


 
Banner

Rozhovor

M. Nasir KHAN z Bali: Šperky z kokosu, perleti i plodů keřů

sperky200Šperky pro něj znamenají celoživotní zálibu, možnost realizovat se, dává do nich pozitivní energii. Ve svém obchodě na ostrově Bali nabízí M. Nasir Khan stovky originálních šperků, včetně extravagantních mohutných náhrdelníků. Všechny navrhuje a vyráb...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...


Literatura

Historická detektivka od úspěšné autorky Diany Gabaldon

loed john200Historická detektivka od Diany Gabaldon, autorky světově úspěšné románové série Cizinka, čtenáře nezklame. Přeneseme se do Londýna osmnáctého století, do prostředí bohatých paláců a chudých příbytků, veřejných domů a páchnoucích nebezpečných temn...

Divadlo

V Tramtarii se tygrů nebojí

altV nezávislém olomouckém Divadle Tramtarie se 16. května konalo představení inscenace ...a za Tracym tygr. Jednalo se o předposlední podání této hry v sezóně, a nejen proto bylo vyprodáno.

 

...

Film

Anthropoid vstupuje do českých kin

anth 200Jeden z nejočekávanějších titulů letošní roku, koprodukční snímek Anthropoid režiséra Seana Ellise již zná datum české premiéry. Do domácích kin ho distribuční společnost Falcon uvede 28. září 2016.

...