Legendární britská skupina The Sweet míří na Moravu!
Banner

Legendární britská skupina The Sweet míří na Moravu!

Email Tisk

Sweet 200Parta, která má přes třicet jedinečných hitů a která prodala přes pětapadesát milionů alb (to když se desky ještě kupovaly) - glam / hard rocková legenda THE SWEET - po čase zase přijíždí pobavit republiku.

 

 

Rozbalit jediný koncert, kterým potěší své příznivce, má naplánováno už na pátek 27. června ve sportovní hale v Hluku u Uherského Hradiště. Kapela kolem Andyho Scotta tam vystoupí v rámci světové Satisfaction Guaranteed Tour 2014.

Jako speciálního hosta koncertu THE SWEET pozvali domácí bigbíťáky, kteří jsou zvyklí hrát pro „dospělé fanoušky“ - skupinu V.S.P. BAND.

Přijďte se pobavit, zatančit a zazpívat si hity, které bez přehánění zná úplně každý, mj. „Ballroom Blitz“, „Fox on the Run“, „Blockbuster“, „Action“ nebo „Little Willy“.

Vstupenky za 650,- Kč koupíte přes www.mastersofrock.cz, ve Zlíně v klubu Masters of Rock Café nebo v předprodeji u Velkého kina, v Record Music UH, v jeans prodejně Farmář UB, přímo v Hluku v papírnictví, popř. v sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

SweetSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Jiří Pavlovský: „Čistota půl zdraví. CREW celé.“


pavlovsky jiri 200Jiří Pavlovský
. Jméno, které by měl znát každý fanoušek ať už fantastické, nebo komiksové literatury v našich krajinách. Jiří Pavlovský byl jedním ze zakladatelů komiksového nakladatelství

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Bear Grylls uvádí Extrémy naší planety

extremy nasi planety 200V březnu vydalo nakladatelství Pikola poučnou knihu britského dobrodruha Beara Gryllse Extrémy naší planety. Podíváme se pod pokličku těch nej- věcí, zvířat, přírodních úkazů a dalších podivuhodností po celém širém světě...

Divadlo

Divadelní festival v Avignonu

avignon 200Největší, nejproslulejší, nejoblíbenější, nejnavštěvovanější... ještě mnoho dalších nej má divadelní festival  - či spíše festivaly - v Avignonu.

...

Film

JAK VNIKNOUT DO OBECNÉ PSYCHOLOGIE

ucebnice obecne psychologie perexAlena Plháková hned na počátku své knihy UČEBNICE OBECNÉ PSYCHOLOGIE píše:  „Přála jsem si dokázat, že pověst obecné psychologie coby nudného předmětu je neoprávněná.“  A podařilo se jí to, neboť její kn...