ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé Velká letní akce: vstupenky se 100 Kč slevou
Banner

ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé Velká letní akce: vstupenky se 100 Kč slevou

Email Tisk

CBT perexZpěvačka Lucie Bílá letos opět pojede mega tour s názvem ČERNOBÍLÉ TURNÉ 2014. O vstupenky na koncerty v Praze, Pardubicích, Ostravě je velký zájem. Nyní se přesto producenti rozhodli, že před létem umožní fanouškům Zlaté slavice, aby si mohli koupit vstupenky levněji a ještě měli možnost získat zajímavé dárky. Proto odstartovala Velká letní akce.


VELKÁ LETNÍ AKCE znamená, že kdo si nyní koupí vstupenku na Černobílé turné 2014 – ušetři 100 korun na každé vstupence a zároveň může vyhrát zajímavé ceny od Lucie Bílé! Každý, kdo chce mít jistotu, že se na něj se vstupenkou dostane a chce si včas zajistit dobré místo v jedné z hal, kde se koncerty uskuteční, neměl by s nákupem váhat.

Vstupenky lze získat jak on-line http://vstupenky.ticket-art.cz/koncerty/lucie-bila-cernobile-turne-2014-praha-9610/?leto a v celé síti Ticket art.

Ceny před slevou jsou 1290, 990, 790, 590, 390 Kč.

Vstupenky jsou slosovatelné a ti, kteří si je zakoupí, mohou získat zajímavé ceny. V rámci projektu LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2014 mohou fanoušci získat ceny přímo od Lucie Bílé.

CBT

Termíny koncertů Černobílého turné 2014:

15. 10. Tipsport Arena - PRAHA

17. 10. ČEZ Arena - PARDUBICE

19. 10. ČEZ Arena - OSTRAVA

/Termíny koncertů Černobílého turné 2014 SR/

21. 10. Steel Arena - Košice

23. 10. Zimní stadion Ondreje Nepeľu - Bratislava

„Mám dvě velké motivace přidat v Čechách tři a na Slovensku dva exkluzivní Černobílé koncerty. První je zájem lidí, kteří se loni na koncert nedostali, nebo jej chtějí vidět znovu a druhou motivací je záznam koncertu na DVD. Říká se, že co se napíše či natočí, nemusí se pamatovat. A já bych si moc přála, aby se na jedno z mých největších turné nezapomnělo! Už teď se na tu velkou jízdu se svým týmem moc těším,“ říká Lucie Bílá, která si zcela jistě připraví pro své fanoušky to nejlepší z nejlepšího a určitě i něco navíc.

CBT2

Na Černobílém turné 2014 opět nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů či muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek. Také letos celou tour pojede s Lucií Bílou její dlouholetý spolupracovník, hudebník a klavírista Petr Malásek.

Mezi hosty Lucie Bílé na Černobílém turné 2014 zůstávají světlomalíř a „iluzionista“ Alex Dowis, famózní bubeník Mika Ronos /Michal Bečka/ a i multižánrová slovenská taneční skupina The Pastels. Všichni tito hosté vzešli z úspěšné televizní soutěže Česko-Slovensko má talent, jejíž porotkyní zpěvačka v minulých ročnících byla.

CBT1

Černobílé turné 2014 má po loňském velkém úspěchu i charitativní podtext. Jelikož Lucie Bílá dlouhodobě spolupracuje s Kontem Bariéry, rozhodla se pokračovat v háčkování černých a bílých srdíček, kdy výtěžek z jejich prodeje půjde opět na konkrétní, adresnou pomoc klientům Konta Bariéry. Letošní výtěžek by měl pomoci slečně Báře z Brna a paní Marii z Jihlavy. Jde o vozíčkářky, které z důvodu svého handicapu potřebují odlehčený invalidní vozík a z vlastních prostředků si jej nemohou dovolit. Obě dámy jsou i přes své postižení velmi aktivní, optimisticky naladěné a snaží se žít plnohodnotný život.

www.luciebila2014.cz

www.luciebila.com

www.facebook.com/LucieBilaTurneNejnovější články:
Starší články:

 
Banner

PřihlášeníAktuality

  • BYSTROUŠKA 2019

    CENA ZA DĚTSKÉ AUDIOKNIHY — Nejlepší dětské audioknihy budou oceněny Cenami Bystrouška, které uděluje Asociace vydavatelů audioknih ve...

Devadesátky


Rozhovor

Václav Upír Krejčí: „Nejhůř se pracuje s blbcem…“

upir krejci 200Václava Upíra Krejčího myslím netřeba představovat. Upír Krejčí zastává tolik funkcí - komik, herec, scenárista, spisovatel, dramaturg, textař (o sobě ale říká: „Spíše veršovatel, textař je moc silné slovo. Ale mé tex...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...


Literatura

Smršť: thriller, který graduje jako sněhová bouře

altMůže dům postavený z kamenů, které byly kdysi dávno součástí kaple, a z trámů, po nichž se zoufale natahovali umírající námořníci, než se nad nimi zavřelo moře, přinést někomu štěstí? Brněnské nakladatelství MOBA přišlo na trh s novým románem z pera mistra seversk...

Divadlo

Ľadové zrkadlo

ladove zrkadlo zpV rámci Bratislavského majálesu sa 1. mája predstavili deti z ochotníckeho divadla z Devínskej Novej Vsi pod vedením Marty Potančkovej v detskom muzikálovom predstavení Ľadové zrkadlo. ...

Film

Muzikál Čarovný les představuje hvězdný herecký tým

carov 200Před dvanácti lety se po fenomenálním úspěchu filmové adaptace muzikálu Chicago společně sešli režisér Rob Marshall a Steven Sondheim a Marshall projevil zájem o režírování filmové verze některého z nejúspěšnějších muzikálů tohoto sl...