Vezměte děti na farmářské slavnosti a spojte příjemné s užitečným!
Banner

Vezměte děti na farmářské slavnosti a spojte příjemné s užitečným!

farmarske slavnosti plakatPokud jste příznivci kvalitních výrobků a přemýšlíte, kam o srpnovém víkendu vzít děti, je tu pro vás příjemná alternativa. V areálu Amfík Bukovina v Popovicích, nedaleko Uherského Hradiště, se 18. srpna konají Farmářské slavnosti nesoucí název S Klasou na farmě.

 

 

Nejen kulinářsky zaměření dospělí si zde přijdou na své při nákupu kvalitních produktů od českých farmářů. Tyto zdravé pochoutky budou moci i ochutnat, stejně jako výrobky oceněné značkou Klasa.

Tvořivá dítka se mohou naplno vyžít a pomalovat si svůj květináč, do kterého si posléze zasadí kytičku, či ozdobit proutěný košíček. Také budou mít možnost proniknout do tajů ubrouskové techniky při výrobě podtácku.

Zvídaví rozumbradové se mohou vydat na Farmářskou stezku, která na osmi stanovištích prověří jejich znalosti ze světa přírody. Zapojit se mohou i dospělí, proto se můžete předhánět v tom, kdo lépe hmatem pozná borůvku od maliny a mnohé další, jistě zajímavé, úkoly.

Neměli byste minout ani Archeologickou vesničku, která vám přiblíží život prvních zemědělců na našem území. Můžete si vyzkoušet “uplácat” hliněnou nádobu nebo si vytvořit, opéct a samozřejmě i sníst obilnou placku.

farmarske slavnosti plakat

Na relaxační ploše si děti budou moci pohrát s hračkami od Wesca, Playmobilu a Lega, nebo se zastavit u víly, která vypráví pohádky. Také si u ní mohou vylovit vodní poklad v mušlích a s kovbojem dokonce budou rýžovat zlato.

Pokud vás akce zaujala a máte to do Popovic daleko, sledujte webové stránky parktriveze.cz, na kterých najdete i jiná místa konání Farmářských slavností.

Farmářské slavnosti pro rodiny s dětmi
Místo: Amfík Bukovina, Popovice u Uherského Hradiště
Datum: Sobota 18. srpna 2012 od 10:00 do 16:00 hodin
Vstup zdarma

Více informací: amfikbukovina.cz, parktriveze.cz
Zdroj informací a foto: amfikbukovina.cz


 

PřihlášeníBanner

Tapír

  • Tapír č. 1-2020
    Od 9. ledna vychází další číslo našeho humoristického časopisu TAPÍR. Můžete se těšit na: – Rozhovor s Josefem Stehlíkem, sochař a kreslíř...
  • Výstavy v lednu 2020
    Zveme vás na dvě výstavy, které jsme naplánovali hned na začátek roku 2020. PRVNÍ výstava se uskuteční ve sportovní hale...
  • Tapír 6-2019 na listopad a prosinec
    Od 30. října vychází další číslo našeho humoristického časopisu TAPÍR. Můžete se těšit na: – Rozhovor s Jiřím Werichem Petráškem – Tapír v pivovaru...

Rozhovor

Party manažerka Vítání prváků vzkazuje: „Jsem Sebi. Přijďte!“

sebi 200Kdo nebyl na Vítání, jakoby nikdy nestudoval! To nyní musí pochopit všichni čtenáři tohoto rozhovoru s party manažerkou letošního Vítání prváků charismatickou Sebi Hájkovou. Ta na sebe práskla...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Březnové čtení mezi lasery a pozvánka na duben

laser 200Číst se dá všude – i mezi vysoce sofistikovanými přístroji. Přesvědčilo nás o tom JaS nakladatelství. Ono toto propojení je navíc příhodné – vždyť zde naplníme duši příběhem a tělo uzdravíme či zkrášlíme – každý podle svého gusta.

...

Z archivu...


Literatura

Labyrinty světa

laby 200Tajemné labyrinty přitahují po staletí pozornost lidí. Jsou krásné, vztahuje se k nim řada legend, bývají spojovány s duchovní cestou a poznáním. Slovo labyrint pochází z řečtiny a znamená mj. rozs...

Divadlo

Gazdova krv vás dostane korektními i nekorektními vtipy

altDivadelní festival Střetnutí Stretnutie zahájila hra Gazdova krv, ve které excelovala tvář festivalu Szidi Tobias a nejen ona.

 

...

Film

Vymazlené DVD Super 8
ImageSuper 8, film režiséra J. J. Abramse, který se proslavil seriálem Ztraceni a natočil například Mission: Impossible III a Star Trek, byl dychtivě očekávaným blockbusterem, který vsadil na strategii přitáhnout do...