Absolut Deafers mají pokřtěno a pokračují v turné
Banner

Absolut Deafers mají pokřtěno a pokračují v turné

absolut deafers 200Ostravští Absolut Deafers mají za sebou první část Zrození tour s kapelou Citron, během které stihli dva křty jejich nového alba Zrození. Kromě toho, že se vrhají do druhé části turné, chystají i něco navíc.

 

 

 

Album Zrození vyšlo 18. října 2013 a obsahuje devět autorských písní s českými a anglickými texty. Absolut Deafers jej pokřtili na zastávce v Plzni a také v jejich domovské Ostravě. Úlohu kmotrů přijali členové skupiny Citron. A co kapele popřáli? Na to se podívejte v exkluzivním videu z plzeňské Šeříkovky.

Zpěvák Jan Joker Jašek ke křtům říká: „Křty jsou úžasná věc. Je to dávání naděje do něčeho, co jsme vytvořili. Jsem rád, že kluci z Citronu nám dělali kmotry v rámci našeho společného tour, moc si toho cením a děkuju jim za to.“ „Křtilo se před koncertem, na koncertu i po koncertu. V podstatě celé turné s Citronem byl jeden velký karneval,“ dodává s úsměvem kytarista Radek Rado Sněhota.

Absolut Deafers chystají pro své fanoušky ještě jednu lahůdku - křest, který se uskuteční v průběhu roku 2014 v Praze a bude se jej účastnit významná osobnost české hudební scény. Podrobnosti budou včas odtajněny.

Skupinu v následujících měsících čeká pokračování Zrození tour, tentokrát se skupinou Kreyson. První koncert se uskuteční 25. ledna v Karlových Varech a poslední 4. dubna v Plzni. Na celkem deseti zastávkách bude mít kapela opět možnost ukázat, co v nich je. Na turné se všichni z Absolut Deafers moc těší, protože je koncerty nabíjejí energií a se skupinou Kreyson se na pódiu setkají po více než dvou letech. „Hodně se na sebe těšíme. Jsme mezi sebou pořád v kontaktu a vzájemně si fandíme, ale turné je turné. Noci budou krátké,“ dodává Radek Rado Sněhota.

absolut deafers 1

Absolut Deafers přináší na českou rockovou scénu mix syrové tvrdosti, melodiky a skvěle znějících metal-rockových riffů. Velkou zásluhu na celkovém dojmu má zpěvák Jan „Joker“ Jašek, kterému sekundují kytaristé Jiří „Cremil“ Czyž, Radek „ Rado“ Sněhota, baskytarista Aleš „Lemy“ Venglář a bubeník Martin „Macek“ Zeman. Absolut Deafers na rockové scéně v Česku působí tři roky a vybrali si ji pro svá turné takové legendy jako Arakain, Kreyson, Citron, Vitacit, Horkýže Slíže a další.Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Válka a diktatura očima malé dívky

persepolis 200Vynikajícím počinem na knižním trhu, který by mohl zaujmout i méně nadšené knihomoly, je komiks íránské autorky žijící v Paříži, Marjane SatrapiovéAutobiografic...

Divadlo

V Divadle Bez zábradlí budou vystavovat obrazy vynikajících výtvarníků a animátorů

bez zabradli 200Bratři v triku, Rákosníček nebo Krteček. Postavičky, které zná asi každý z nás od raného dětství. Většina jejich autorů už není mezi námi, ale má své pokračovatele. Výtvarníky, jejichž osudem se stal kreslený film. Tato krásná díla může...

Film

Mission: Impossible – Fallout vtrhne do pražského kina IMAX o týden dříve!

Mission1 perexOd počátku srpna opět ovládne zdejší kina tajný agent Ethan Hunt, kterého již tradičně ztvárnil oblíbený herec Tom Cruise. Nové, v pořadí již šesté pokračovaní špionážní série MISSION: IMPOSSIBLE nese podtitul FALLOUT a diváci se ho doko...