Vezměte děti na farmářské slavnosti a spojte příjemné s užitečným!

Vezměte děti na farmářské slavnosti a spojte příjemné s užitečným!

Email Tisk

farmarske slavnosti plakatPokud jste příznivci kvalitních výrobků a přemýšlíte, kam o srpnovém víkendu vzít děti, je tu pro vás příjemná alternativa. V areálu Amfík Bukovina v Popovicích, nedaleko Uherského Hradiště, se 18. srpna konají Farmářské slavnosti nesoucí název S Klasou na farmě.

 

 

Nejen kulinářsky zaměření dospělí si zde přijdou na své při nákupu kvalitních produktů od českých farmářů. Tyto zdravé pochoutky budou moci i ochutnat, stejně jako výrobky oceněné značkou Klasa.

Tvořivá dítka se mohou naplno vyžít a pomalovat si svůj květináč, do kterého si posléze zasadí kytičku, či ozdobit proutěný košíček. Také budou mít možnost proniknout do tajů ubrouskové techniky při výrobě podtácku.

Zvídaví rozumbradové se mohou vydat na Farmářskou stezku, která na osmi stanovištích prověří jejich znalosti ze světa přírody. Zapojit se mohou i dospělí, proto se můžete předhánět v tom, kdo lépe hmatem pozná borůvku od maliny a mnohé další, jistě zajímavé, úkoly.

Neměli byste minout ani Archeologickou vesničku, která vám přiblíží život prvních zemědělců na našem území. Můžete si vyzkoušet “uplácat” hliněnou nádobu nebo si vytvořit, opéct a samozřejmě i sníst obilnou placku.

farmarske slavnosti plakat

Na relaxační ploše si děti budou moci pohrát s hračkami od Wesca, Playmobilu a Lega, nebo se zastavit u víly, která vypráví pohádky. Také si u ní mohou vylovit vodní poklad v mušlích a s kovbojem dokonce budou rýžovat zlato.

Pokud vás akce zaujala a máte to do Popovic daleko, sledujte webové stránky parktriveze.cz, na kterých najdete i jiná místa konání Farmářských slavností.

Farmářské slavnosti pro rodiny s dětmi
Místo: Amfík Bukovina, Popovice u Uherského Hradiště
Datum: Sobota 18. srpna 2012 od 10:00 do 16:00 hodin
Vstup zdarma

Více informací: amfikbukovina.cz, parktriveze.cz
Zdroj informací a foto: amfikbukovina.cz


 
Banner

Přihlášení  • Tapíří letní dárek
    Máte již poslední číslo Tapíra přečtené a nechce se vám čekat na nové, které vyjde 30. srpna? Připravili jsme pro...
  • Mezinárodní festival kresleného humoru 2019
    Čtvrtý ročník skončil a opět se vydařil. Kdo jste nepřijeli, budete celý rok litovat, že jste nebyli. Tak příští rok...
  • Tapír červenec-srpen 2019
    Od 28. června vychází další číslo našeho humoristického časopisu TAPÍR. Můžete se těšit na: – Rozhovor s Václavem Vydrou a Pavlem Rakem...

Rozhovor

Alžběta Bartošová – Mladá talentovaná Slovenka, která si užívá Prahu.

bart200Herečka Alžběta Bartošová nyní hraje v divadle Kalich v představení Horečka sobotní noci a nově od září v Atlantidě.

...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

V Čechách máme největší digitální knihovnu na světě

manuscriptorium digitalni knihovnaDigitální knihovna Manuscriptorium zahájila v Čechách svůj provoz na konci roku 2003. Od té doby mohou vědci, studenti i laici na internetu studovat středověké a raně novověké rukopisy, inkunábule, staré tis...

Z archivu...


Literatura

Svět podle Vacátka: nejen nostalgie

zlociny a vasne pana vacatka kovarikovaVstupte do lepší společnosti! Kokainistka, penězokazec, kasaři, kapsáři, prostitutky, podvodníci… Potkáte je v knize Zločin a vášně za rady Vacátka. Autoři Blanka Kovaříková a

Divadlo

Divadlo NoD se chystá v nové inscenaci do vesmíru

mesicni sonata perexPříběh možná největšího úspěchu v dějinách člověka a prvního dne, kdy se na sebe lidstvo mohlo podívat z pořádné výšky. Nová inscenace tvůrčího týmu Janek Lesák & Natálie Preslová s  Měsíční sonáta č. 11. ...

Film

Tři velké seriály a také satira, sitkom a skeče na podzim v České televizi

ceska televize 200Návrat vyšetřovatele Kuneše v novém detektivním seriálu Rapl, historická sága Já, Mattoni a druhá řada oblíbeného Doktora Martina. Česká televize nabídne na podzim tři velké seriály. Vedle nich se na obrazovce objeví i satira o fikti...