ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé Velká letní akce: vstupenky se 100 Kč slevou

ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé Velká letní akce: vstupenky se 100 Kč slevou

CBT perexZpěvačka Lucie Bílá letos opět pojede mega tour s názvem ČERNOBÍLÉ TURNÉ 2014. O vstupenky na koncerty v Praze, Pardubicích, Ostravě je velký zájem. Nyní se přesto producenti rozhodli, že před létem umožní fanouškům Zlaté slavice, aby si mohli koupit vstupenky levněji a ještě měli možnost získat zajímavé dárky. Proto odstartovala Velká letní akce.


VELKÁ LETNÍ AKCE znamená, že kdo si nyní koupí vstupenku na Černobílé turné 2014 – ušetři 100 korun na každé vstupence a zároveň může vyhrát zajímavé ceny od Lucie Bílé! Každý, kdo chce mít jistotu, že se na něj se vstupenkou dostane a chce si včas zajistit dobré místo v jedné z hal, kde se koncerty uskuteční, neměl by s nákupem váhat.

Vstupenky lze získat jak on-line http://vstupenky.ticket-art.cz/koncerty/lucie-bila-cernobile-turne-2014-praha-9610/?leto a v celé síti Ticket art.

Ceny před slevou jsou 1290, 990, 790, 590, 390 Kč.

Vstupenky jsou slosovatelné a ti, kteří si je zakoupí, mohou získat zajímavé ceny. V rámci projektu LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2014 mohou fanoušci získat ceny přímo od Lucie Bílé.

CBT

Termíny koncertů Černobílého turné 2014:

15. 10. Tipsport Arena - PRAHA

17. 10. ČEZ Arena - PARDUBICE

19. 10. ČEZ Arena - OSTRAVA

/Termíny koncertů Černobílého turné 2014 SR/

21. 10. Steel Arena - Košice

23. 10. Zimní stadion Ondreje Nepeľu - Bratislava

„Mám dvě velké motivace přidat v Čechách tři a na Slovensku dva exkluzivní Černobílé koncerty. První je zájem lidí, kteří se loni na koncert nedostali, nebo jej chtějí vidět znovu a druhou motivací je záznam koncertu na DVD. Říká se, že co se napíše či natočí, nemusí se pamatovat. A já bych si moc přála, aby se na jedno z mých největších turné nezapomnělo! Už teď se na tu velkou jízdu se svým týmem moc těším,“ říká Lucie Bílá, která si zcela jistě připraví pro své fanoušky to nejlepší z nejlepšího a určitě i něco navíc.

CBT2

Na Černobílém turné 2014 opět nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů či muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek. Také letos celou tour pojede s Lucií Bílou její dlouholetý spolupracovník, hudebník a klavírista Petr Malásek.

Mezi hosty Lucie Bílé na Černobílém turné 2014 zůstávají světlomalíř a „iluzionista“ Alex Dowis, famózní bubeník Mika Ronos /Michal Bečka/ a i multižánrová slovenská taneční skupina The Pastels. Všichni tito hosté vzešli z úspěšné televizní soutěže Česko-Slovensko má talent, jejíž porotkyní zpěvačka v minulých ročnících byla.

CBT1

Černobílé turné 2014 má po loňském velkém úspěchu i charitativní podtext. Jelikož Lucie Bílá dlouhodobě spolupracuje s Kontem Bariéry, rozhodla se pokračovat v háčkování černých a bílých srdíček, kdy výtěžek z jejich prodeje půjde opět na konkrétní, adresnou pomoc klientům Konta Bariéry. Letošní výtěžek by měl pomoci slečně Báře z Brna a paní Marii z Jihlavy. Jde o vozíčkářky, které z důvodu svého handicapu potřebují odlehčený invalidní vozík a z vlastních prostředků si jej nemohou dovolit. Obě dámy jsou i přes své postižení velmi aktivní, optimisticky naladěné a snaží se žít plnohodnotný život.

www.luciebila2014.cz

www.luciebila.com

www.facebook.com/LucieBilaTurneNejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Rozhovor s Monikou Váňovou

200rozS uměleckou fotografkou Monikou Váňovou jsem se před časem seznámila na kurzech tvůrčího psaní a velmi brzy jsem pochopila, že tato křehká blondýnka má nejen výrazně tvůrčího ducha, ale že si také dokáže tvrdě jít za svými sny a dovést je až k realizaci...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...


Literatura

Neštěkejte na sebe, přečtěte si Hafni a jiné povídky

200litPovídkový soubor Hafni! a jiné povídky je prozaickým debutem absolventky tvůrčího psaní na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze, Moniky Petrlové. Kniha obsahuje dvanáct povídek. Mohlo by se tedy zdát, že kopíruje systém kalendářního roku. Pravd...

Divadlo

Jan Cina: Stále hraju chlapecké role

Cina 200Mladého herce Jana Cinu znají diváci Divadla Kalich z představení Mauglí a nově také z Podivného případu se psem.

...

Film

Aňa Geislerová moderátorkou Cen české filmové kritiky

ceny ceske filmove kritiky ana geislerovaJiž do svého třetího ročníku vstupují Ceny české filmové kritiky, které budou slavnostně vyhlášeny v sobotu 26. ledna 2013 v divadle Archa. Průvodkyní a moderátorkou večera bude herečka