Vydavatelství Radioservis nabízí především audioknihy
Banner

Vydavatelství Radioservis nabízí především audioknihy

radioservis 200Vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis (vydává CD, knihy a Týdeník Rozhlas) má v katalogu několik set titulů na klasických CD nebo CD ve formátu mp3. Nabízí především audioknihy, ale také klasickou hudbu, jazz a různé hudební rarity, jako například populární hudbu první poloviny 20. století.Poslouchejte audioknihy kdykoli a kdekoli

Audioknihy – dříve se říkalo mluvené slovo na CD – můžete poslouchat při dlouhých jízdách autem, v tramvaji, při žehlení nebo vaření, večer v posteli, prostě kdykoli a kdekoli. Oblíbili si je žáci a studenti, kteří povinnou školní četbu radši poslouchají, než čtou, ale také lidé všelijak nemocní, kteří číst nemohou.

Audio novinky, na které se můžete těšit právě teď:

Dobrodružství Toma Sawyera a Huckleberryho Finna s Radovanem Lukavským, Tomášem Töpferem, Karlem Heřmánkem a dalšími, Přítelkyně z domu smutku Evy Kantůrkové v podání Jany Štěpánkové, Hudební škola na CD Nebojte se klasiky! Slavné opery – které vám přiblíží mimo jiné i Vojta Dyk, Tatiana Vilhelmová, Josef Somr, Luděk Munzar, Taťjana Medvecká, Libuše Šafránková, Ondřej Vetchý a další, či neuvěřitelné vyprávění generála Františka Fajtla, který nám zanechal úžasné literární svědectví v podání Jiřího Ornesta na CD Sestřelen.

radioservis 1 Nebojte se klasiky

Připravujeme…

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války v nenapodobitelném podání Oldřicha Kaisera (CD mp3, 299 Kč, říjen), Jarmilka Bohumila Hrabala (2CD, 299 Kč, září), Proměna Franze Kafky (CD, 229 Kč, září), velká rozhlasová dramatizace s Igorem Barešem v hlavní roli Nemesis, Jo Nesbö (CD mp3, 399 Kč, září) či Olivera Twista z pera Charlese Dickense (CD mp3, 299 Kč, říjen) a další.

V nabídce Radioservisu je spousta titulů klasické i současné literatury (Alois Jirásek, Jan Neruda, L. N. Tolstoj, F. M. Dostojevskij, Franz Kafka, Karel Čapek, Jan Balabán, Tomáš Zmeškal, Petra Hůlová a další) detektivky (Agatha Christie, Georges Simenon, Raymond Chandler, Ed McBain, Stieg Larsson…), dokumenty (Toulky českou minulostí, Druhá světová válka, Listopad 1989…), vzpomínková vyprávění (Madeleine Albrightová, Miroslav Horníček, Jan Werich, Waldemar Matuška…) i pohádky pro děti (Český Honza, Pipi Dlouhá punčocha…).

Většina nahrávek je z archivu Českého rozhlasu, natočená těmi nejlepšími herci (Ivan Trojan, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Zdeněk Svěrák, Rudolf Hrušínský st., Daniela Kolářová a desítky dalších). V nabídce Radioservisu si své audioknihy jistě vybere každý. Mnoho lidí nakupuje v e-shopu Radioservisu třeba vánoční dárky pro celou rodinu.

radioservis 2

Audioknihy natočené pro dobročinné účely

Chcete-li poslouchat a zároveň tím i pomáhat, můžete si vybrat některé audioknihy natočené pro dobročinné účely. Vydavatelství Radioservis už delší dobu spolupracuje třeba s Centrem Paraple, se ZOO Praha nebo s Nadací Veselý senior.

Audioknihy či jiná CD si jako dárky vybírají také různé firmy, vydavatelství Radioservis může připravit CD na klíč podle objednávky.

Audioknihy z vydavatelství Radioservis

Audioknihy a jiná CD vydavatelství Radioservis najdete v knihkupectvích a prodejnách CD po celé republice, v e-shopu a v pražské Reprezentační prodejně Českého rozhlasu. Pro věrné zákazníky je zřízen Klub Radioservis, jeho členové mají mimořádnou 25 % slevu na celou produkci CD i knih a dostávají i další speciální nabídky nebo drobné dárky k objednávaným CD.

Členy Klubu Radioservis se všemi výhodami se automaticky stávají i všichni předplatitelé Týdeníku Rozhlas. Každý rok v dubnu je vydáván tištěný katalog s celou nabídkou, který Vám Radioservis rád zašle, stačí kdykoli napsat na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

radioservis 4

Reprezentační prodejna Českého rozhlasu
Vinohradská 12, Praha 2
Tel.: 221 551 350
E-mail.: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.radioservis-as.cz
Otevírací doba: pondělí–pátek: 9.00–18.00Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

LUKÁŠ LOUŽECKÝ


šéfredaktor

    32 let, ve znamení Štír. Je z Prahy a zaměstnán prozatím v Datartu na Službách zákazníkům. V rámci své amatérské žurnalistické kariéry má za sebou psaní a fotografování pro několik webů – zejména hudebních a literárních. Namátkou zmíníme ireport.cz, vaseliteratura.cz nebo cbdb.cz. Na šéfredaktorskou pozici nastoupil počátkem roku 2018 a doufá, že tento web povede k ještě větším úspěchům, než má prozatím za sebou.

    Pro Kulturu 21 píše již několik let. “Na práci pro Kulturu 21 mě baví především to, že je tento web tak všestranný. Můžu psát o knížkách, výstavách i třeba hudbě. Navíc je v něm přátelské prostředí."

    Ve volném čase se vedle psaní a fotografování věnuje zejména své rodině – manželce a téměř tříletému synovi. Je téměř abstinent, ale občas si dá skleničku vína. Odnaučený kuřák se závislostí na brambůrkách.

    Životní motto:

    Užívej života než ti uteče.

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Partneři

Hledat

Mimísek 35

Z archivu...

Čtěte také...

Ian McEvan: Nevinný – vrchol naivity v přímém přenosu!

nevinny titulka 200Nevinný (1988, česky 1997) je román v masce špionážního thrilleru, který má ovšem reálné pozadí. V roce 1955 zahájila americká CIA ve spolupráci s britskou MI6 operaci Gold. Šlo o tunel prokopaný ze západního se...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Modrý dům – příběh k mátovému čaji s medem

modry dum200Nakladatelství Noxi si pro své fanoušky před Vánoci připravilo druhé vydání knihy slovenské autorky Táni Keleové Vasilkové s názvem Modrý dům. Jedná se o vánoční příběh jako stvořený do zimní nálady, k zachumlání se do deky s nějakým dobrým čajem...

Divadlo

Být za Husáka rebelujícím teenagerem nebylo vůbec lehké

200divRevolta jde obvykle ruku v ruce s mládím. Kdy jindy se má taky člověk plný ideálů a snů bouřit proti autoritám ve škole a doma, u kterých nenachází žádné pochopení. Studentka gymnázia Helena Součková, jejíž jedinou starostí kdysi dávno bylo, jestli jí ro...

Film

52. edice zlínského festivalu filmů pro děti a mládež klepe na dveře

altPřelom května a června bude ve Zlíně již tradičně patřit Mezinárodnímu festivalu filmů pro děti a mládež. Nejen kinosály, ale i zlínské ulice ožijí festivalovým ruchem, dětským smíchem a brebentěním, dobrou hudbou a specifickým klapot...