Legendární britská skupina The Sweet míří na Moravu!
Banner

Legendární britská skupina The Sweet míří na Moravu!

Sweet 200Parta, která má přes třicet jedinečných hitů a která prodala přes pětapadesát milionů alb (to když se desky ještě kupovaly) - glam / hard rocková legenda THE SWEET - po čase zase přijíždí pobavit republiku.

 

 

Rozbalit jediný koncert, kterým potěší své příznivce, má naplánováno už na pátek 27. června ve sportovní hale v Hluku u Uherského Hradiště. Kapela kolem Andyho Scotta tam vystoupí v rámci světové Satisfaction Guaranteed Tour 2014.

Jako speciálního hosta koncertu THE SWEET pozvali domácí bigbíťáky, kteří jsou zvyklí hrát pro „dospělé fanoušky“ - skupinu V.S.P. BAND.

Přijďte se pobavit, zatančit a zazpívat si hity, které bez přehánění zná úplně každý, mj. „Ballroom Blitz“, „Fox on the Run“, „Blockbuster“, „Action“ nebo „Little Willy“.

Vstupenky za 650,- Kč koupíte přes www.mastersofrock.cz, ve Zlíně v klubu Masters of Rock Café nebo v předprodeji u Velkého kina, v Record Music UH, v jeans prodejně Farmář UB, přímo v Hluku v papírnictví, popř. v sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

SweetSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Lehne království popelem?

Království popela, perexKdo ví. Já osobně jsem napnutá jak kšandy, jak to se světem Aelin a jejích přátel dopadne. Víly, čarodějnice, lidé s magií i bez ní jsou v ohrožení. Armáda valgů je za humny a královna v poutech. Nikdo není v bezpečí. Bitva o holý život, ale i bu...

Divadlo

Charleyova teta: viktoriánská retrokomedie na jevišti zlínského divadla

charley200V dobových kostýmech ušitých podle viktoriánské módy a ve scénických dekoracích inspirovaných bizarností tehdejší éry podle návrhů Zuzany Přidalové budou hrát zlínští herci oblíbenou Charleyovu tetu na prknech jeviště Velkého sálu Městského divad...

Film

Hibernatus: Louis de Funes bojuje s dědečkem

hibernatus lois de funesFilm Hibernatus (1969) přišel ve své době velmi vhod. Z rozmachu techniky a civilizace se už všem pomalu točila hlava a na scénu přichází člověk, který nic podobného nikdy nezažil. Příběh o rozmražen...