Nový projekt Ministerstva kultury, Národního památkového ústavu a Asociace majitelů hradů a zámků - Věrné návštěvníky si hýčkáme, novinky ocení i příležitostní návštěvníci památek

Nový projekt Ministerstva kultury, Národního památkového ústavu a Asociace majitelů hradů a zámků - Věrné návštěvníky si hýčkáme, novinky ocení i příležitostní návštěvníci památek

Email Tisk

klic200Návštěvníci památek ve správě Národního památkového ústavu (NPÚ) dostali vánoční dárek od Ministerstva kultury, Národního památkového ústavu a Asociace majitelů hradů a zámků. Snahou je dosáhnout spokojenosti věrných návštěvníků památek formou oblíbeného věrnostního programu Klíč k památkám. Od dvacátého prosince je možné sbírat klíče a získat prohlídku jedné památky zdarma. Novinkou je atraktivní webový portál a možnost stáhnout si bezplatně šikovnou aplikaci.

 


Díky přehlednému uspořádání webu lze vyhledat konkrétní památku, ale i dohledat dostupné služby, nebo probíhající akce. S novým portálem www.klickpamatkam.cz  si tak uživatel opatří snadno veškeré potřebné informace.
Koncem prosince došlo také ke spuštění oblíbené akce 5+1 prohlídka zdarma. Projekt funguje na jednoduchém principu sbírání klíčů při každé návštěvě některé ze zapojených památek. Klíče lze získat přiložením svého papírového (k vyzvednutí přímo na pokladně vybrané památky) nebo mobilního pasu (ke stažení zdarma na mobilní aplikaci klickpamatkam.cz) s unikátním QR kódem ke čtečce umístěné na pokladně. Po nasbírání pěti klíčů získá zájemce šestou prohlídku zdarma. Majitelé klíčů si také mohou na portálu www.klickpamatkam.cz  zřídit svůj vlastní profil a na něm  sledovat uskutečněné návštěvy. Jeden prohlídkový pas platí vždy pro jednu osobu a v období dvanácti po sobě jdoucích měsíců od získání prvního kreditu/razítka opravňuje k čerpání v pořadí šesté prohlídky zdarma. Každý plně využitý klíč, ať už papírový nebo mobilní, bude zařazen do slosování o lákavé věcné i zážitkové ceny.

klic8


Pravidla věrnostního programu Klíč k památkám
Jde o věrnostní program a informační portál s mobilní aplikací, určený návštěvníkům památek. Vztahuje se na vybrané památky ve správě Národního památkového ústavu a jeho partnerů, uvedené na webu či v mobilní aplikaci klickpamatkam.cz. Nástrojem věrnostního programu jsou papírový, nebo mobilní klíč s unikátním QR kódem. Papírový či mobilní klíč platí vždy pro jednu osobu.Papírový klíč se stává platným po aktivaci načtením QR kódu na pokladně památky, zařazené do věrnostního programu, či na jiném označeném místě.

Podmínkou platnosti papírového klíče jsou vyplněné povinné údaje o uživateli: jméno
a příjmení, PSČ bydliště a kontaktní e-mail. Podmínkou platnosti mobilního klíče je registrace a zřízení účtu držitele mobilního klíče na portálu nebo aplikaci klickpamatkam.cz. Na jedné památce zařazené do věrnostního programu lze do jednoho klíče získat pouze jeden kredit denně.
Po získání pěti kreditů v období maximálně dvanácti po sobě následujících měsíců může účastník  navštívit zdarma jednu památku zařazenou do věrnostního programu. Volný vstup udělený držitelům klíče na základě pěti získaných kreditů se nevztahuje na speciální a výběrové prohlídkové okruhy s povinnou rezervací.

 

ilustrační foto autor, www.klickpamatkam.cz


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Čtěte také...

Co že vlastně dělá florista?

Harfa Florista 200O víkendu 1. a 2. dubna 2017 od 13 do 19 hodin nabídne galerie harfa svým malým i velkým návštěvníkům letošní první díl edukativního seriálu „Čím budu?“. Tento dubnový víkend bude plný květin a ponese se v duchu zahradničení. čekají na vás dvě zábavná odpoledne...

Nové komentáře


Literatura

Pod pokličkou firmy Google

Google 200Vyhledávač Google znají všichni, nad skvěle fungující firmou už přemýšlí méně lidí. Koho zajímá, jak to v Google funguje, jak se baví, jaká je tam atmosféra, anebo jak mít také tak dobrou společnost, neměla by ho tato kniha minout.

Divadlo

Balet Národního divadla a hosté - DANCE GALA

Dance gala 200Balet Národního divadla Vás zve na slavnostní představení s názvem DANCE GALA, které se uskuteční 21. června 2015 ve Státní opeře.

...

Film

Švédské drama zobrazuje téma nelegálních přistěhovalců po svém

deportace 200Filmový severský čtvrtek v Komorním kině Evald v Praze tentokrát zabrousil na téma ilegálních přistěhovalců ve Švédsku, kteří jsou ve filmu internovaní v odlehlém podivném stavení daleko od civilizace. Ponurou atmosféru dotváří hned v úvodn...